Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נוהג 24 שנים ואין לי עבר ביטוחי

שימו לב! השרשור הזה בן 1797 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני צריך לעשות חידוש לביטוח הרכב (חובה+מקיף).

הרכב שלי רשום על שם אבא שלי בגלל ההחזרים שהוא קיבל ממקום העבודה שלו.

כעת אבא שלי בפנסיה, וגם אני לא רוצה לסבך אותו במקרה של תאונה שלי (יש שני רכבים שרשומים על שמו).

למעשה מבחינת AIG (המבטח הנוכחי) אין לי עבר ביטוחי, למרות שאני בעל רישיון נהיגה משנת 95.

האם ניתן להצהיר על כך שנהגתי עד עכשיו?

האם סוכן ביטוח יוכל לבטח אותי במחיר שפוי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה ביטוח ישיר, גם אני נהגתי על הרכב של ההורים שלי עד שרכשתי רכב לעצמי הם שלחו לי טופס בו אני ואבא שלי מצהירים שנהגתי ברכב לפחות 5 פעמים בשבוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משנה על מי רשום הרכב, מה שמשנה על מי רשום הביטוח ומי הנהגים העיקריים. אם כל השנים האלה היתה רשום בביטוח כנהג נוסף, אז יכול להיות שתמצא חברה שתסכים לבטח אותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אתה לא מסבך אף אחד, כל וליסה חיה לעצמה ואינה מכתימה פוליסות אחרות של אותו מבוטח (מנסיון)

2. יתכן שתהיינה חברות שיסכימו לבטח אותך אם תביא תצהיר מאבא שלך שאתה נהגת ברכב בשלוש שנים האחרונות.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור איך נהגת ברכב כל השנים האלה, הביטוח "לכל נהג"?

כי אם הביטוח היה על שם אבא שלך והוא רשום כנהג היחיד בפוליסה, אז לך לא היה ביטוח ולא עבר ביטוחי.

מה שמעניין את חברות הביטוח זה עבר ביטוחי חובה וצד ג' (או מקיף).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך רישיון מ 95 אתה מעבר לגיל הצהרה של "נהגתי ברכב של ההורים" כמעט אצל כל חברות הביטוח (נע בין 26 ל 30 עד כמה שידוע לי).

אתה יכול לרשום את הרכב העתידי על שם אבא בנוסף אליך, זה לא מסבך אותו בשום צורה (אבא יהיה בעלים שני) וככה תהנה מכל העולמות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה את ליברה, הם קיבלו את מה שאמרתי (אמנם אני בן 28 ) בלי שום הצהרה, וגם תבעתי אותם והכל עבר בשלום.

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי עם AIG הבוקר. המוקדנית אמרה שאני אוסיף את עצמי במשרד הרישוי כבעלים משני של הרכב.

עפ"י אתר משרד הרישוי זה מוסיף עוד "יד"...

כדאי? הרכב הוא שנת 2010, לא מתכוון למכור אותו בקרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך רישיון מ 95 אתה מעבר לגיל הצהרה של "נהגתי ברכב של ההורים" כמעט אצל כל חברות הביטוח (נע בין 26 ל 30 עד כמה שידוע לי).

אני עשיתי ביטוח בביטוח ישיר בגיל 36 עם הצהרת הורים.

(פשוט עד אז היו כל חיי רק אופנועים רשומים על שמי וחברות הביטוח לא מקבלות את זה כעבר ביטוחי משום מה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי עם AIG הבוקר. המוקדנית אמרה שאני אוסיף את עצמי במשרד הרישוי כבעלים משני של הרכב.

עפ"י אתר משרד הרישוי זה מוסיף עוד "יד"...

כדאי? הרכב הוא שנת 2010, לא מתכוון למכור אותו בקרוב.

כמה הרכב שווה? נשמע שלא יותר מדי.

שווה לשקול פשוט לוותר על מקיף ולבטח רק צד ג' - בביטוח כזה לא אמור להיות הפרש כמעט בכלל בין אם יש לך עבר או לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יותר מידי? תלוי בשביל מי :wink:

סקודה רומסטר עפ"י מחירון יד 2 שווה 22,000 ש"ח. אני לא רואה שאני מחליף בקרוב כי הרכב מאוד נוח לי ובינתיים (טפו טפו) אין בעיות מיוחדות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עשיתי ביטוח בביטוח ישיר בגיל 36 עם הצהרת הורים.

(פשוט עד אז היו כל חיי רק אופנועים רשומים על שמי וחברות הביטוח לא מקבלות את זה כעבר ביטוחי משום מה)

במדינת ישראל עבר ביטוחי ברכב דו גלגלי הוא בנפרד מרכב 4 גלגלי.

כלומר גם אם משהו יעלה על רכב דו גלגלי אחרי שנהג 30 שנה על פחית בלבד , עם עבר ביטוחי חלק , יחשב ללא עבר ביטוחי.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1797 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...