Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לקופסה עם 6 שקעים ותקשורת

Yondalar
שימו לב! השרשור הזה בן 1774 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני זקוק להמלצה לקופסאות של 6 ו-4 מודולים פלוס תקשורת לבית.

הכוונה לקופסאות ששמים בעמדות עבודה וטלוויזיות (בתוך הקיר, מה שנקרא תחת הטיח).

כל שאר הבית גוויס, אז אני זקוק למשהו שהכי דומה מבחינת עיצוב כדי שישתלב.

דרך אגב, למה לגוויס עצמם אין קופסאות כאלו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש של ניסקו. צריך לשים לב שזה דומה לגוויס,אבל לא זהה, המודולים צריכים להיות גם הם ניסקו .

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. כמו שספיראל אמר.

2. ע.ד.א פלסט ויש להם מסגרות דומות לאלו של גוויס הסטנדרטי.

עריכה אחרונה על ידי natco

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

1. יש עדיפות למי משניהם מבחינת זמינות מודולים ובכלל?

2. קראתי משהו על זה שאפשר לחבר מתאם לאביזרי גוויס בתקשורת - מה זה אומר?

3. מי משניהם יותר דומה לגוויס הסטנדרטי בצורה ובצבע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך קופסה מלבנית ומתאם לגוויס אין שום בעייה. יש אביזר לרשת שתופס מקום בודד. עם קופסה ומתאם מתאים ניתן גם להרכיב 6 חיבורי רשת.

מתאם ריק עבור קיסטון:

import-5a7f934121750_md.jpg

מתאם 6 מקומות:

ac74-gewiss-system-6gang-support-gw24230-b-0-2-500x500.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור רוצה משהו אחר - קופסה שיש בה מקום ל-4 או 6 שקעי 220V ועוד שקעים לרשת. אצלי יש התקנים כאלה שבכל אחד מהם 4 שקעי 220V, שקע רשת (RJ45) ושקע בזק אחד או שניים (היסטורית יש לי שני קוי בזק, לטלפון ולפקס). בעצם צדובר בקופסה המיועדת ל-6 שקעיחשמל, אבל שקעי הטלפון\רשת תופסים חצאי מקומות של שקעי חשמל, כך שאפשר להתקין שניים כאלה במקום של כל שקע חשמל.

לצערי כולם נמצאים מאחורי שולחנות וארונות, כך שאיני יכול לצלם אותם.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שמשיקולי עיצוב הבית. לי יש שקעים ומספקים של גוויס, אבל האשכולות האלה הם של ניסקו, וזה ממש לא מבריע לי (חוץ מהבעיה שהבחור שהתקין לי את הרשת הביא קיסטונים של גוויס שלא מתאימים לניסקו, והם מדלדלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יצא לי לראות קופסאות של גוויס שיכולות להכיל יותר מ-6 שקעים אבל אולי יש.

של ניסקו יש גם כאלו של 12 שקעים.

מבחינת איכות גוויס הם הטובים ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שמשיקולי עיצוב הבית. לי יש שקעים ומספקים של גוויס, אבל האשכולות האלה הם של ניסקו, וזה ממש לא מבריע לי (חוץ מהבעיה שהבחור שהתקין לי את הרשת הביא קיסטונים של גוויס שלא מתאימים לניסקו, והם מדלדלים).

נכון.

כיוןן שכל שאר הבית יהיה מפסקים ושקעים של גוויס, אני מחפש מה שהכי דומה.

לגוויס לצערי אין קופסאות כאלו, אז במקום לעשות 3 קופסאות ולשים גוויס - אני מעדיף קופסה אחת שתרכז גם שקעי חשמל וגם טלפון, רשת, טלוויזיה.

מה שכן, קראתי משהו ועל זה אני לא סגור, שאפשר בקופסאות האלו של ניסקו ועדא פלסט לשים מתאם בחלק של התקשורת ואז כן להכניס מודולי תקשורת של גוויס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מספיק דומה, אל תדאג יותר מדי לעיצוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע. אביזרי הגוויס אצלי דווקא גדולים מדי, אבל אלה דגמים מלפני מספר שנים.

השתמש באבזרים הייעודיים לקופסה, כך תדע שהם מתאימים ולא יהיו הפתעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלך בחלק של התקשורת יש כל מודול בנפרד, או שהשתמשת במתאם לקיסטון לכל הארבעה?

ואיפה שיש טלוויזיה, אז צריך לשים עוד קופסה רגילה ליד הקופסה של ניסקו ולעשות תעלה למעלה בשביל להעביר כבלים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי כל מודול נפרד.

לגבי הטלויזיה - היא צריכה קופסה נפרדת, של הספק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...