Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב עם אובדן להלכה

שימו לב! השרשור הזה בן 1780 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכשתי רכב מסוג מיצובישי ספייס סטאר 2015 עם ק"מ נמוך ממגרש בנתניה . המוכר הסביר לי שהרכב עבר החלפת פגוש קידמי ומכסה מנוע בלבד. בטיפשותי רכשתי את הרכב מבלי לקחת אותו לבדיקה. מספר ימים לאחר הרכישה בדקתי באתר של מרכז הסליקה של חברות הביטוח וגיליתי לתדהמתי שהרכב עבר אובדן להלכה . והבעלים קיבלו עליו 42 אלף ש"ח בחזרה . בעקבות כך לקחתי את הרכב למכון בדיקה לפי קניה כדי להבין האם הנזק ביטחותי. בבדיקה נאמר לי שיש פגיעה בקצה שילדה במשמעות נמוכה ושהרכב תקין בטיחותית.

יש לציין שבלי שום קשר הבדיקה יצא תקינה כלומר המנוע תקין והגיר תקין . גם בנסיעה הרכב נוסע מעולה וההגה ישר .

אני קצת מתלבט מה לעשות , מצד אחד אני מרגיש מרומה שלא אמרו לי שהרכב עבר אובדן להלכה ומצד שני אני לא רוצה לצאת פראייר. מה כדאי לעשות בנידון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שילמת על הרכב?

האם קיבלת מהמגרש טופס גילוי נאות?

יש לך כמה בעיות עם הרכב:

הוא מבוטח במקיף על משהו כמו חצי מהמחיר מחירון ( וזה מה שתקבל במקרה של השבתה/ גניבה.

הרכב נפגע והשלדה כבר לא כמו ברכב שיצא מהמפעל).

חתונה קתולית עם הרכב, כי יהיה קשה למכור מכונית עם סעיף אובדן להלכה.

עליך להחליט, האם לבלוע את הצפרדע ולהשאר עם הרכב או להיכנס למלחמה מול מגרש הסוחרים מנתניה ( לא בטוח באיזה סוג אנשים תיתקל) .

חבל שחבר הפורום מזה שנתיים וחצי לא קרא אף מקרה הנפילה ברכישת רכב ממגרש הסוחרים, במיוחד בנתניה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן עשיתי טעות אני מודה לא צריך לזרוע מלח על הפצעים בסהכ אני מרוצנ מהמרכב אבל לצערי שילמתי עליו 38 אלף שח וזה די מתסכל. יש לי דרך לגלות דרך הביטוח שלי ( המקיף שעשיתי) כמה אקבל במקרה של גניבה?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקבל את המחירון המשוקלל שלו, בהפחתת ירידת הערך שקבע לו השמאי בעת התאונה.

לפי הסכום האבסולוטי בשקלים, ןלפי הקריטריונים לקביעת אבדן להלכה, האחוזים הם מעל 50.

דהיינו- תקבל פחות מחצי שוויו במחירון.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקבל את המחירון המשוקלל שלו, בהפחתת ירידת הערך שקבע לו השמאי בעת התאונה.

לפי הסכום האבסולוטי בשקלים, ןלפי הקריטריונים לקביעת אבדן להלכה, האחוזים הם מעל 50.

דהיינו- תקבל פחות מחצי שוויו במחירון.

האם אתה בטוח?

אני לא חושב שזה המצב.

אובדן להלכה נקבע כאשר עלות התיקון עולה על 50% מערך הרכב. זה לא אומר שנקבעה לו ירידת ערך של 50%.

לא יודע לפי איזה ערך יקבל שיפוי, אבל אני בספק רב שזה 50%.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שילמת על הרכב?

האם קיבלת מהמגרש טופס גילוי נאות?

יש לך כמה בעיות עם הרכב:

הוא מבוטח במקיף על משהו כמו חצי מהמחיר מחירון ( וזה מה שתקבל במקרה של השבתה/ גניבה.

הרכב נפגע והשלדה כבר לא כמו ברכב שיצא מהמפעל).

חתונה קתולית עם הרכב, כי יהיה קשה למכור מכונית עם סעיף אובדן להלכה.

עליך להחליט, האם לבלוע את הצפרדע ולהשאר עם הרכב או להיכנס למלחמה מול מגרש הסוחרים מנתניה ( לא בטוח באיזה סוג אנשים תיתקל) .

חבל שחבר הפורום מזה שנתיים וחצי לא קרא אף מקרה הנפילה ברכישת רכב ממגרש הסוחרים, במיוחד בנתניה.

תשובה על המואדם

כן עשיתי טעות אני מודה לא צריך לזרוע מלח על הפצעים בסהכ אני מרוצנ מהמרכב אבל לצערי שילמתי עליו 38 אלף שח וזה די מתסכל. יש לי דרך לגלות דרך הביטוח שלי ( המקיף שעשיתי) כמה אקבל במקרה של גניבה?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

תבקש בכתב כמה תקבל במקרה של אובדן גמור או להלכה

אז תאכלס לפי מה שנאמר אני לא בטוח ששווה לי לעשות ביטוח מקיף.

אם יהיה לך נזק חלקי תקבל את עלות התקון

אם מכה של 20=30K לא תמוטט אותך אתה יכול לוותר על ביטוח מקיף. תבדוק את הפער בין עלות המקיף לעלות צד ג' ואז תחליט

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציין שבאתר סליקה הביטוח כתוב שהבעלים הקודם קיבל 42 אלף ש"ח חזרה ללא ירידת ערך

כאשר אובדן גמור או להלכה לא מחשבים ירידת ערך

אבל כאשר יבואו לשלם לך יורידו לך ירידת ערך

לכן תבקש לקבל בכתב מחברת הביטוח כמה תקבל פחות באחוזים מערך הרכב אם חס וחלילה זה קורה.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אתה בטוח?

אני לא חושב שזה המצב.

אובדן להלכה נקבע כאשר עלות התיקון עולה על 50% מערך הרכב. זה לא אומר שנקבעה לו ירידת ערך של 50%.

לא יודע לפי איזה ערך יקבל שיפוי, אבל אני בספק רב שזה 50%.

צודק.

בלבל אותי הסכום שהוא קיבל על הגרוטאה.

מצטער...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון היא לא גרוטאה ! אז בוא לא נעליב הרכב נוסע מעולה .

דבר שני קיבלתי מסמך גילוי נאות שמצויין בו רק שהוחלף מכסה מנוע ופגוש קידמי. אין שום תיאור על קצה שילדה או כמובן לא על אובדן להלכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתנצל על איך שזה השתמע.

כשרכב מקבל אובדן להלכה, הוא מורד מהכביש, והמונח הביטוחי למה שנשאר מהרכב הוא "גרוטאה".

לא התכוונתי להעליב את הרכב שלך בשום אופן, ואני מתצל (שוב) על איך שזה השתמע...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבין וכואב לי לשמוע שזאת האמת ונכון לפעמיים האמת כואבת ואני נפלתי בפח. אבל תאכלס הרכב נוסע מעולה והוא נראה במצב מצויין אם לא הייתי בודק לא הייתי מאמין שהוא עבר תאונה ומה גם שבבדיקה שביצעתי נאמר לי מהבוחן שיש רק נזק במשמעות נמוכה - קצה שילדה ושהמנוע והגיר תקינים . הרכב עם 22 אלף קילומטר .

לא מבין איך נקבע כל כך מהר אובדן להלכה על רכב שנוסע ומרגיש חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסמך הגילוי הנאות שקרי.

היו נזקים נוספים שהביאו את עלות התיקון למעל 50% מערך הרכב ולכן הוא הוכרז אובדן להלכה.

כעת תהינה ממנו , כ/שתנסה למכור ויבוא קונה קצת יותר מבין ממך אתה תחוש במכה.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1780 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...