Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שברולט מאליבו המחודשת בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1799 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תראו, 1.5T מתאים לפקקים של גוש דן עם 3 נתיבים לכל כיוון במהירות ממוצעת 30 קמ"ש.

2.0T מתאים לפקקים של לוס אנג'לס עם 6 נתיבים לכן כיוון במהירות ממוצעת 45 קמ"ש. זה ההבדל.

אעשה הקבלה לשוק האמריקאי (כן אני יודע שזה בעייתי, אבל תזרמו איתי):

ה-1.5T ברמת איבזור דומה (בערך) לקורולה בארה"ב מתומחרת 10% יותר ממנה (שם הקורולה עם מנוע 1.8), ה-2.0T כבר יקרה בהרבה. בהפרש כזה בין הרכבים הקיום של 1.5T לגיטימי לחלוטין (זה למעשה היה ההפרש בגזרת ה-0 ק"מ בדור היוצא).

הבעיה היא שבישראל מנסים להלביש מחירי 2.0T על 1.5T.

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לדעתי אתה טועה שחר (בתור אחד שנהנה להרביץ עם אימפרזה בעליות של חיפה :) ).... היבואן קמצן ונותן פרורים בארץ וצובע לך את זה יעני חסכוני - מנוע אקו... רכב מנהלים בגודל הזה צריך - לדעתי - לפחות 2 ליטר טורבו כדי לזוז כמו שצריך ולתת חוויה של נסיעה ללא מאמץ, גם הנתון היבש של 9.5 שניות זה עלוב... אתה משלם על רכב כזה, לפחות שימו לי משהו נורמלי מתחת למכסה.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. היום אני מרביץ ומרעיש עם הגיר באמצעות קורולה, ירדתי בקצת עם הדציבלים מהאימפרזה.

ב. למה אני טועה? ה-1.5T לגיטימי לגמרי, לא מעט אנשים מחפשים רכבים בקטגוריה הזאת בשביל הנוחות והמרווח. הוא פשוט צריך להיות מתומחר בתחתית הקטגוריה ולא בראשה.

ג. אין ויכוח בינינו שהרכב הזה, גם תדמיתית, מותאם יותר ל-2.0T

ד. גם על תפקוד היבואן אין בינינו ויכוח ולא רוצה להשתמש במילים קשות יותר עליו :) [אבל את ה"אקו" למנוע הזה, לא הם המציאו]

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיבות ההילוכים הרציפות והרובוטיות כבר נכנסו לכל חור . למי שמחפש רכב פלנטארי מקטגוריה משפחתית ומטה כבר לא נשארו הרבה אפשרויות בחירה חוץ ממאזדה או מאזדה....

וכמה דגמים של פיז'ו ....האים פיספסתי משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה"אקו" הזה זו חרטא אחת גדולה, גם לי מתנוסס כיתוב אקובוסט על המנוע, אקו בת&ת שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אקו עאלק.

אולי כשה START STOP עובד וגם את זה בן אדם נורמלי מבטל בתחילת נסיעה, אוכלת מצברים בקצב מסחרר.

אצלי החלפתי מצבר בגלל המערכת הזו (טוב אולי גם בגלל האיתוראן) אחרי שנה ו 8 חודש.

לגבי חיסכון אני באמת מעדיף שהרכב ישאר דולק, גם המזגן ימשיך לקרר, גם המצבר יחסוך עוד כמה חודשים וכל מערכת ההצתה תשאר בריאה יחסית.

מעבר לכך רכב ששוקל 1.5 טון על מנוע 1.5 ליטר, זה קצת לא לעניין..בטח לא חסכוני בדלק.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראו גם סופרב מגיעה עם מנוע 1.4 או 1.5 אאל"ט נכון? אז כן גיר רציף קצת יותר איטי מ DSG אבל לא חושב שזה אסון. אחרי הכל הוא כן יסחוב יותר טוב נניח מרכבים בגודל דומה עם מנוע 2.0 אטמוספרי (6, אקורד, אוונסיס למשל). מה שכן, זה בטח חלש מאוד ביחס ל 2.0 טורבו או ל V6.

ואקו זה בטח לא, גם אצלי בסוניק כתוב אקו על המנוע, זה לא אומר שהיא חסכונית :p

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אתה טועה שחר (בתור אחד שנהנה להרביץ עם אימפרזה בעליות של חיפה :) ).... היבואן קמצן ונותן פרורים בארץ וצובע לך את זה יעני חסכוני - מנוע אקו... רכב מנהלים בגודל הזה צריך - לדעתי - לפחות 2 ליטר טורבו כדי לזוז כמו שצריך ולתת חוויה של נסיעה ללא מאמץ, גם הנתון היבש של 9.5 שניות זה עלוב... אתה משלם על רכב כזה, לפחות שימו לי משהו נורמלי מתחת למכסה.

שברולט מאליבו אינה רכב מנהלים ולא מתימרת להיות. זו מכונית שהמחיר ההתחלתי שלה בארה״ב זה $22,000. אם תבחר את הגרסה הכי יקרה ותאבזר אותה בכל התוספות האפשריות תגיע בקושי למחיר של $35,000, שזה המחיר הממוצע של רכב חדש בארה״ב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שברולט מאליבו בישראל ממותגת הרכב מנהלים.. בארצות הברית היא ממותגת כ mid size sedan..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע 1500 עם 160 סוסים למאליבו

where did we go wrong?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שברולט מאליבו בישראל ממותגת הרכב מנהלים.. בארצות הברית היא ממותגת כ mid size sedan..

אבל מיצרים אותה בארה״ב, לא בישראל. היצרן לא מיעד אותה להיות מכונית יוקרה, בשביל זה יש את הקאדילאק ATS. מהמיצוב הזה נגזרים הביצועים, איכות החומרים והאבזור. זה שבישראל קוראים לכל מכונית שהיא לא קומפקטית מכונית מנהלים לא ישנה את המציאות. מי שרוצה לשלם מחיר של רכב יוקרה עבור רכב עממי שיהיה לו לבריאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1799 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...