Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב פרטי גבוה, אך לא SUV

Enir
שימו לב! השרשור הזה בן 1772 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עבור אדם מבוגר, שסולד מאופנת ה- SUV, מחפש רכב שהוא מעט גבוה יותר לדוגמה בסוזוקי סוויפט - הגובה היה לו מושלם, לעומת זאת במזדה 3 הוא הרגיש שהרכב נמוך מדי, כמו כן המגאן החדשה הרגישה נמוכה מדי.

האם יש המלצה לרכב כזה? הא ניתן לדעת ע"פ מפרט הרכב (גובה גחון?)

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב אותך מהגדרות suv או לא suv, תבחן את תכונות הרכב עצמו ואת ההתאמה לאותו אדם.

מה לעשות שרכבים מוגבהים יותר מוגדרים כ- suv.

סיאט ארונה, קיה סטוניק, טויוטה chr, יונדאי קונה למשל יכולים להתאים מבחינת רכב גבוה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרין צודק. ארונה קונה ושות. תהיינה הבחירה המתאימה, הם בגובה מושלם שלא צריך להתכופף כדי להכנס ולא גבוהות מידי שצריך לטפס,

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טויוטה פריוס דור 3

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גולף פלוס או איך שקוראים לגרסא העדכנית שלה.

מההורים שלי אני יודע ש"גבוה" פחות מתייחס לגובה המושב מהקרקע ויותר לגובה הגג. כך מתקבלות כניסה ויציאה נוחות לאנשים מבוגרים (או למזדקנים עם גב דואב כמוני)

Sent from my DynaTAC 8000X using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי YNV

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שאותו אדם מבוגר מתייחס יותר לשדה הראייה ופחות לגובה המושב. ברכבי סופרמיני, כרכבים המיועדים לנסיעה עירונית, שדה הראייה רחב יותר ממשפחתית ממוצעת וברובם, אם קצת מגביהים את המושב, התחושה היא שיושבים גבוה מעל הדשבורד וסף החלונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כאילו שאתה מחפש קרוס אובר קטן נוסח I20 קרוס או ניסאן ג'וק, X1 או X3 וכך הלאה

SUV זה בסהכ ראשי תיבות לsuper utility vehicle

במילים אחרות רכב רב תכליתי.

בפועל קטגוריית הSUV הומצאה כשJEEP המציאו את הCHEROKEE הראשון

הם יצרו רכב שטח עם יכולת עבירות מוגבלת ביחס לרכב שטח קשוח, עם תא נוסעים גדול ותא מטען גדול שמתאים לנסיעה מנהלתית רגועה עם משפחה, מנוע חזק עם יכולת גרירה והעמסה טובים.

מה שאתה רואה היום זה יותר נכון להגדרה של XOVER - קרוסאובר מאשר SUV.

אני יכול לאמר לך בכנות מלאה שגם אני סלדתי מהרכבים האלו - בייחוד כשכל יצרניות היוקרה החלו לייצר אותם - פורשה קאיין למשל.

אבל התבגרתי ( לא בטוח - יותר נכון הזדקנתי), התחתנתי, נולדו שני ילדים - והמחשבות שפעם היו לי בראש למה לקנות רכב לא מתנהג? בלי יכולות שטח רציניות אם בכלל? סתם גדול ושופוני -

היום אני מבין שזה פשוט לא העניין ברכבים האלה - הם פרקטיים! הם נוחים! ובשביל בן אדם שפוי שנוהג מנהלתי - התנהגות כביש היא פחות חשובה - הכיף בנהיגה מהם בכלל מגיע מהנוחות שלהם לרוב ובחלקם גם מכוח אם אתה לוקח מנוע מאובזר.

ויש היום גם כאלו שמתנהגים לא רע בכלל! (בוא לא נדבר רק על המחירים שלהם).

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^

כנ"ל לגבי קיה נירו - ישיבה יחסית גבוהה, וקיה מגדירים אותו כקרוסאובר, למרות שמרווח גחון של נירו לא שונה מזה של מזדה 3.

יש גם כל מיני רכבים נמוכים עם ישיבה גבוהה (למשל פריוס קודמת, פוקוס דור 1, יונדאי גטץ, דאצ׳יה סנדרו/לוגאן), ומנגדם יש רכבים גבוהים עם ישיבה נמוכה, שבהם אתה קודם נכנס לרכב גבוה, ואז "קורס" לתוך מושב נמוך, למשל יונדאי טוסון ככה.

אני מכיר את זה כי חיפשנו רכב לאמא שלי, כשאחת הדרישות הייתה ישיבה גבוהה (שיראו את הכביש, ולא את הדשבורד), ולבסוף היא נעצרה על פריוס.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1772 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...