Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש דונגל לאינטרנט בשביל המערכת שלי

שימו לב! השרשור הזה בן 1773 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשעה טובה הזמנתי את המערכת מולטימדיה שרציתי, עכשיו אני מחפש לצייד אותה באינטרנט, אני מחפש דונגל עם כרטיס סים או אם יש משהו אחר יותר טוב, אם מידהו יכול להמליץ לי על משהו שיהיה ממש טוב אני אשמח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה אפשרויות.

בדוק ייתכן יש ב HU חריץ ל סים.

אתה יכול לשתף רשת מהנייד שלך נקודה חמה hot spot

לקנות דונגל USB עם SIM, קו עולה 40 שח עם 100 גיגה גלישה . מתחבר לכל כניסת USB אפילו עם סוללה ניידת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה מערכת סינית תקנה דונגל WIFI זה פשוט ראוטר אלחוטי שנותן נקודת אינטרנט. אתה מחבר לחשמל ברכב/סתם סוללת גיהוי ויש לך רשת אלחוטית ברכב. אני קניתי באלי אקספרס ב130 שקל. שים לב טוב לתדרים שהדונגל עובד בהם!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב שמישהו יעזור לי, מאיפה אני קונה סים קארד למערכת שלי, הבנתי שיש סים ב150 שח לשנה, איפה אני קונה משהו כזה?

בכל תחנת דלק של yellow לדוגמה ניתן לקנות סים של 012 לדוגמה ולהפעיל אותו בדרך האתר שלהם כולל בחירת תוכנית שמתאימה ביותר לצרכים שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי במערכת מולטימדיה שהזמנתי מגירה לכרטיס סים, אני לא יכול פשוט להזמין כרטיס סים שני לרכב על אותו מספר טלפון ולהכניס אותו למערכת? אני יודע שהמערכת עובדת רק עם אינטרנט ובלי טלפון אבל אם אכניס לשם סים של טלפון זה לא יעבוד? אין עוד אופציות חוץ מ 29-39 שח בחודש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי כבר כל הפורום הבין שיש לך מערכת מולטימדיה אנדרויד עם אפשרות לחיבור סים על מנת להתחבר לאינטרנט מרוב השרשורים שפתחת :)

כמה דברים לפי הסדר:

1. אין דבר כזה סים סלולר ללא מספר טלפון ורק אינטרנט - זה לא קו אינטרנט בבית ששם יש לך מספר פיקטיבי שאף אחד לא זוכר/יודע כי במידה ואין לך מכשיר טלפון בבית כל התנהלות מול שירות לקוחות היא על פי ת.ז או זיהוי אחר.

2. אין יותר סים כפול עם אותו מספר טלפון כמו שהיה פעם. וגם אם יש למישהו לא בטוח שחדש עדיין אפשרו לקבל - פשוט אין צורך בו.

3. תקנה סים באחד החברות וגם אם יהיה לו מספר טלפון כלשהו לא חייבים לזכור אותו פשוט תשתמש בו לאינטרנט בלבד כי כל החבילות היום הם מבוססות שיחות או שיחות + אינטרנט אין רק איטרנט כמו שכתבתי קודם (לפחות אני לא מצאתי).

4. יש אופציות יותר זולות מ-29-39ש"ח לחודש לדוגמה כמו שמישהו כבר המליץ לך באחד השרשורים שפתחת - כך חבילה של חברת we4G בעלות 19ש"ח לחודש (למשך שנתיים אותו מחיר) הכוללת שיחות (שאתה לא צריך את זה כבר הבנו) ו 10GB חבילת סלולר לחודש שצריכה לספק אותך בכל מה שקשור למוסיקה דרך אינטרנט ואף וידאו לפי דעתי.

אני חושב שבמחיר כזה לא תמצא משהו יותר טוב אם אתה רוצה שיהיה לך סים נפרד למערכת ולא שימוש בנקודה חמה בטלפון דרכה ניתן להתחבר בחיבור Wifi לאינטרנט.

שיהיה לך בהצלחה וקנה כבר סים אתה לא קונה פרא זה רק סים... :)

עריכה אחרונה על ידי Johnik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחחחח תודה שיצאת עליי, הייתי צריך את זה, בכל מקרה כבר הציעו לי חבילות לשנה בתשלום חד פעמי של 175 שח לשנה לנפח של 30 גיגה, לא יודע עם מספר או בלי, בכל מקרה הבנתי, קו טלפון רגיל פשוט לחבר למערכת, תודה רבה לכולם על העזרה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1773 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...