Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עד כמה אמין דוח מהירות ע"י ממלז? התייעצות

שימו לב! השרשור הזה בן 1798 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב.

לפני כשלושה שבועות עצר אותי שוטר על כביש 6 דרום כחצי שעה לפני כניסת חג שני של פסח.

לטענתו נסעתי במהירות של 154 קמש (149 קמש נרשמו בדוח אחרי הורדה של 5) כאשר זהו קטע של 110 קמש.

בעת האירוע אני מודה שנלחצתי מעט, ולכן לא כל כך ניסיתי לדבר עם השוטר למרות שמה שהוא טען לא היה נראה לי היגיוני.

מהצד שלי- נסעתי במהירות סבירה, באמת שלא הסתכלתי על לוח השעונים. אבל להערכתי נסעתי לכל היותר על 120 קמ"ש וגם זה במקרה שהגזמתי.

בתחילת ההודעה ציינתי שזה קרה כחצי שעה לפני כניסת החג, מה שוודאי אפשר להסיק שהכביש היה עמוס (בנוסף לכך שזה קרה בקטע של 2 נתיבים ליד תחנת הדלק של מחלף שורק)

נקודה נוספת- האם מדידה עם ממלז אמינה בתנאים אלו?

חשוב לי לציין שאני נהג זהיר ורגוע, מעולם לא קיבלתי דוח על מהירות מופרזת או עבירת תנועה. ואני לא מנסה להתנער מעבירה חלילה.

האמת שהייתי רגע מלשלם את הדו"ח מחוסר ברירה והרגשה שאין עם מי לדבר או דרך להוכיח אחרת, עד שחבר ניסה לשכנע אותי להמיר את הדוח באזהרה. שם הבנתי שבקשה לאזהרה שקולה להודאה בעבירה.

אז רגע לפני שאני מנסה להמיר את העבירה שמבחינתי לא ביצעתי באזהרה, האם יש דרך בכלל לערער על זה? או שפשוט לבלוע את הצפרדע?

מבחינתי להגיע למשפט זה מילה שלי מול מילה של שוטר ומכיוון שאין לי מצלמת דרך או כל דבר המעיד אחרת אני חושב שזה צעד מיותר.

בקיצור, מה אתם הייתם עושים במקרה כזה?

מצרף צילום הדו"ח

201905131945091000.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נניח לרגע כי אכן נסעת במהירות שנמדדה וכאשר הבחנת בניידת האטת ל 110-120.

עכשיו רמבו - השוטר יוצא משול ימין אני מניח מגיע במקביל אליך כורז לך לעצור

האם הוא בנתיב ימין ואתה עדיין בשמאלי ולצורך העצירה אתה צריך לעבור לנתיב ימין ומשם לשול.

הכל אפשרי

אבל כל זה במאה מטר. = 3 שניות וקצת

בדיחה רעה.

מבחינת הממל"ז אין בעיה ללזור גם אם אתה חלק מדבוקה

עריכה אחרונה על ידי ישה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל אפשרי

אבל כל זה במאה מטר. = 3 שניות וקצת

בדיחה רעה.

מבחינת הממל"ז אין בעיה ללזור גם אם אתה חלק מדבוקה

ישה, כל זה קרה על מרחק של 328 מ' לפחות.

איך? מרחק מדידה 228 מ' + כלערך 100מ' מנקודת ההפעלה (הכוונה שהרכב נעצר אחרי מיקום הניידת) על פי דברי השוטר. מי כמוך יודע שהמילה כלערך אומרת הכול חוץ מהמספר המדוייק....אני מניח שהיה קצת יותר

אתה צודק בהערכה שהנהג הבחין בניידת יוצא ואז האט משמעותית.

תוריד 1 שניה של נסיעה במהירות 154 קמ"ש (43 מ/שנ ) עד הבחנה בניידת ואח"כ עוד שניה לבלימה חריפה ל 120 ( 34 מ/שניה) = בערך 80 מ'. 2 השניות כוללות גם את הבחנת השוטר במהירות, הנחת המכשיר ויציאה)

נשארו 248 מי להאיץ ולסגור על הסיאט.

אפשרי.

מה עוד יעזור לתביעה?

תוסיף ערב חג = רגל כבדה על הגז.

תקרא את 3 המילים הראשונות בדברי הנהג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוטר יוצא למרדף רק אחרי שרכבו של פות"ש חולף על פניו כורז לו כאשר הוא במקביל אליו ותוך כ 100 מטר הסתיים המרדף כאשר פות"ש שהיה בנתיב שמאלי על שול ימין.

רמבו אמרנו? אמרנו.

המרחק של המדידה לא נכנס בתחשיב רק מאפשר לשוטר להתחיל במרדף מיד לאחר שהרכב חולף על פניו.

המסקנה שלך שערב חג אז רגל כבדה לא משכנע, אולי הפוך נוסע עם המשפחה לאיטו.

דברי הנהג - מהנסיון שלי כאן , כנראה שיש דמיון קלוש בין מה שהשוטר רושם לבין מה שהנהג אומר ונשאיר זאת כך.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב.

אכן שכחתי לציין שאת הניידת ראיתי כבר מרחוק והשוטר לא הפתיע אותי. וכמובן שלא הייתה בלימה חריפה מצידי.

דבר נוסף, אני לא אדם שומר שבת ומועדי ישראל, ככה שציינתי שזה קרה לקראת החג כדי להמחיש את העומס על הכביש ושלא היה סיכוי לסוע במהירות כזו.

בכל אופן, לא הבנתי את כוונתכם בתגובות. האם זה לטובתי או לרעתי?

והשאלה שלי, מה אפשר לעשות במקרה שלי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התגובות שלי לטובתך

התגובות של ידידי אביG לא לטובתך.

ספר לנו מה קרה מרגע שחלפת על פני הניידת ועד לעצירה.

באיזה נתיב היית שכרז לך לעצור היכן הייתה הניידת אז - במקביל אליך באיזה נתיב?? מאחוריך?

האם עצרת על שול ימין?

האם דברי הנהג בדו"ח תואמים למה שאמרת לשוטר?

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוטר יוצא למרדף רק אחרי שרכבו של פות"ש חולף על פניו מאיפא זה בא? ראה אותו ממרחק 230 מ' הניח את המכשיר על הכסא והחל בנסיעה. לקח לו נגיד 2 שניות. כורז לו כאשר הוא במקביל אליו ותוך כ 100 מטר הסתיים המרדף כאשר פות"ש שהיה בנתיב שמאלי על שול ימין.

רמבו אמרנו? אמרנו.

כפי שאתה מציג, סופר רמבו על סטירואידים. מאחר ולא היית שם אתה מנחש, גם אני והנחוש שלי טוב כשלך.

המרחק של המדידה לא נכנס בתחשיב רק מאפשר לשוטר להתחיל במרדף מיד לאחר שהרכב חולף על פניו. שוב לא נכון. מתחיל בנסיעה לאחר שהניח את הממל"ז.

המסקנה שלך שערב חג אז רגל כבדה לא משכנע, אולי הפוך נוסע עם המשפחה לאיטו. קראתי עשיו שהנהג אינו שומר מצוות ואני מבטל את במשפט שאמרתי קודם.

דברי הנהג - מהנסיון שלי כאן , כנראה שיש דמיון קלוש בין מה שהשוטר רושם לבין מה שהנהג אומר ונשאיר זאת כך.

לסיכום, הנהג אינו רוצה להודות בעבירה על מנת להמיר את הדוח בדוח התראה ולכן מה שנותר לו לעשות הוא ללכת למשפט.

לבדו, יאכל קש וגבבה

עם עו"ד, ישלם חצי רבבה עם סיכוי של 50% לזיכוי (או שכן או שלא...)

אני מאחל לנהג הצלחה במשך דרכו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבי ידידי

תקרא את הדו"ח של השוטר ותראה שהוא מתחיל בנסיעה רק לאחר שהרכב של פות"ש חלף על פניו ורק אחרי זה הוא כורז לו.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבי ידידי

תקרא את הדו"ח של השוטר ותראה שהוא מתחיל בנסיעה רק לאחר שהרכב של פות"ש חלף על פניו ורק אחרי זה הוא כורז לו.

ישה ידידי ובר הפלוגתא שלי

לא למדתי משפטים אם כי אותיות עברתי טוב ועם מילים אני בסדר...

קראתי ושם כתוב:"לאחר קבלת תוצאות המדידה יצאתי אחריו..." וגו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצאת אחריו זה לא לצאת לפניו.

ואני לבושתי העתקתי בבגרות בדקדוק כנראה לא ממי שידעה טוב מדי לכן קיבלתי מספיק אבל את הרגליים החטובות שלה טרם שכחתי.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלומר יצאתי לפניו כדי לנסוע אחריו

אם הגשש משמיע זאת על הבמה הקהל מתפוצץ מצחוק.

ומנוהל עצירת רכב

נוצר הצורך לעצור רכב מכל סיבה שהיא, ייסע השוטר בעקבות הרכב

ויסמן לנהג במערכת כריזה ו/או בהבהוב אורות ויורה לנהג לעצור במקום

בטוח.

2) ככלל ניידת תיעצר/תחנה אחרי הרכב הנדרש לעצור,

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצאת אחריו זה לא לצאת לפניו.

ואני לבושתי העתקתי בבגרות בדקדוק כנראה לא ממי שידעה טוב מדי לכן קיבלתי מספיק אבל את הרגליים החטובות שלה טרם שכחתי.

זה לא ייזקף לחובתך...

הקטנוניות, כן.:lol:

השוטר, בתמציתיות דברים תאר את המצב הבא: לוזר על הרכב המתקרב, קורא את התוצאה, מחליט שיש כאן עבירה, מניח את הממל"ז על המושב שלידו, מכניס את כל גופו לניידת, משלב D ויוצא אל הנתיב הימני. מאיץ בימני ועד אז מגיע הסיאט ונוסע בשמאלי במקביל אליו. השוטר כורז והסיאט נעצר כ 100 לאחר מכן.

תאור אחר, לשיטתך: המתנתי עד שיחלוף על פני, תוך שאני בהילוך D וממתין, יצאתי אחריו ולאחר כ 1000 (כן 1000 מטרים) הגעתי במקביל אליו וכרזתי לו לעצור.

שופט/תובע:" אז למה רשמת 100 מ'"

שוטר: "המקלדת של הטאבלט קטנה עלי. צרפתי מזכר בתחנה והנה הוא".

יש הסתברות לזה? ייתכן.

פות"ש אם תלך למשפט, אנא עדכן אותנו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלומר יצאתי לפניו כדי לנסוע אחריו

אם הגשש משמיע זאת על הבמה הקהל מתפוצץ מצחוק.

ומנוהל עצירת רכב

נוצר הצורך לעצור רכב מכל סיבה שהיא, ייסע השוטר בעקבות הרכב

ויסמן לנהג במערכת כריזה ו/או בהבהוב אורות ויורה לנהג לעצור במקום

בטוח.

2) ככלל ניידת תיעצר/תחנה אחרי הרכב הנדרש לעצור,

ענק !!!

כל כך מצחיק .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1798 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...