Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אני אמור להשתמש בשמפו + ווקס?

שימו לב! השרשור הזה בן 1800 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא שטפתי את הרכב שלי בחיים לבד, זאת הפעם הראשונה אבל ראיתי מלא סרטונים שמסבירים איך הכי כדאי לנקות את הרכב וקניתי את הציוד שמנקים איתו וכו'.

במקום לקנות ווקס רציתי לנסות את השמפו + ווקס של Maxol-Max (מהום סנטר)

אבל אני לא יודע בדיוק איך להשתמש בו מכיוון שמדובר בשמפו + ווקס.

מה הכמות שאני צריך לשים בדיוק לצורך השטיפה?

האם אחרי שאני משפשף עם מגבת מיקרופייבר אני משאיר את השמפו ל5 דקות ואז שוטף?

איך זה בדיוק עובד? מישהו התנסה עם זה?

תודה.

עריכה אחרונה ברגע זה על ידי Hod135

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

- בעיקרון סבון + ווקס לרכב זה סבון רגיל שמכיל בתוכו ווקס, משתמשים בו כמו כל סבון רגיל.

- לגבי הכמות, רשום על כל בקבוק את הכמות האדיאלית לשימוש, אפשר גם לחפש ביוטיוב סרטון הסבר, בדר"כ יש..

- מעבירים מיים על הרכב, שוטפים בשיטת 2 הדליים, עוברים על כל הרכב עם כפפה, ושוטפים שוב עם מיים, מייבשים בסוף עם מגבת מיקרופייבר, יש הרבה סרטונים\מדריכים ביוטיוב, ממליץ לך לראות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1800 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...