Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה על מתקיני שמשות איכותיים לרכב דרך הביטוח

שימו לב! השרשור הזה בן 1795 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

לצערי היום גיליתי סדק לאורך השמשה הקדמית שלי. מכיוון שאין לי כסף להוסיף את התוספת הנוראית שהם רוצים עבור שמשה מקורית, אני נאלץ ללכת עם הביטוח על ההסדר ולקחת שמשה חלופית אצל אחד מנותני השירות.

מצורפת הרשימה של נותני השירות באיזורי:

פתח תקווה - ברוך ובניו - רח` גיסין 69. טל` 03-9181400

פתח תקווה - טופ גלס - רח` בר כוכבא 49. טל` 03-9312232

כפר סבא - זגגות רכב רמי - רח` יוחנן הסנדלר 8. טל` 09-7654469

הרצליה - שרגא זגגות רכב - רח` משכית 13 אזה"ת. טל` 09-9556812

רעננה - זגגות "האחים" - רח` המלאכה 16 אזה"ת. טל` 09-7461859

נתניה - יוסי דהן זגגות רכב - רח` פנקס 22 אזה"ת הישן. טל` 09-8620939

חדרה - משה זגגות רכב - אזה"ת חדש מול נווה חיים (בניין אולמי דניאל). טל` 04-6341729

אשמח לדעת אם מישהו מכם ביצע עבודה אצל אחד מהם ויכול להמליץ. אני סופר פדנט בקטע הזה ואם יהיה רעש/דבק יודבק לא כראוי זה ממש יטריף אותי.

אגב, אשמח לדעת אם למישהו מכם יש ניסיון אם להביא דבר כזה מפירוקייה ומה העלות (Audi A3 לצורך העניין).

תודה.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שוקל תיקון של השמשה במקום החלפה . תיקנתי אצל דויד לפני שבועיים אני מרוצה מהתוצאה

https://www.b144.co.il/b144_sip/4A1404134470655D491701164671625849.aspx

מעניין. אשמח אם תוכל לצרף תמונות של לפני ואחרי ואולי לפרט יותר. אני די פדנט ו"מרוצה מהתוצאה" נשמע כאילו התוצאה היא בסדר בעיניי המתבונן הרגיל, אבל אנחנו כחובבי רכב שמים לדברים יותר.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסית לברר בפירוקיות? יכול להיות שאפשר למצוא שמשה משומשת במחיר מפתיע.

שווה להרים טלפון לטי ג'י חלפים, הם מתמחים בואגיות.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין. אשמח אם תוכל לצרף תמונות של לפני ואחרי ואולי לפרט יותר. אני די פדנט ו"מרוצה מהתוצאה" נשמע כאילו התוצאה היא בסדר בעיניי המתבונן הרגיל, אבל אנחנו כחובבי רכב שמים לדברים יותר.

אין לי תמונות לפני, היה לי פיצוץ בקוטר ס"מ וחצי אולי מאבן קטנה. אחרי התיקון הסדק כמעט בלתי נראה מהצד החיצוני, מתוך הרכב אני רואה שריטה ישרה לרוחב מתחת למיקום הפיצוץ.

התיקון לא נותן תוצאה מושלמת ברמה הויזואלית, אבל אני בספק אם עדיף להחליף לשמשה חליפית שאולי אסטטית תהיה מרוצה ממנה, אבל יכול להיות שתאבד פונקציונליות של חיישנים שהיו לך על המקורית, ועל הדרך תקבל רעשי רוח חדשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1795 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...