Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תביעת ביטוח, הנהג מכחיש שהיה חלק מהתאונה

שימו לב! השרשור הזה בן 1801 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם אני מבקשת את עצתכם בסיטוציה שאני נמצאת בה ולא בטוחה איך לחבר את הקצוות

המקרה הוא כזה, נסעתי בנתיב השמאלי בכביש, משמאלי היה נתיב נוסף לפנייה שמאלה שעמד ברמזור אדום, נסעתי במהירות של 40 קמש ביום גשום אחד הרכבים החליט שהוא יוצא לנתיב שלי כי רצה להמשיך ישר ופגע ברכב שלי מאחורה בצידו השמאלי, יש לציין שראיתי אותו מסובב את הגלגלים לכיון הנתיב אבל לא בלמתי כי הייתי קרובה מידי וגם היו רכבים מאחורי וגם הייתי בטוחה שהוא לא יעשה משהו כלכך מטומטם.

הפגוש האחורי שלי נפל על הכביש, מלחץ הסיטוציה המשכתי לנסוע איתו על הרצפה בשביל לפנות את הצומת ועצרתי בצידי הדרך, עד כאן החלק הטכני.

הנהג היה איש מבוגר ועצבני מאוד שישר התחיל לצעוק עליי שאני אשמה ולמה לא עצרתי, טונים מאוד אגרסיבים ותוקפניים. צלמתי את מספר הרכב אבל לא את המכה שהוא קיבל אם בכלל היה נזק אני לא יודעת. הייתי ממש בלחץ ולא ידעתי בדיוק מה לעשות

הנהג סירב למסור לי את הפרטים שלו, ממש בתוקפנות וכל הזמן צעק עליי בשלב הזה צילמתי וידאו של 8 דקות שבו הוא מתחמק מלמסור פרטים בכל שקר אפשרי, הדבר היחיד שהוא היה מוכן אחרי מריבה ממושכת זה את ה ת.ז שלו, לא הסכמתי והמשכתי להתעקש וכל הזמן הזה הוא אומר שהכל בבית. סיטוציה מאוד לא נעימה, לבסוף אחרי איומים שאני מזמינה משטרה פתאום מצא את רשיון הרכב ותעודת הביטוח.

נכנס לרכב ונסע. הרכב שלי נגרר מהמקום

הנזק עמד על 5400 תיקון כי שבר לי את הקליפסים של הפגוש ומעך את הפח + 850 שמאי

אני עם בטוח צד ג וחובה רכב יונגאי גטס 2007

אתמול קבלתי מכתב הזוי מחברת הביטוח שלו, שהוא מכחיש כל מעורבות בתאונה ולא נכח במקום ושהם דוחים את התביעה שלי

אם אספק חומרים נוספים שמוכיחים אחרת הם מוכנים לשקול מחדש

היום הבן שלו התקשר לאיים עליי בטלפון, ילד בן 19 חמום מוח שצעק עליי שאני מעלילה על אבא שלו שהוא איש מבוגר ומסלפת דברים שלא היו.

ממש לא נעים ואין לי כלכך במי להעזר בשביל להבין מה אני עושה עם התנהגות כזאת, או מה אני יכולה לבקש חוקית.

לא מבקשת שקל יותר ממה שמגיעה לי

מה הייתם עושים במצב כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך כבר הכל - דו"ח שמאי, פרטים שלו, סרטון....

אחרי השיחות שלו איתך אני הייתי הולך ישר לתביעות קטנות ולא מנסה לדבר איתו בכלל.

ממליץ לך לתעד בדיוק את מועד השיחה עם הבן שלו (ואיתו) עבור המשפט.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין סיבה להלחץ מבריונים, שיאיימו.

תקליטי כל שיחה איתם, ותתעדי כל תקשורת.

תשארי רגועה ותני להם לחפור לעצמם עוד בורות (כמו להכחיש שהיה במקום כשיש לך הקלטה מהארוע). ככל שיתלהמו וימציאו שקרים שניתן להפריך בקלות כך יהיה לך קל יותר בבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי השיחות שלו איתך אני הייתי הולך ישר לתביעות קטנות ו

בדיוק מה שהוא אמר.

הרי הביטוח שלו כבר דחה אותך.

חבל על הזמן שתבזבזי איתם. גם ההמתנה למשפט ארוכה (כחצי שנה לפחות).

תאספי כל הוכחה שיש לך כולל הקלטת שיחות וצילום מספר הרכב שלו. אני משער שזה יספיק לשופט כדי לקשור אותו לארוע.

כמו כן, הוא יצטרך להסביר איך יש לך את פרטיו.

הנתבעים צריכים להיות הוא וחברת הביטוח שלו.

חברת הביטוח/סוכןשלך צריכה לעזור לך לנסח תביעה.

אם לא, אז אנחנו נעזור פה בפורום.

אין מצב שתוותרי לו!

להבא (חוץ ממצלמת דרך שהופכת לציוד חובה בארץ הבבונים) החוק הראשון זה לשמור על קור רוח. אני מניח שאת בחורה צעירה (ותרבותית) ולא רגילה בהתמודדות מול חיות כאלה.

אסור שזה ימנע ממך לקבל מה שמגיע לך.

זה בדיוק מה שהם מנסים לעשות.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי natco

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צילום של מספר הרכב יש? יש

צילום של רשיון הרכב שלו וביטוח יש ? יש

וידאו שלו יש ? יש

דו"ח שמאי יש? יש

בית משפט לתביעות קטנות הוא הכתובת לפי מה שכתב לך נטקו

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם, התגובות שלכם מרגיעות

בנתיים הביטוח שלי שלח להם שוב את הסרטון, שהם לא ממש טרחו לצפות בו בפעם הראשונה ופשוט הלכו על המילה של הלקוח שלהם, ואני אמורה לקבל תשובה מחר לגבי הכסף

לפי מה שהבנתי הם חשופים לתביעה מטעמי על הכחשת המקרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם, התגובות שלכם מרגיעות

בנתיים הביטוח שלי שלח להם שוב את הסרטון, שהם לא ממש טרחו לצפות בו בפעם הראשונה ופשוט הלכו על המילה של הלקוח שלהם, ואני אמורה לקבל תשובה מחר לגבי הכסף

לפי מה שהבנתי הם חשופים לתביעה מטעמי על הכחשת המקרה

אין חיה כזו במסומן באדום

את יכולה לתבוע את הנזקים שנגרמו לרכבך + הוצאות שמאי והוצאות התביעה .

נקווה שחברת הביטוח של הנהג הפוגע תתעשת, ותשכנע את הפוגע שיתיר להם לשלם לך

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1801 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...