Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטול מגב אחורי

שימו לב! השרשור הזה בן 1798 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים, מעוניין לבטל את המגב האחורי בפיג׳ו 308 GTI שנת 2018.

ראיתי פקק עם גומיה ובורג בשביל האיטום והסגירה, מצאתי כמה מחו״ל אבל לא רשום שזה מתאים לדגם שלי.

האם זה גודל סטנדרט?

אשמח לקישור מחו״ל או מהארץ במחיר עממי. :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שאתה עושה (או לא עושה) משהו במשך זמן רב, זה לא בהכרח אומר שזה נכון.

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כן יגרום לרכב להיכשל בטסט כי מגב אחרי זה חלק מהתקיה.

לא שאני ממליץ לבטל את המגב (גם אני לא מבין איך אפשר בלי) אבל אם מחליטים לבטל אז לשמור את כל החלקים ולהחזיר לפני טסט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית כל לא ממליץ לבטל.

אך לא מבין איך בלתי אפשרי לנהוג ברכב ללא מגב אחורי? רוב הרכבים הם ללא מגב אחורי ואנחנו נוהגים בהם בבטיחות מלאה. (אני באופן אישי שנים רבות)

מעבר לזה, רכב צריך לנקות כולל שמשות באופן סדיר, זה לא רק נראות הרכב, אלא גם עניין בטיחותי.

שימוש קבוע במגבים לניקוי השמשות, גורם לנזקים מצטברים בלתי הפיכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכבי סדאן שמשה אחורית נמצאת בצל אוורודינאמי ולא מתלכלכת כמעט, לכן אין חובה שיהיה מגב אחורי על פי תקינה ברכבי סדאן.

לעומת זאת ברכבי הצ'בק וסטיישן, השמשה האחורית מתלכלכת משמעותית יותר ולכן חובה שיהיה מגב אחורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא רק עניין של לנקות את הרכב.

גם ברכב נקי לגמרי, בגשם השמשה האחורית מתכסה בטיפות ורסס שעולה מהכביש וזה מגביל את שדה הראיה אחורה. פה המגב עוזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://de-wiper.info

יש להם סוגים שונים של קיטים לרכבים שונים.

אצלי פקק מזכוכית השתלב יפה מאוד וכמעט לא מזהים אותו, כי מנגנון של מגב האחורי היה יוצא דרך החלון.

If you can't go fast with 90hp, 900hp won't help you. © Bob Hall

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1798 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...