Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך המלצה לפחח \ מוסך לשיפוץ רכב

פליקס
שימו לב! השרשור הזה בן 1779 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן.

בשעה טובה הגיעה זמנה של הפיאט אונו לעבור שיפוץ מקיף לקראת הפיכתה לאספנות בשנה הבאה.

אני מחפש פחח \ מוסך שיעבדו על הרכב באיזי, כמה חודשים טובים, בלי לחץ ובלי רצון לעגל פינות ולמלא את הרכב בחומר פחחים שיתפוצץ עוד כמה שנים.

בגדול מבחינת פחחות הרכב חלוד מעט בדלתות ובבתי הבולמים הקידמיים, כמו כן נדרשת פחחות עקב מספר מכות קטנות בדלתות וכמובן יתכן ויש עוד חלודה נסתרת ולכן אני רוצה פחח אומן שיבצע עבודה מעולה ולא פחחות סטייל רכב ליסינג עם צביעה באוויר הפתוח. הכוונה שיפרק את כל הגומיות, שמשות, ידיות, פאנלים, שטיחים, אולי גם דשבורד (בעיקר לחידוש חיווט, בעיה ידועה באיטלקיות) וכ"ו...

בצד המכני הרכב נוסע תקין אבל הייתי שמח לשלוף מנוע החוצה ועל הדרך לעשות אוברול ע"מ לקבל שקט לכמה שנים הקרובות.

בגדול מעדיף מישהו באזור המרכז והשפלה ע"מ שאוכל להגיע לעיתים ולהסתכל \ להשתתף קצת בעבודה.

אשמח להמלצות מניסיון אישי ובכלל עוד טיפים איך לשפץ, מה לשפץ, במה עדיף לא לגעת וכ"ו.

תדה לכולם ושיהיה שבוע מעולה

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה הראשונה היא מה התקציב שלך ? או לפחות סדר גודל שלו. כי זול זה לא הולך להיות לפי רשימת הבקשות.

בנוסף אתה מתאר עבודה למספר בעלי מקצוע. מכונאי שיעשה אוברול למנוע, חשמלי שיבנה מחדש את החיווט , פחח שיבצע תיקונים להחלפת פחים, וצבעי שיצבע את הרכב.

אני ממליץ שתגיע למפגש השפלה ביום שישי בנס ציונה , ושם תוכל לקבל מידע מקיף יותר.

Sent from ...

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקציב לא באמת מוגדר.

מכונאי שיעשה אוברול יש לי, השאלה מי ישלוף את המנוע ומתי? לפני הפחחות והצבע, אחרי?

חשמלאי: כרגע הכל עובד תקין, אבל הייתי שמח אפילו לעבור בעצמי על הצמות ולתקן נקודתית את מה שצריך (איזולירבנד, חוטים רופפים, כל מיני קומבינות שנעשו בחשמל וכ"ו).

זה הרבה יותר קל אם שולפים את הדש החוצה, השאלה היא האם צריך בכלל לשלוף דש?

איך אדע אם יש רקבונות על קיר האש ואיך לצפות אותו בזפת \ חומר מבודד חדש מבלי לפרק אותו? להישאר עם המקור ולא לגעת בדש?

בגדול אני מחפש פחח \ צבעי (רצוי שיהיו אותו אדם) שיבצעו פחחות צבע כמו שצריך ויפרקו את הרכב כמה שיותר, אבל גם שידעו להחזיר אותו ולא שאשאר עם רשימת חלקים שאי אפשר להחזיר. ושתהיה להם גישה לחלפים, כי יכול להיות שלא שווה להתעסק עם הדלתות אלא להביא דלת קומפלט ולהעביר אליה את כל המנגנונים מהדלת הקיימת.

לגבי המפגש, אשמח לעוד פרטים (לא מצאתי בחיפוש), איפה הוא מתקיים ומתי?

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המפגש מתקיים כל יום שישי ברחבת היכל התרבות בנס ציונה. רחוב השריון 1 , לדעתי. משעה ארבע (המקדימים מגיעים קצת לפני) עד לערך שבע.צ

Sent from ...

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה! נשמח לתמונות.

זאת שלי, עברה הסבה במשך שנתיים לדגם של הטורבו כולל פנים.

הכל יובא מחו"ל, אין כמעט חלקים בארץ אז אם תצטרך פלסטיקים ועוד כל מיני דברים אשמח לעזור. יש לי גם חלקים ששמרתי.

את שלי הכנסתי לפחחות עם תיקון חלודות ב 3000 שקל, את השאר עשיתי לבד. היו הרבה מקומות חלודה ששייפתי ותיקנתי בעצמי.

הכל תלוי בתקציב, אם אתה רוצה רמה מאוד טובה המחירים מתחילים בין 7K-10.

בדרך כלל אני ממליץ לפרק את כל הפנסים והגומיות בעצמך ברגע הפחחות, הפחחים לפעמים די עצלנים או צובעים על.

אוברול יכניס אותך להוצאה די גדולה, אני לא הייתי נוגע אם אין בעיות. אפשר גם לצבוע עם המנוע בפנים. ברגע שנוגעים מתחילים הבעיות.

קשה למצוא חלקים עד בלתי אפשרי אם אתה לא מיומן באינטרנט או באתרים איטלקיים במיוחד למנוע הזה.

תוכל להגיע אלי עם הרכב שלך ואעזור לך במה להתמקד

FB_IMG_1557922820908.jpg

FB_IMG_1557922714192.jpg

FB_IMG_1557922712071.jpg

FB_IMG_1557922709197.jpg

FB_IMG_1557922706944.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשש נראית מעולה!!. הסבת גם מנוע?

יודע שאין חלקים בארץ ולכן זאת בעיה, כבר יצא לי להביא מספר חלקים מניו זילנד.

הייתי מאוד רוצה לפרק את הרכב לבד, ואני גם תכלס יכול לעשות את זה, הבעיה היא שאין לי זמן להתעסק בזה:|

לכן אני מחפש פחח לא עצלן שיהיה מוכן להתעסק עם הרכב כמו שצריך ללא עיגול פינות, ואני מוכן לזה שעל עבודה טובה משלמים, הבעיה היא ששמעתי לא פעם על כאלו ששילמו לא מעט וקיבלו עבודה ברמה חובבנית מאוד, וזה לא קביל מבחינתי.

לגבי המנוע, הרכב לא זקוק לאוברול, אבל כן צריך כבר לעשות טיימינג, וטיפול שוטף אז חשבתי על הדרך לשלוף מנוע ולעבוד על חלודה בתא המנוע (בעיקר באזור הבולמים) וכך יהיה גם קל יותר לצבוע את תא המנוע. ברגע שהמנוע כבר בחוץ הדרך לאוברול \ חצי אוברול (לפחות בוכנות \ רינגים) היא לא מסובכת ונראית לי כדאית לשנים קדימה.

דווקא בארץ לא נתקלתי בבעיות בחלקים מכניים, הבעיה היא יותר פלסטיקה ומרכב.

בדוק ה"פ.

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראית טוב, אבל חסרות לך החצאיות ודלת תא המטען של הטורבו. היתה לי כזו קרוב לעשור. אוטו נפלא. יש לי לוח שעונים דיגיטלי נדיר במצב מצוין. אם זה מעניין אותך שלח ה.פ.

עריכה אחרונה על ידי teyal
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1779 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...