Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לבעלי צינור גינה - קבלו אקדח גינה מומלץ לשטיפת הרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 1804 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

** בהמשך לפוסט שלי ב"באוף-טופיק" **

למרות שיש לי כבר שתי מכונות שטיפה, חיפשתי דרך נוספת קלה יותר כדי לשטוף את הרכב ורחבת החניה גם ללא המכונות.

מצאתי דרך טובה לשדרג את צינור הגינה שלי לרמה שהוא מהווה חלופה טובה למכונות במידה ואין לי את הזמן להפעיל אותן.

החיסרון הגדול באופן הזה הוא בצריכת מים מאוד גבוהה. מכונות השטיפה הרבה יותר חסכוניות.

בתור התחלה אני משתמש בצינור המחובר ממש

הכניסה הראשית של המים, קרוב לשעון.

עברתי מצינור גינה בקוטר 1/2 אינצ' לקוטר 3/4 ובנוסף קיצרתי את אורך הצינור למינימום הדרוש. כל הדברים האלו מספקים לחץ גבוה בקצה הצינור.

קניתי מספר אקדחי מים בארץ אך התוצאות לא סיפקו אותי. הזמנתי מספר אקדחי מים מאמזון ולבסוף הגעתי לתוצאה הרצויה עם מנצח אחד.

אקדח המים המומלץ ביותר הוא:

Fireman Style Hose Nozzle

העוצמה שלו מצוינת, בעל אפשרויות רבות לכיוון הזרימה, מרגיש מאוד איכותי ונראה שיחזיק שנים רבות.

https://www.amazon.com/gp/product/B00R6S0MEI/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1&tag=vglnkc6315-20

למקום השני הגיע הסט של SUN JOE

https://www.amazon.com/gp/product/B013646334/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

ועכשיו לתמונות:

המצב לפני השדרוג, עוצמה חלשה ולא ממוקדת:

ישן2.jpg ישן1.jpg

לאחר השדרוג, לחץ גבוה וממוקד משמעותית:

חדש.jpg

חדש2.jpg

חדש4.jpg

חדש3.jpg

אקדח גינה זהה של CHEMICAL GUYS

[video=youtube;4bus_L-Ix_4]

המקום השני, המתאם הקטן נותן לחץ ממוקד ומאוד חזק אבל ללא אפשרויות כיוון.

חדש5.jpg חדש6.jpg

חדש7.jpg

עריכה אחרונה על ידי banji man

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הסקירה.

שאלות:

זה מתחבר למחבר מהיר?

הראשון כרגע לא זמין במלאי, והשני כן. לגבי השני, בתמונה של הפרסום נראה שיש אפשרות לכוון ספריי, זה לא המצב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי המוצר המומלץ שאינו במלאי כרגע, יש מוצר תואם. אין לי נסיון איתו. נראה די דומה:

http://www.amazon.com/Bon-Aire-Original-Ultimate-Aluminum-Nozzle/dp/B0001L0DFA/ref=pd_sbs_200_2/141-6178882-2548236?_encoding=UTF8&pd_rd_i=B0001L0DFA&pd_rd_r=ec7c5fbc-73cb-11e9-b3a7-ed1ea68e8e78&pd_rd_w=fMOQ2&pd_rd_wg=8IViM&pf_rd_p=588939de-d3f8-42f1-a3d8-d556eae5797d&pf_rd_r=5N092JWX0B6GRJS6J4QK&psc=1&refRID=5N092JWX0B6GRJS6J4QK

המוצר השני מגיע בסט של שני ראשים. אחד קבוע בעל זרם צר מאוד וחזק והשני ניתן לכיוון שעושה עבודה די טובה.

חיבור מהיר, ובכלל חיבור לצינור גינה: בחנויות השונות לא היה את הידע הרלוונטי לגבי אופן החיבור כיוון שמדובר בראשים

בעלי תקן אמריקאי שאינו נפוץ בארץ.

עשיתי ממש מחקר קטן וסידרה של ניסיונות עד שהצלחתי לחבר את הראשים האלו בשני אופנים - חיבור ישיר קבוע וחיבור מהיר.

החיבור המהיר מוריד טיפה את הלחץ בשל המעבר הצר. ללחץ מקסימלי רצוי חיבור ישיר וקבוע.

במחלקת הגינון של ACE מצאתי מדף מלא במתאמים וברזים שונים. קניתי ברז, מתאם אינץ' אחד לשלושה רבעים ומתאם חיבור מהיר.

הסט מורכב באופן מלא, מוכן לחיבור:

20190511_102521.jpg

לא חובה לקנות את הברז, אפשר להסתפק בשני המתאמים - הכחול לחיבור המהיר והשחור אינץ' אחד לשלושה רבעים.

מתאם אינץ' אחד לשלושה רבעים:

20190511_102659.jpg

עריכה אחרונה על ידי banji man

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1804 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...