Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נכנס בי אמבולנס

שימו לב! השרשור הזה בן 1802 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נסעתי היום בכביש בין עירוני(חיפה-עכו במקטע אחרי צומת ביג).

בשלב מסויים בכביש היה פקק ענק ממש אחרי תחנת המשטרה, התקבתי לרמזור ועצרתי והייתי בנתיב הימני, בשמאלי לפני היה אמבולנס שהחליט לקחת רוורס ונכנס בי ליד הגלגל הקדמי, מיד לאחר מכן הוא עלה על הנתיב של המטרונית ונסע.

הכל מתועד במצלמת דרך.

מה עושים במקרה כזה?

צריך לפנות למשטרה להגיש תלונה?

לפנות לחברת ביטוח שתטפל בזה?

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מאמין שהוא היה בדרך לארוע.

לדעתי הדרך הנכונה, פניה לתחנת מדא האזורית. מאמין שהם יתנו לך את הפרטים. ובמיוחד כשיש לך צילום.

ואם לא יעזור תתקדם להגשת תלונה ובתי משפט.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

HU: clarion 786Amp1: jbl 1004 Amp2: sundown audio sae1000d comp': polk audio 5251 db SUB:polk audio sr 12dvc

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכן החוק דורש כי תהיה במרחק של 100 מטר מרכב בטחון שבהגדרתו נכלל גם אמבולנס

עריכה אחרונה על ידי ישה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פי החוק הזה זה אומר שבערך כל המדינה הם פושעים...

ורגע ברצינות- כמובן שאם אני רואה איזה טנק של הצבא אני לא אתקרב וזה באמת נשמע הגיוני אבל אמבולנס שנוסע בכביש ציבורי נראלי קצת תמוהה שאסור לאף רכב להיות בסביבות ברדיוס של 100 מטר...

חסרים הרבה פרטים. זה היה אמבולנס מד"א או פרטי? הוא הפעיל סירנה או לא?

אם פות"ש היה מעלה את הסרטון היינו מבינים מה היה שם.

אכן לא הייתה סירנה לאמבולנס,

אשמח להעלות סירטון אבל גם אחרי חיתוך של החלק הרלוונטי הוא דיי כבד משהו כמו 60 MB.

האם יש איזה דרך נוחה להעלות את הסרטון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"רכב ביטחון" – כל אחד מאלה, כשהם מפיצים בפנס מיוחד אור מהבהב ומשמיעים אות אזעקה בסירנה:

תעלה את החצי דקה הרלבנטית

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה את המהבהבים על הגג מהבהבים.

נהג האמבולנס הזה נראה לי חסר מודעות לסביבתו, עשה רברס בלי להסתכל לאן הוא נוסע. יש לי תחושה שבכלל לא היה בקריאה, וסתם החליט לעקוף את הפקק. אבל אולי עמד במקום המוזר הזה כי בדיוק קיבל קריאה בדרכו.

להגיש דרישה למד"א ותלונה למשטרה.

דרך אגב - תתלונן גם על עצמך. התקן הטלפון שלך חוסם רבע חלון למצלמה, אני מניח שפוגע משמעותית גם בשדה הראיה שלך כנהג.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשלב מסויים בכביש היה פקק ענק ממש אחרי תחנת המשטרה, התקבתי לרמזור ועצרתי והייתי בנתיב הימני, בשמאלי לפני היה אמבולנס שהחליט לקחת רוורס ונכנס בי ליד הגלגל הקדמי,

אז לשיטתך אמורה להיות בועה סטרילית מסביב לכל רכב בטחון בקוטר של 100 מטר ללא שום קשר למציאות על הכביש??

אתה מגיע לרמזור אדום, עומד בו אמבולנס וממתין לאור ירוק, אתה נעצר 100 מטר מאחוריו?

ומה קורה כמו במקרה של פות"ש שהוא עומד והאמבולנס מצמצם את הטווח הזה של 100 מטר ברוורס?

פותש צריך לשלב לרוורס ולהתחיל לברוח ברוורס במהירות דומה לאמבולנס רק שהעיקר שישאר שם 100 מטר בניהם?

בקיצור, למקרה הספציפי הזה, הפרשנות שלך לא קשורה כלל שלא להגיד מופרכת.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי החוק היבש ישה צודק. במציאות הישראלית זה לא פועל. בודאי לא במקרה הנוכחי, שבו המצלם מאט ועוצר - לא עוקף את האמבולנס (מימין) - והאמבולנס נוסע לאחור ופגע בו. טכנית פות"ש כלל לא נמצא מאחורי האמבולנס אלא בנתיב אחר.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לשיטתך אמורה להיות בועה סטרילית מסביב לכל רכב בטחון בקוטר של 100 מטר ללא שום קשר למציאות על הכביש??

אתה מגיע לרמזור אדום, עומד בו אמבולנס וממתין לאור ירוק, אתה נעצר 100 מטר מאחוריו?

ומה קורה כמו במקרה של פות"ש שהוא עומד והאמבולנס מצמצם את הטווח הזה של 100 מטר ברוורס?

פותש צריך לשלב לרוורס ולהתחיל לברוח ברוורס במהירות דומה לאמבולנס רק שהעיקר שישאר שם 100 מטר בניהם?

בקיצור, למקרה הספציפי הזה, הפרשנות שלך לא קשורה כלל שלא להגיד מופרכת.

תקרא את הודעה 8 ותנשום.

המרחק הזה נועד בדיוק כדי לאפשר לרכב בטחון בעת פעולה לבצע סלטה כפולה לאחור מבלי לחשוש שנהג ישראלי דבוק לו לתחת.

הנהג לא צריך לעשות שום דבר בקשר למוכחל

זו לשון התקנה

3. (א) היה רכב הבטחון מתקרב, ינהגו עוברי הדרך שבה הוא עובר או עומד לעבור לפי הוראות אלה:(1) נוהגי רכב ומוליכי בעלי-חיים - יתנו זכות קדימה לרכב הבטחון ויטו מיד את כלי רכבם או את בעל החיים למקום קרוב ככל האפשר לשפת הכביש הימנית ורחוק מצומת ויעצרו שם עד שרכב הבטחון יעבור;(2) הולכי רגל הנמצאים בכביש - יפנו אותו מיד עד שיעבור רכב הבטחון. (ב) לא ינהג אדם רכב בעקבות רכב בטחון אלא בריווח של לפחות מאה מטר ממנו;

בסרטון דרך אגב רואים את האמבולנס משניה 15 עם אורות רברס ונוסע לאחור ( יתכן כי התחיל בכך עוד קודם לכן )והתאונה רק בשניה 27 כאשר רכב פות"ש מצמצם את המרחק אל האמבולנס עד לשניה 25++

בסרטון לא רואים את גשר האורות הקדמי של האמבלונס אולי שם דלקו האורות.

שיפנה פות"ש למד"א ולמשטרה ונשמח לשמוע על ההתפתחויות

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את גשר האורותצ הקדמי רואים בשניה או שתיים האחרונות של הסרטון (כאשר המצלם נמצא ליד תמרור איסור הפרסה) - ולפחות הקטע הנראה, כמו גם ה"אזניים" מאחור, וגם ארבעת המהבהבים, אינם מאירים. אני מהמר שנהג האמבולנס עשה את התמרון כדי להספיק להגיע לתה מנחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה את המהבהבים על הגג מהבהבים.

נהג האמבולנס הזה נראה לי חסר מודעות לסביבתו, עשה רברס בלי להסתכל לאן הוא נוסע. יש לי תחושה שבכלל לא היה בקריאה, וסתם החליט לעקוף את הפקק. אבל אולי עמד במקום המוזר הזה כי בדיוק קיבל קריאה בדרכו.

להגיש דרישה למד"א ותלונה למשטרה.

דרך אגב - תתלונן גם על עצמך. התקן הטלפון שלך חוסם רבע חלון למצלמה, אני מניח שפוגע משמעותית גם בשדה הראיה שלך כנהג.

אכן לקחתי זאת לתשומת ליבי ואמצא מיקום אחר למתקן של הטלפון, זה גם הקשה מאוד להוציא את המספר של האמבולנס אז בהחלט חשוב יהיה למקם את המתקן של הטלפון במקום אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1802 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...