Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

collection - מוכרים\קונים בשבילכם את הרכב . נעים להכיר .

Collection
שימו לב! השרשור הזה בן 1754 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• ספונסר פורום

חברת Collection - שרות במכירה וקנייה של רכב משומש וחדש.

שלום לכולם, כיף להיות פה בין אנשים שמבינים ואוהבים רכבים (גם אנחנו כאלה).

אנחנו גאים להציג את עצמנו באתר המצוין הזה ונשמח לתת את השירות שלנו לכם או לחברים שלכם שזקוקים לו. מה אנחנו עושים? חברת collection עוזרת למי שמעוניין למכור או לרכוש רכב במינימום מאמץ ומקסימום בטחון. השירות שאנחנו מציעים הוא שירות של מכירת הרכב שלכם וקנייה חכמה של הרכב הבא שלכם. שניהם ביחד וכל אחד לחוד.

מכירת הרכב שלכם

כמה פעמים הייתם בסיטואציה הזו שרציתם להחליף את הרכב שלכם אבל רק בגלל שלא היה לכם כח להתעסק בכל מה שכרוך במכירה שלו ירדתם מהנושא?

כמה פעמים הלכתם לפתרון הבזבזני של טרייד אין במחיר מגוחך אצל החברות השונות וקניתם רכב במחיר גבוה רק בגלל העובדה שהייתם זקוקים לטרייד אין ?

כמה פעמים פירסמתם את הרכב ולא קיבלתם פניות בכלל?

כמה פעמים פירסמתם וקיבלתם פניות מסוחרים, מטרידנים ורמאים שכל עניינם היה לבזבז לכם את הזמן?

ביננו, אף אחד לא באמת רוצה להתעסק בזה ומי שזה לא המקצוע שלו לא צריך להתעסק בזה.

למזלכם, זה המקצוע שלנו. עכשיו אתם יכולים להניח למטרד הזה ולתת לנו לעשות את מה שאנחנו יודעים הכי טוב. אנחנו לוקחים אחריות כל רכבכם מרגע קבלת ההחלטה ועד שלב המכירה כך שלכם יש שקט מוחלט.

אנחנו נפרסם עבורכם את הרכב, נסנן בקפידה את הקונים הרלוונטים, נבצע איתם את המשא ומתן, נראה להם את הרכב שלכם ואף נלך איתם לבדיקה. במידה ותרצו נוכל לבצע עבורכם גם את תהליך העברת הבעלות. הכי חשוב, בסופו של התהליך נשיג לכם מחיר מצויין על הרכב. את שלב הפקדת הכסף לחשבון שלכם תצטרכו לבצע לבד :) .

חשוב לציין:

• אנחנו לא סוחרים. אנחנו לא קונים מכם את הרכב במחיר נמוך ומוכרים אותו למרבה במחיר.
  • אנחנו ננסה להשיג את המחיר הכי טוב עבורכם בהתאם לתנאי השוק.
  • אנחנו עובדים רק עם רכבים טובים ושמורים ולא מתחייבים לעבוד עם כל רכב, איתכם הסליחה.
  • אנחנו לא מרוויחים או דורשים כסף מהקונה בשום צורה (אלא אם הוא לקוח שלנו שמקבל מאיתנו שירות ובמקרה הרכב שלכם מתאים לו).
  • אנחנו עובדים בשקיפות מלאה.
  • אין צורך להביא לנו את הרכב, הרכב נשאר אצלכם. כשיהיה קונה פוטנציאלי ורציני שעבר אצלנו סינון מקפיד אנחנו נדאג לקיים פגישה בינו לבין הרכב שלכם.
  • אנחנו נותנים שירות מעולה.
  • אנחנו לא מתחייבים לעבוד עם כל אחד, רק עם רכבים במצב מצוין ועם אנשים טובים.

עלות השרות

3% מערך המכירה בתוספת מע"מ. או מינימום של 3000 שקל בתוספת מע"מ. התשלום יבוצע לאחר שהרכב ימכר במחיר שיהיה לשביעות רצונכם. במידה והרכב לא יימכר אינכם צריכים לשלם דבר.

קניית רכב

החלטתם איזה רכב אתם רוצים לרכוש אבל לא יודעים בדיוק איפה להתחיל?

מפחדים שיעבדו עליכם?

לא כל כך סגורים על מה אתם רוצים לרכוש ומחפשים הכוונה?

בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. אנחנו מציעים ללקוחות שלנו שירות של חיפוש וקנייה של הרכב שהם תמיד חלמו עליו.

לאחר שנים של ניסיון למדנו איך קונים רכב בצורה בטוחה במחיר מעולה.

אנחנו יודעים איפה לחפש, מה לבדוק ואיך לדאוג לזה שהרכב שאתם קונים יהיה במצב מצוין.

השירות ניתן לקניית רכב משומש וחדש כאחד. אנחנו מכירים את השוק על בוריו ובטוחים שגם בקנייה של רכב חדש נוכל להשיג עסקה מעולה עבורכם.

השרות כולל:

ייעוץ בבחירת הרכב הרלוונטי.

מציאת רכבים פוטנציאלים.

בדיקה מכאנית (בתשלום הלקוח).

משא ומתן מול המוכר

הסכם קנייה והעברות.

טיפול בסידור הרכב על פי בקשת הקונה.

חשוב לציין:

• גם כאן, אנחנו לא סוחרים. אנחנו לא מוכרים רכב מהמלאי שלנו (אלא אם במקרה יש לאחד הלקוחות שלנו והוא מתאים לכם). אנחנו הולכים ומחפשים עבורכם את הרכב במגוון רחב של ערוצים ומציעים רק מה שרלוונטי עבורכם.
  • אנחנו כל הזמן עם היד על הדופק. לפעמים כדי למצוא את העסקאות השוות באמת חשוב להיות מעודכן בזמן אמת.
  • אנחנו עובדים בשקיפות מלאה.
  • אנחנו לא מרוויחים ממי שמוכר לכם את הרכב דבר (אלא אם הוא לקוח שלנו שמקבל מאיתנו שירות ובמקרה הרכב שלו מתאים לכם).
  • אנחנו נותנים שירות מעולה.
  • אנחנו לא מתחייבים לעבוד עם כל אחד.

עלות השרות

4000 שקלים בתוספת מע"מ. התשלום יבוצע לאחר שתתבצע העסקה לקניית הרכב שלכם במחיר שיהיה לשביעות רצונכם. במידה ולא תרכשו רכב אינכם צריכים לשלם דבר.

במידה ולמישהו יש שאלות הוא מוזמן לעשות את זה כאן או בשיחת טלפון 053-8094499 (ללא וואטס אפ).

אתם מוזמנים לעיין בלוח הרכבים של carsforum ולראות ממגוון הרכבים המעניינים שלקוחות שלנו מציעים למכירה.

תודה והמשך יום מקסים.

שרות מכירה וקנייה של רכבים בראש שקט.

במוו Z4 3.0 קופה ידנית למכירה אלפא רומיאו ג'וליה למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שאלה לגבי קניית רכב בתמורה ל 4,000 ש"ח .

האם אתם מספקים כיסי ביטוחי כלשהו בסכום הזה? אחריות כלשהי?

או שהרכב נרכש as is ? כלומר לאחר ביצוע העסקה כל הסיכון הוא על הרוכש?

אני שואל זאת מכיוון שגם במקרה של בדיקה במכון בדיקות לרכבים לפני קנייה מקבליים טופס כלשהו שרשום עליו משהו לגבי אחריות.

ותמיד קורה (ותאמינו לי יקרה גם אצלכם) אחת לכמה עסקאות ( 1 ל 30 או 1 ל 100) .. תהיה נפילה ותהיה בעיה ברכב לאחר הקנייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה!

לי הייתה בזמנו ביקורת כסוג של לקוח על שירות סוויץ'.

בנתיים השירות נסגר, וזה די חבל שהתחום נסגר לחלוטין.

תמורת תשלום הוגן, ולא שחיטה כשרה מסננים את הסוחרים משוק הרכב הפרטי.

לי יש בקשה: בכל מודעה ציינו כמה הלקוח דורש בעבור הרכב (נוסף לק"מ/שנה ותת דגם).

אם הלקוח לא מעוניין לפרסם סכום, אנא ציינו הערכה סטנדרטית לפי מחירון, אפשר לציין שדורש יותר מהמחירון.

יכול להיות שבמודעה אחת הפרט הזה נשמט, דרכה הגעתי לשרשור הזה.

עוד שאלה: האם מתכוונים להכנס גם לתחום רכבים יותר עממיים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוכים הבאים, שרות חשוב ונדרש.

מחיר סביר בהחלט.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שואל זאת מכיוון שגם במקרה של בדיקה במכון בדיקות לרכבים לפני קנייה מקבליים טופס כלשהו שרשום עליו משהו לגבי אחריות.

ותמיד קורה (ותאמינו לי יקרה גם אצלכם) אחת לכמה עסקאות ( 1 ל 30 או 1 ל 100) .. תהיה נפילה ותהיה בעיה ברכב לאחר הקנייה.

משהו כזה משמעותי היה מצוין בפוסט.

אתה משלם על ההתרוצצות של הבדיקה וכנראה על נסיון בתחום.

ברכב יקר או נדיר זה אולי שווה כמעט 5K.

עריכה אחרונה על ידי outnex
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

היי ותודה על השאלה.

כיסוי בטוחי אנחנו לא מספקים כי לא קיים משהו כזה.

אנחנו מספקים את הנסיון שלנו בלקנות רכבים טובים ובודקים כל רכב כזה כאילו אנחנו קונים אותו בשבילינו.

בהצלחה!

לי הייתה בזמנו ביקורת כסוג של לקוח על שירות סוויץ'.

בנתיים השירות נסגר, וזה די חבל שהתחום נסגר לחלוטין.

תמורת תשלום הוגן, ולא שחיטה כשרה מסננים את הסוחרים משוק הרכב הפרטי.

לי יש בקשה: בכל מודעה ציינו כמה הלקוח דורש בעבור הרכב (נוסף לק"מ/שנה ותת דגם).

אם הלקוח לא מעוניין לפרסם סכום, אנא ציינו הערכה סטנדרטית לפי מחירון, אפשר לציין שדורש יותר מהמחירון.

יכול להיות שבמודעה אחת הפרט הזה נשמט, דרכה הגעתי לשרשור הזה.

עוד שאלה: האם מתכוונים להכנס גם לתחום רכבים יותר עממיים?

תודה על הפידבק, אשתדל לספק כמה שיותר פרטים ברכבים הבאים שאפרסם.

4000+3000 = 7000?

רווח נאה, בהצלחה.

כמו שמצוין במודעה הראשונה, כשאנחנו קונים רכב עבור מישהו אנחנו לא מרוויחים מהמוכר כלום והפוך, כשאנחנו מוכרים רכב עבור לקוח רכב אנחנו לא מרוויחים מהקונה כלום אלא אם שניהם לקוחות שלנו במקרה(לא קורה הרבה) אבל אז שניהם מקבלים שרות.

זה חשוב להבהיר את זה, ברגע שאתה מרוויח משני הכיוונים העסקה פחות נקייה.

במידה ולקוח רוצה גם למכור וגם לקנות, דהיינו כמו טרייד אין במגרשים, הוא ידרש לשלם 7000 ש"ח או שיש לצורך זה חבילה מוזלת

?

המחיר הוא עבור השרות שלקוח מקבל והוא אינדיבידואלי לפי הדרישות שלו.

אי אפשר לסגור מראש על מחיר כזה. תחשוב על זה שלקוח מסוים מכר את הרכב שלו ובזמן שאני מחפש עבורו הוא מצא משהו אחר לבד או החליט לקנות רכב אחר... לא היינו רוצים לגבות מחיר עבור משהו שלא נעשה.

לכן מדובר בשני תהליכים נפרדים.

יצא לנו לחסוך ללקוח עשרות אלפי שקלים קניית רכב חדש ומכירה של המשומש שלו אל מול האלטרנטיבה של טרייד אין שהיתה לו. בטרייד אין אתה מפסיד משני הכיוונים, גם בקבלת הנחה על הרכב החדש וגם בשחיטה של מחיר הרכב שלך .

משהו כזה משמעותי היה מצוין בפוסט.

אתה משלם על ההתרוצצות של הבדיקה וכנראה על נסיון בתחום.

ברכב יקר או נדיר זה אולי שווה כמעט 5K.

אתה צודק, זה לא מתאים לכולם ואני בהחלט מקבל את זה. אבל יש אנשים שחוששים מאוד מהתהליך או שמאוד לא אוהבים את ההתעסקות בזה או שאין להם זמן לזה. הרבה פעמים בגלל הפחד של חיפוש בשוק המשומש אנשים מתפתים לעסקאות פחות טובות מסוחרים.

הלכתי ובדקתי רכבים עבור לקוח שגר בבאר שבע ורצה רכב ספציפי מאוד שסביר יותר למצוא באזור המרכז.

התהליך לקח כמה שבועות שבהם נפגשתי עם מס' מוכרים עד שלבסוף מצאתי לו רכב שהוא רצה. בסופו של תהליך אפילו עשיתי עבורו את העברת הבעלות ונסעתי לבאר שבע להביא לו את הרכב.

בצניעות אגיד שבלעדי הוא לא היה קונה את הרכב שהוא חלם עליו.

לטענתו דר"א, המחיר עבור השרות שלנו היה נמןך מדי. לי היה כיף לשמוע את זה.

תודה לכולם על השאלות, אשמח לענות ולתת עוד אינפורמציה למי שרוצה.

עריכה אחרונה על ידי Collection

שרות מכירה וקנייה של רכבים בראש שקט.

במוו Z4 3.0 קופה ידנית למכירה אלפא רומיאו ג'וליה למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לכם אתר באינטרנט ?

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"

לאחר שנים של ניסיון למדנו איך קונים רכב בצורה בטוחה במחיר מעולה."

אפשר פירוט על הנסיון המדובר? מי הצוות?

מצטרפת לשאלות הנהדרות שטרם זכו למענה.

אולי לא משנה לנו כל כך מי מוכר את הרכב שלנו, אבל כן חשוב לדעת במי נותנים אמון שימצא את התמורה ההולמת ביותר עבור הכסף שלנו.

כמו כן, האם יש הגבלת גאוגרפית?

למשל:

לקוח שמעוניין למכור את רכבו אך גר בדימונה\כרמיאל - כל פעם נציג מטעמכם ידאג להסיע קונים פוטנציאליים לרכב ללא שום ביטחון שהעסקה אכן תתקיים?

לקוח שמעוניין לרכוש רכב ויש אקזמפלר שעונה על הדרישות אבל נמצא באחד מקצוות המדינה - האם ייבדק עבור הלקוח או שיפסל\ידחה לסוף הרשימה?

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קורה במידה ולמשל אני מבקש ממכם למצוא לי רכב מסויים ולאחר שמצאתם, הלכתי להתרשם אך בסוף חטפתי רגליים קרות/אין לי כסף/לא באלי על הרכב או בקיצור - התחרטתי, מה אז? יש איזה ״קנס״? הריי אין שום התחייבות עד שלא חותמים עסקה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"אנחנו עובדים רק עם רכבים טובים ושמורים ולא מתחייבים לעבוד עם כל רכב"... כאן הפסקתי לקרוא... עם כל הכבוד, רכבים טובים ושמורים אפשר למכור בקלות לבד ולא נזקק השירות שלכם. במה הועילו חכמים?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1754 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...