Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תביעה בביה"מ עם אישור מסירה שנמסר מאוד מאוחר?

שימו לב! השרשור הזה בן 1810 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגשתי תביעה נגד שתי נתבעים בתביעות קטנות על תאונה כבר לפני כמה חודשים ונקבע דיון על אמצע מאי

לפני חודשים בררתי במזכירות האם יש אישור מסירה וגליתי שעדיין אין

בקשתי לשלוח שוב, ושלחו

היום אני מברר האם יש אישור מסירה, התברר שיש אבל אין 30 יום מהאישור מסירה עד הדיון שזה הזמן להגיב על כתב הגנה

המזכירה מציע שאני יכול לבקש לדחות את הדיון כדי שיהיה מספיק זמן לנתבע להגיד כתב הגנה

שאלתי אותה מה אני מרוויח מזה, ואם זה אינטרס שלי? ולמה שהוא לא יגיב כבר בדיון עצמו? לא קיבלתי תשובה ברורה

מה לעשות, להשאיר הדיון בזמן שנקבע או לדחות, מה האינטרס שלי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חוקים שנועדו להגן על שני הצדדים. אחד מהם הוא זמן מספק לתגובה של הנתבע. הנתבע יוכל לטעון שלא היה בידו סיפק להתכונן למשפט, והדיון יידחה. אם תבקש דחייה כעת תרויח יום מבוזבז.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתבע מיומן יבקש בכתב דחייה

נתבע לא מיומן יבקש זאת בדיון

אתה תבקש דחייה , כך תחסוך הגעה לדיון, לא לשכוח לוודא כי שני הנתבעים קיבלו את כתב התביעה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסיבה זו או אחרת לא נמסר כתב התביעה בזמן. כמו שאמרו לך - נתבע מיומן ומנוסה יבקש (ויקבל) דחיית דיון לפני שהוא יתקיים בפועל. נתבע פחות מנוסה יטען את זה בדיוק (ויקבל דחיה). אין לך שום רציונל ללכת לבית המשפט ולבזבז יום כשבאופן ברור יהיה עוד מועד לדיון בתיק.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שהנתבע יסחוב את זה אחרי שהוא ממילא הגיע לדיון ולא לגמור עם זה בדיון הראשון, הרי הכל מה שיכול לטעון אח"כ הוא גם יכול לטעון עכשיו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נניח שהוא בסופו של יום צריך לשלם לך כסף

למה לשלם היום אם אפשר עוד חצי שנה.

ניתן לו להגיש כתב הגנה בכתב לרבות מסמכים תמונות אם יש לו, התייעצות עם עו"ד וכו'

למה הוא צריך להיות מוכן אחרי שבועיים לשם הדוגמה כאשר ניתן לו לכך 30 יום.

משלוח בקשה היום רק יזרז את מועד הדיון

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה דיון וב"ה יש גם פסק,

למי שמעניין, זה הסיפור:

יצאתי יצאתי מהבנין לכיוון רכבי אך משאית שעמדה בנתיב הנסיעה חסמה לי את היציאה. רציתי לבקש ממנו לפנות לי את הדרך. אך קודם לכן פתחתי את הדלת האחורית במטרה להכניס את החליפה לרכב. תוך כדי שאני מסדר את העניין התחיל הנהג של המשאית בנסיעה מבלי להסתכל לצדדים. מוט שבלט מהמשאית פגע בדלת וריסק אותה, ורק לאחר דפיקות נמרצות שדפקתי על המשאית הנהג הפסיק לנסוע ויצא לראות מה קורה. הוא מייד התנצל והודה שלא הסתכל ושהוא היה לא בסדר. והציע שאבוא לפחח שלו לסדר את הדלת הפגועה על חשבונו.

מפה נכנס המעסיק לתמונה והציג גירסה אחרת שכאילו הנהג היה באמצע נסיעה ואני פתחתי הדלת כשהוא היה בנסיעה, והלכנו לבית המשפט ותבעתי הנהג והבעל המשאית (המעסיק)

מה אתם אומרים, מה הפסק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נבואה ניתנה לשוטים

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתם אומרים, מה הפסק?

אתה לובש חליפה? אתה עשיר. צריך לשלם פיצויים לנהג המשאית, בעל הצוארון הכחול :evil:

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה דיון וב"ה יש גם פסק,

למי שמעניין, זה הסיפור:

יצאתי יצאתי מהבנין לכיוון רכבי אך משאית שעמדה בנתיב הנסיעה חסמה לי את היציאה. רציתי לבקש ממנו לפנות לי את הדרך. אך קודם לכן פתחתי את הדלת האחורית במטרה להכניס את החליפה לרכב. תוך כדי שאני מסדר את העניין התחיל הנהג של המשאית בנסיעה מבלי להסתכל לצדדים. מוט שבלט מהמשאית פגע בדלת וריסק אותה, ורק לאחר דפיקות נמרצות שדפקתי על המשאית הנהג הפסיק לנסוע ויצא לראות מה קורה. הוא מייד התנצל והודה שלא הסתכל ושהוא היה לא בסדר. והציע שאבוא לפחח שלו לסדר את הדלת הפגועה על חשבונו.

מפה נכנס המעסיק לתמונה והציג גירסה אחרת שכאילו הנהג היה באמצע נסיעה ואני פתחתי הדלת כשהוא היה בנסיעה, והלכנו לבית המשפט ותבעתי הנהג והבעל המשאית (המעסיק)

מה אתם אומרים, מה הפסק?

שאם אין לך הוכחה שהוא התחיל לנסוע מאוחר יותר השופט פסק נגדך.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה, חכם יותר מנביא

הוא הודה בדיון שהוא היה בעצירה, (כמובן, כי היה לי הקלטות) אבל טען שאסור לי לפתוח דלת לכיוון הכביש, השופט ענה לו שהוא לא מכיר כזה חוק,

פסק 30% תורמת אשמה שלי כי יכולתי למנוע התאונה אם הייתי מכניס דרך הצד השני, 70% אשמה שלו.

עריכה אחרונה על ידי סאמי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1810 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...