Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ממיר קטליטי יונדאי i30 2015 1600

morcen
שימו לב! השרשור הזה בן 1676 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מי אמר שהלך הממיר ? אם נדלקה נורה יש לאבחן אם הבעיה בחיישן חמצן או בממיר (לרכב בן כמעט 4 או 4 וטיפה זה מעט משונה).

אם אכן מדובר בממיר,יש לך את אבי פרטס- יש לו ממירים תחליפיים חדשים במחירים שפויים לכל כיס.

http://www.aviparts.co.il/

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נבדק וזה קוד התקלה במחשב,מבאס אבל אין מה לעשות.

רגע לפני,הייתי מנסה שימוש בתוסף K44 על מיכל דלק מלא- לי ולעוד כמה חברים שאני מכיר עם רכבי המותג "המדהים" הזה,זה הציל את המצבאין לך הרבה מה להפסיד- עניין של 90-100 ש"ח בכל תחנת דלק טן/אוטו דיפו.

אם בכל תזדקק להחלפת ממיר קטליטי במוסך יונדאי עלול להגיע לעלות של פי 3-4 ממה שנתתי לך.

במקרה הגרוע שלם להם על אבחון התקלה וגש לאבי פרטס להמשך טיפול.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבקש מהמוסך שייתן קוד תקלה וחזור לעדכן מה הקוד. אם זה ייצא ממיר באמת אז אני מאמין שממיר חלופי כולל עבודה יכול לצאת לך סביב האלפייה אך מכיוון שמדובר כרגע בממיר מקורי והרכב בסהכ בן 4 והסיכוי שיילך ממיר הגיל שכזה ואני מאמין שהרכב גם לא נסע הרבה אז הסיכוי קלוש. חזור לעדכן וניתקדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא ביונדאי סדרה i לא נדיר להרוס ממיר קטליטי מוקדם יחסית. יש על זה לא מעט דיווחים בחו"ל ואפילו פה בפורום. קרה גם לחבר קרוב.

סתם לדוגמא

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=5593774

בדרך כלל לא מחליפים למקורי בגלל העלות . יש פה מומלצי פורום לאגזוזים והם אמנם מתקינים תחליפיים אך לא פחות טובים.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע מנורה check engine נכבתה בעצמה , זה מבלבל.

מה לעשות עכשיו , כן לתקן ממיר או להמתין שוב עד שתידלק מנורה ?

השתלשלות האירועים:

לפני שבועיים החלפתי צמיגים , לא חושב שזה קשור אך חייב לציין , יום למחרת נדלקה מנורה check engine. ניתקתי מצבר לכמה דקות כדי לכבות מנורה. אחרי יומיים מנורה נדלקה שוב ואז כבר נגשתי למוסך שבו חיברו מחשב ואמרו לי שתקלה בממיר ובנוסף איפסו תקלה ומנורה נכבתה. אחרי שבוע נסיעה שוב נדלקה מנורה , היתה דלוקה יומיים והיום בלי שום סיבה נכבתה.

עוד פרט ששמתי לב , רכב נוסע ביום סביב סה"כ 20-30 ק"מ כאשר נסיעה רציפה מכסימלית היא 6-7 ק"מ , שמתי לב שבכל הפעמים מנורה נדלקה אחרי נסיעה רציפה של מעל 20 ק"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב שנוסע כל כך מעט ולא מגיע לטמפרטורת עבודה אידאלית זה לא הכי בריא.

בוא נתחיל בזה שתגיד מהיכן אתה ומישהו פה ישאיל לך סורק או ייסרוק לך ותעדכן מהו קוד התקלה ומשם ניתקדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצלש, האם יש קוד יעודי אחד לאפיין ממיר תקול או לדוגמא, קודים של חיישני חמצן 1 ו 2 שעל פיהם אפשר להבין שהממיר גמור. לא הייתה בשרשור התייחסות לאפשרות לגמרי מעשית, שחישן כל שהוא לא תקין ולכן נדלקה "אזהרת תקלת מנוע".

עריכה אחרונה על ידי ד ו ד
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצלש, האם יש קוד יעודי אחד לאפיין ממיר תקול או לדוגמא, קודים של חיישני חמצן 1 ו 2 שעל פיהם אפשר להבין שהממיר גמור. ".

כן ישנם קודים יעודים המאפיינים ממיר תקול, לדוגמא p0420.

בנוסף ניתן די בקלות לראות התנהגות של ממיר תקול על ידי השוואת האותות של חיישן חמצן עליון ותחתון.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להבנתי אין בממיר שום חיישן ולכן כל קוד תקלה שנקבל נראה שהוא סך נתונים מעובדים שמשמעותם ממיר תקול. עדיין כל חיישן המקושר לתוצאה של "תקלת מנוע" עלול להיות תקול ומכאן אתרעה שגויה. האם התאוריה הזו נכונה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1676 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...