Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוכנת ניהול מנוע לאיביזה 2016 FR

שימו לב! השרשור הזה בן 1773 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב, רציתי להתייעץ איתכם לגבי התקנה של תוכנה לניהול מנוע לאיביזה FR שנת 2016 מנוע 1000 טורבו ידנית.

האם יכול להזיק למנוע ולקצר את אורך החיים שלו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה שהייתי שואל היא, האם יש מנוע 1000 סמ"ק אחר, של ואג, דומה, אבל עם הספק גבוה (וכנראה גם מומנט) מזה של המנוע שברכבך.

אם כן - אזי כנראה ניתן להניח שניתן לשפר את המנוע וב"יתר בטחון".

קח בחשבון רק שנוסף לעדכון תוכנה יש לעדכן גם כנראה, רכיבים אחרים ברכב (זה לא יסתכם מן הסתם רק בעדכון תוכנה).

אם לא - אז כנראה שיש עם זה בעייה ויש לבדוק יותר לעומק.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב STAGE1 אין צורך לעדכן שום חלק\רכיב.

יכול לבוא רצון לעשות זאת עם הזמן שלטעמי ברכב הזה מיותר כי אי אפשר לסחוט יותר מדי מהמנוע הזה מבלי לקחת סיכונים מיותרים והעלות מול תועלת לדעתי לא שווה את זה אבל הצורך לא קיים.

מסתובבים אלפי רכבים בעלי STAGE1 שביצעו שדרוג תוכנה בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסופו של דבר ביצעו לי שדרוג תוכנה בלבד מה שהוסיף לרכב 25 כ"ס ו 5 קגמ

מה שהפך את הרכב ל- stage 1

שזה בהחלט מורגש והרכב הפך להרבה יותר נמרץ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהנה, שמור על הרכב ותקצר טיפה מרווחי טיפולים, בסה"כ זה מנוע ליטר, לא משהו מסיבי

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצל גרישה ? תבדוק שיש לך אחריות על התוכנה - למשל אם אתה עושה בטעות טיפול במוסך והיא נמחקת (יכול לקרות) האם הוא מתקין לך מחדש או גובה את הסכום שוב ..... אני לא סתם אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי APR למשל, PITSTOP מסירים ומעדכנים בחינם - אם הלקוח מבקש לפני / אחרי טיפול וכו'.

כפי שהמליצו כאן, חשוב מאוד לוודא שבעל העסק נותן את השירות הזה ​בחינם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצל גרישה ? תבדוק שיש לך אחריות על התוכנה - למשל אם אתה עושה בטעות טיפול במוסך והיא נמחקת (יכול לקרות) האם הוא מתקין לך מחדש או גובה את הסכום שוב ..... אני לא סתם אומר לך.

אתה מדבר מניסיון? איך תוכנה יכולה להימחק אם לא צרבת תוכנה חדשה? לא נשמע הגיוני...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שאני מדבר מניסיון,

קח תסריט, עשית תוכנה, הלכת לטפל ברכב במוסך היצרן , גילו שיש עדכון תוכנה למודול pcm , התקינו, טראח, הלכה התוכנה... עכשיו, הלכת לבחור, אמרת לו תתקין לי מחדש את תוכנת הניהול, האם ייקח לך אותו סכום כסף או בחינם? אני אומר לך, תבדוק טוב טוב במיוחד אצלו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה שום סיבה להמשיך לטפל במוסך היצרן לאחר גמר תקופת האחריות על הרכב, כשיש מוסכים מומחים כדוגמת הנ"ל... שלא רק מתעסקים בנושא התוכנה והשיפורים אלא גם מטפלים לך ברכב.

עריכה אחרונה על ידי Yossi dashti
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1773 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...