Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה במציאת צמיג לימי מסלול בגודל 14 ורוחב 185.

שימו לב! השרשור הזה בן 1788 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום יש לי גאנט בגודל 14 ורוחב 185 רוחב הצמיג לא משנה כי הגאנטים והצמיגים הולכים לשמש אותי נטו לימי מסלול אני מחפש צמיג ספורטיבי קיצוני לפי מה שמצאתי עד עכשיו זה הצמיגים:

Yokohama advan a052 בגודל 14r/55/185

ו toyo r888r בגודל r14/60/185

אבל כששאלתי אצלי בעיר עפולה עם אפשר להזמין את הצמיגים האלו נענתי בתשובה שלילית שאפילו דרך היבואן אין צמיגים כאלו .

יש עוד מקומות שאני יכול לבדוק עם ישנם את הצמיגים האלו אולי צמיגים מחברות אחרות שאני לא מצאתי אני גם לא פוסל צמיגי סליק מלאים שאני ישמח לסט כזה אבל לא מצאתי סט שמתאים לגודל של הגלגל שלי ועם יש מאיפה אני יוכל להזמין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק את הקישור הזה (Toyo R888, זה לא ה R888R):

https://tires.yad2.co.il/tire-service?tire=5993&cs=1&diameter=4&aspectRatio=14&width=16&type=1

לא חיפשתי יותר מדי. זה עלה מחיפוש קצר.

Seat Leon FR Mk3 1.8TSI DSG 2015

Skoda Fabia Mk1 1.4 16v 2005 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה לבדוק מול פיט-סטופ, אוטוסטור, ג.מ. פורטל, רשת הצמיג - דודי נאסה ועוד.

אפשר לשקול יבוא אישי דרך אחד מהם או פנצ'ריות גדולות אחרות שמציעות שירות כזה.

אפשר לחילופין לשקול גם החלפת חישוקים למידה R15, שם יש מעט יותר זמינות לצמיגי אקסטרים כמו הטויו המדובר ומניח שגם קצת אחרים.

באיזה רכב מדובר? מה המידה המקורית המלאה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

חתך 55 או 60 על רוחב וקוטר כזה זה די מעפן לנהיגת מסלול, הדופן תקרוס לך בכל סיבוב. שלא לדבר על ההיצע המצומצם והטרחה של יבוא כאלה במיוחד.

אם זה רק למסלול, שים מידה ראויה ונפוצה יותר, כולל לג'אנטים.

בעבר צמיגי פרויד בחיפה אמרו לי שיביאו כל מידה שאני רוצה, רק שעשוי לקחת זמן. בדוק איתם

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1788 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...