Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכות אנדרואיד

שימו לב! השרשור הזה בן 1776 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי בדיקה רצינית אני עדיין מתלבט בין שתי מערכות אנדרואיד לרכב.

יש על שניהם המלצות טובות מאוד באינטרנט אבל בגלל שאני לא הכי בקיא באנגלית יכול להיות שפספסתי דברים חשובים.

1.

https://xtrons.co.uk/double-din-android-8-0-te706pl-1

2.

http://www.myatoto.com/index.php?m=content&c=index&a=show&catid=15&id=62

אשמח לעזרה/מידע בכל דבר כדי שאחליט מה עדיף.

אפשר למצוא את שני הדגמים גם באמזון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לקנות מולטימדיה אנדרואיד איכותית זה רק JOYING:

https://www.joyingauto.com/

בגלל שלא אמרת איזה רכב יש לך, תבדוק אם יש תואם מקור.

אם אין, תצטרך לקנות מסגרת ומערכת מולטימדיה תואמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם שברולט אופטרה 5 דלתות 2007.

לפי מה שהבנתי אני צריך מערכת אוניברסלית 7 אינצ׳ בלי מסגרת או משהו מיוחד, אשמח אם מישהו יוכל לברר לי את זה בבקשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשני הדגמים שהבאתי מצאתי המלצות מאוד טובות באינטרנט, אם תחפש בגוגל, best android multimedia car תמצא כמה אתרים עם רשימה של מכשירים מומלצים, שני החברות שרשמתי בקישור למעלה הם נמצאות במקומות הראשונים, את החברה שהמלצת לי עליה לא פגשתי עדיין בשום מקום, אשמח אם תיתן קישור להמלצות באינטרנט או משהו כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תריץ חיפוש באליאקספרס על המותגים JOYING ועל EONON

מדובר על מותגים סיניים טובים סה"כ - מה שחשוב שהמפרט של הדגם עצמו.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • חברי המעגל הראשון

אני קניתי סים רגיל ב we4g, הכנסתי במודם סלולרי נטען שיש לי. אבל משלם על זה כל חודש.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה להכניס למערכת כרטיס סים של טלפון? או שיש לחברות משהו שמיוחד לרכב?

איך יכול להיות שעל טלפון עם נפח גלישה של 40 גיגה אני משלם היום 29 ולרכב שאני לא צריך בכלל מספר טלפון אלא רק אינטרנט יעלה לי באותו מחיר 10-20 גיגה, אין עוד פיתרון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1776 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...