Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אינטרנט, ספק 012, תשתית HOT בעיות PING גבוהות בשעות הערב (18:00-23:30).

Alkash
שימו לב! השרשור הזה בן 1591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גרתי המון שנים במרכז ובשנים האחרונות הייתי עם הבנדל ספק הוט ותשתית של 012 והכל היה נהדר במשך שנים רבות!

כשעברתי לדירה החדשה באשקלון בחודשים הראשונים בגלל חוסר ברירה הייתי מחובר לבזק עם תשתית של בזק בינלאומי.

חווית האינטרנט לא הייתה מרשימה במיוחד ומתוך ה100 שהובטחו לי הייתי מקבל 60 ביום טוב.

כמובן שמדובר על חיבור קווי איכותי.

לפני כחצי שנה הוט סוף סוף חיברו את הבניין שלי ורצתי לחזור לידיים המוכרות של 012+הוט.

אני אכן מקבל 200 מגה הורדה ו5 העלה לרוב. הבעיה האמיתית מתחילה בין השעות 18:00-23:00.

מהירות ההורדה יורדת ל30-50 מגה, אבל זה לא מפריע לי.

הבעיה האמיתית היא הPING שלי לחו"ל מגיע למספריים הזויים של 2000-2500MS. בתור חובב משחקי רשת בשעות הפנאי ואבא לבחור צעיר שגם כן מרבה לשחק במחשב כשהוא לא באוניברסיטה בשעות האלה פשוט לא אפשרי להתחבר לשום שרת של שום משחק רשת.

בשעות הבוקר - צהריים הכל נהדר ואני מקבל 60-70MS לשרתים בחו"ל (אירופה בעיקר) בכמה משחקי רשת שונים. אני גר באיזור של שומרי שבת ולכן גם בשישי בערב באותם השעות ובשבת הPING נהדר! הבעיה קיימת בכל ימי השבוע ופוסחת על יום שישי בערב.

התקשרתי להוט, אמרו לי "פינג זאת בעיה של הספק שלך תפנה ל012". התקשרתי ל012 והם אמרו לי "זאת בעיה של הוט" אבל אם אתה רוצה יש לנו חבילת גיימינג בשבילך שתחזיר אותך לימי החייגן ותגביל את מהירות ההורדה שלך ל30 מגה לכל היותר (:roll:). כמובן שסירבתי.

אני עומד עכשיו בין 2 בחירות ועליי להחליט על אחת מכיוון שבשעות היחידות שאני בבית אני לא יכול להנות מהאינטרנט שלי, וגם הבן מאוכזב מהעניין.

1) לנסות להחליף ספק לספק אחר שהוא לא 012, למרות שאני לא ידוע עד כמה זה יעזור לאור העובדה שהוט זאת תשתית שיתופים ולאור זאת ונשמע שהבעיה בהם.

2) לחזור לבזק בינלאומי ספק+תשתית ולשלם כ20 ש"ח יותר בחודש על האינטרנט בתקווה לקבל מהירות של 60-70 מגה אבל עם פינג נורמלי.

אשמח ליעוץ שלכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2000-2500 ?

כלומר אתה עושה משהו בסגנון ping 8.8.8.8 ואתה מגיע למספרים 4 ספרתיים?

ואם אתה עושה משהו כמו traceroute לאותה כתובת - מה מוצג לך? (traceroute בלינוקס / מק - tracert בחלונות)

(זה הDNS של גוגל)

זה בהחלט לא חיבור אינטרנט שמיש בשום צורה כלשהיא.

זה אומר שגם כל בקשת רשת הכי פשוטה של דפדוף לוקחת שניות ארוכות...

(ואני כרגע שם בצד שאני רגיל לחד ספרתי בבית - גם אחרי הWIFI...)

אני הייתי מחליף הכל לגמרי.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שזה סוג של SPIKES.

שקופצים בין 80 ל2000 MS בLATENCY במשחקי רשת בעיקר.

הדפים בדפדפן עולים בצורה סבירה, אך לפעמים בימים ממש עמוסים אני אפילו לא מצליח להתחבר לשרת של SPEED TEST כדי לבצע בדיקת מהירות.

כרגע כשאני עושה PING 8.8.8.8 ומקבל ממוצע של 100. אבל כבר די מאוחר ככה שממש לקראת 12 הבעיה תחלוף כלא הייתה עד מחר ב6 בערב.

הקטע הוא בימי שישי שרוב האיזור שומר שבת החיבור נהדר ובאותם שעות בדיוק אני מקבל LATENCY של 60-80 בשרתים אירופאיים כמו גרמניה או אמסטרדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחליף ספק.

הייתי בדיוק כמוך ופתחתי שרשור זהה לפני כמה חודשים, אם תחפש תמצא.

עברתי לבזק בינלאומי ומאז אני עם 80 ומטה פינג קבוע, גם בזמנים עמוסים יותר.

לפעמים זה לא מושלם, אבל זה כבר עניין של האינטרנט הגרוע שיש במדינה שלנו.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחליף ספק.

הייתי בדיוק כמוך ופתחתי שרשור זהה לפני כמה חודשים, אם תחפש תמצא.

עברתי לבזק בינלאומי ומאז אני עם 80 ומטה פינג קבוע, גם בזמנים עמוסים יותר.

לפעמים זה לא מושלם, אבל זה כבר עניין של האינטרנט הגרוע שיש במדינה שלנו.

היית עם תשתית הוט ועברת לספק בזק בינלאומי וזה עזר לך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי עם תשתית הוט וספק 012.

החלפתי רק ספק.

כלומר, התשתית עדיין הוט והספק בזק בינלאומי.

משלם להוט 200 שקלים על 4 ממירים מקליטים וכו' + טלפון קווי + תשתית אינטרנט 100 מגה

משלם לבזק בינלאומי 29 שקלים על ספק 100 מגה

השארתי פרטים באתר של בזק בינלאומי. תוך חצי שעה חזרו אליי. אחרי 15 דק' כל הבעיות נפתרו ומאז אני משחק בכיף.

זה מה שהיה אצלי בכל אופן. מקווה שאולי יעזור גם לך.

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפתי רק ספק.

משלם להוט 200 שקלים על 4 ממירים מקליטים וכו' + טלפון קווי + תשתית אינטרנט 100 מגה

השארתי פרטים באתר של בזק בינלאומי. תוך חצי שעה חזרו אליי. אחרי 15 דק' כל הבעיות נפתרו ומאז אני משחק בכיף.

תודה רבה. אעשה את זה מחר ואעדכן!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפתי רק ספק.

200 ש"ח להוט על כל החבילה הזאת?! איך עשית את זה? על אותה חבילה בדיוק אני משלם 500 ש"ח, ואני מתכוון להתנתק.

אתה חייב לספר לי איך עשית את זה.

The best car safety device is

.a rear-view mirror with a cop in it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שדי במזל ולא בזכותי. יצרתי איתם קשר בצ'אט כדי לשאול מה קורה במעבר ספק, כי הייתי בטריפל ותהיתי אם אני עובר ספק לבד זה משנה את תנאי החבילה.

היא אמרה שהיא לא יודעת, אבל היא יכולה להעביר אותי לחבילה חדשה, בלי ספק, כפי שציינתי לעיל.

הסכמתי והשאר היסטוריה.

הייתי מנסה לפנות אליהם באתר ולבקש להצטרף למבצע הזה, מקסימום אם זה לא עובד מאיים לעזוב ומחכה ששימור לקוחות יעבירו אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים אני כאן כדי לעדכן, ולהודות לניקו פ. שחסך לי המון כאב ראש והחלפת תשתית מיותרת.

עברתי היום לספק בזק בינלאומי. לראשונה משנה חצי שנה בשעות העומס של הערב האינטרנט שלי עובד מצויין והPING שלי יותר נמוך מאשר היה בשעות הלא עמוסות ב012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תודה לי, תודה לחברים שעזרו לי בשרשור זהה לפני כמה חודשים :)

פשוט 012 הם פח אשפה של ספק בפניה לשרתים לחו"ל, לפחות באזור שלי (ושלך).

גם בזק בינלאומי לא חפים מבעיות, אבל לרוב רץ ממש טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

מעדכן את הנושא. אחרי תקופה יפה בבזק ללא בעיות PING.

התחברתי לסיב אופטי של פרטנר (012 בשם אחר). לאחר כשבוע בעיות הPING בשעות העומס חזרו ובגדול.

התקשרתי לתמיכה הטכנית והם הציעו לחבר אותי לשירות הגיימינג שלהם בעוד 10 שקלים לחודש. הסכמתי, אחרי שבוע הכל אותו דבר.

הPING בשעות הערב קופץ מאוד, ובמוצאי שבת רוב משחקי הרשת לא אפשריים למשחק. PING של כ400-500MS לאירופה עם שירות הגיימינג "המדהים" שלהם.

אני כבר מתחיל לחשוב בכובד ראש לחזור לבזק בינלאומי. כן זה לא 1000/100 של פרטנר. אבל לפחות החיבור לחו"ל איכותי ולא פח אשפה של 012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן את הנושא. אחרי תקופה יפה בבזק ללא בעיות PING.

התחברתי לסיב אופטי של פרטנר (012 בשם אחר). לאחר כשבוע בעיות הPING בשעות העומס חזרו ובגדול.

התקשרתי לתמיכה הטכנית והם הציעו לחבר אותי לשירות הגיימינג שלהם בעוד 10 שקלים לחודש. הסכמתי, אחרי שבוע הכל אותו דבר.

הPING בשעות הערב קופץ מאוד, ובמוצאי שבת רוב משחקי הרשת לא אפשריים למשחק. PING של כ400-500MS לאירופה עם שירות הגיימינג "המדהים" שלהם.

אני כבר מתחיל לחשוב בכובד ראש לחזור לבזק בינלאומי. כן זה לא 1000/100 של פרטנר. אבל לפחות החיבור לחו"ל איכותי ולא פח אשפה של 012.

קח בחשבון שלפני תקופה מסוימת היו לבזק בינלאומי מלא בעיות של פאקט לוס. היו עשרות שרשורים בכל מיני פורומים. נפתר עם מעבר להוטנט/אקספון.

היופי היום שבלחיצת כפתור עוברים ספק באינטרנט, בבלבולי שכל. כל פעם שמשהו משתבש אני נותן הזדמנות לתמיכה טכנית (שעוד לא עבדה אף פעם) ואם לא נפתר מדלג ספק. האינטרנט בארץ הוא די חרא בכל מה שקשור לגיימינג ומהירויות העלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נוגעים במה שעובד

גם פה בארהב לא הכל מושלם - אבל Fios זה המקביל לבזק בינלאומי - עובד ואמין.

משלמים ושותקים :)

(פינג חד ספרתי גם על wifi , ג’יגה סימטרי עם 840 מגהביט מובטח)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...