Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Volvo s60 t5 R- design 2015 עם ק"מ גבוה

lidor578
שימו לב! השרשור הזה בן 1608 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי ,

האמת שאני לא כלכך מחפש להחליף את המאזדה שלי.

אבל ראיתי במקרה מודעה היום של רכב שאני ממש מחבב , ועוד בגרסת הR ובצבע תכלת מעלף.

מדובר ברכב יד ראשונה

מודל 2015

עשה עד היום 120k

מטופל רק במוסך מורשה.

מחירון הרכב לאחר שכלול 101k

הבחור מבקש 85k

התקשרתי אליו , נשמע אדם חביב , כנראה בעל ממון שרוצה להתחדש.

אם הקמ היה באיזור ה50-60 הייתי ישר לוקח לבדיקה.

אבל..מלחיץ אותי המספר הגדול הזה

ועוד דבר , יצאה הגרסא החדשה של הרכב בעולם ולדעתי היא כבר נמכרת. זה אומר שברבעון הבא היא כבר תשווק בארץ- זה לא אומר שהדגם הקודם יימכר בהרבה פחות , ופתאום תהיה הצפה שלו ביד 2 כי כל מכורי המותג ירוצו לקנות את הדגם החדש ?

חפרתי קצת בפורומים והבנתי שמדובר במנוע החדש והאמין וגם תיבת הילוכים פלנטרית אמינה מאוד

אני בן 26 וקצת חושש גם מעלות טיפולים, אבל פחות קריטי אם זה בכמה מאות שקלים בשנה מהמזדה.

אשמח לעצתכם.

עריכה אחרונה על ידי lidor578
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפעמים אני רואה פרסומים של חברת "מאיר" על רכבי וולו יד שנייה מהטרייד אין שלהם עם 3 שנים אחריות וחבילת טיפולים.

אני מאמין שהם בטח מגלמים את זה במחיר הרכב, אבל שווה בדיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מחיר פרסום ויש מחיר בפועל. מניסיון עם אוטוסנטר, ההפרש היה משמעותי, אפילו בין 2 סוכנויות שונות על אותו הרכב בדיוק.

תלוי על איזה סוכן אתה נופל וכמה אתה מתמקח.

אבל אני רק שאלה, אם אתה מרוצה מהמאזדה, למה חשקה נפשך להחליף? לדעתי (לא מניסיון, ממה שקראתי בתגובות של אנשים) הטיפולים בוולו יהיו יקרים יותר מהמאזדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי היא כבר בת 11 , וגם הרכב הזה מדהים בעיניי.

יש לך 250 כס , גיר אמין 8 הילוכים, עיצוב מיוחד שאין הרבה על הכביש , בטיחות מצויינת , צריכת דלק סבירה , וכל זה במחיר של מאזדה 3 מאותו מודל.

לעניין עלויות אחזקה - כל עוד זה בתחום הסביר , אספוג את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצאה הגרסא החדשה של הרכב בעולם ולדעתי היא כבר נמכרת. זה אומר שברבעון הבא היא כבר תשווק בארץ- זה לא אומר שהדגם הקודם יימכר בהרבה פחות , ופתאום תהיה הצפה שלו ביד 2 כי כל מכורי המותג ירוצו לקנות את הדגם החדש ?

זה אולי תאור קצת מוגזם, אבל אין ספק שזה לא יעזור למחירי המשומשות (אלא אם הדגם החדש יתגלה כפלופ מטורף).

אני בן 26 וקצת חושש גם מעלות טיפולים, אבל פחות קריטי אם זה בכמה מאות שקלים בשנה מהמזדה.

ברור לך שהבעיה העיקרית פה היא ירידת הערך, שתהיה גבוהה מזו של המאזדה שלך בסכום שיכול בכיף להגיע גם לחמש ספרות (לשנה) בשנה-שנתיים הראשונות.

אני לא מכיר את הרכב כדי לחזות את עלות הטיפולים, אבל אם כל דבר בסכום של ארבע ספרות ישבור אותך, לא הייתי קונה רכב פרימיום טכנולוגי במקומך.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחזיק רכב לפחות 5 שנים , ככה שזה פחות נוגע אליי כי אני קונה אותו בכמעט 70 אחוז פחות ממחיר הקנייה.

ככל שעובר הזמן , אני חושב שרכב שעבד ככ הרבה ב4 שנים , יהיה כאב ראש גדול.

מה אעשה אם הטורבו יילך פתאום ?

120 אלף ב4 שנים זה מטורף

אני חושב שאמשוך עם המאזדה עד שיגיע הדגם החדש לארץ

אני דיי בטוח שיהיו אז ביד 2 יותר אופציות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום דבר מטורף ב120 ק"מ. יכול למות לך הטורבו גם ב100 אלף. או לא למות ב200. ואם הוא ימות - תחליף אותו. בכל מקרה אני לא הייתי קונה רכב שאני לא בטוח שאני רוצה לקנות.

פיג'ו 2008 82כ"ס ידנית, 2014, עגלה נגררת ומעשנת בשר ענקית!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרכב פרימיום מזדקן תמיד יכולות להיות תקלות של כמה אלפים טובים (בעוד 4 שנים למשל). כל טורבו בכל רכב יכול לשבוק מתי שהוא (עיין ערך מונדאו). לדעתי, לא יהיו לך עוד הרבה הזדמנויות בחיים להנות מרכב נהדר בתור רווק, אז ש'חרר לו ת'כסף וסע לשלום.

או: בגילך היתה לי פיאסטה 1997 שקניתי לאחר התלבטות מול 205 GTI 1992...ועד היום אני שואל את עצמי לו אם, אבל כשמגיל 10 חופרים לך לחסוך לבית ולא לבזבז על שטויות אז קשה לשחרר. תחליט לבד ומהר.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפער בין תחזוקת הרכב הזה לעומת הנוכחי יכול להיות הרבה יותר מכמה מאות שקלים בשנה.

כתבת שאתה מסתדר עם אובדן הערך אבל לדעתי שווה לך לשבת על המספרים שוב כי הפער בין הרכב הנוכחי לחדש יהיה משמעותי.

זה עניין של טעם, אבל מעולם לא הבנתי רווק בן 26 שקונה רכב מנהלים. אף שיש לו ביצועים טובים מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1608 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...