Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Volvo s60 t5 R- design 2015 עם ק"מ גבוה

lidor578
שימו לב! השרשור הזה בן 1608 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הפער בין תחזוקת הרכב הזה לעומת הנוכחי יכול להיות הרבה יותר מכמה מאות שקלים בשנה.

כתבת שאתה מסתדר עם אובדן הערך אבל לדעתי שווה לך לשבת על המספרים שוב כי הפער בין הרכב הנוכחי לחדש יהיה משמעותי.

זה עניין של טעם, אבל מעולם לא הבנתי רווק בן 26 שקונה רכב מנהלים. אף שיש לו ביצועים טובים מאוד.

כתבתי את זה כי אם אני קונה כזה רכב , סביר להניח שאשאר איתו לפחות 8-10 שנים ואז שווי הרכב כבר לא רלוונטי (מבחינתי לפחות)

לעניין הגיל , אני כבר אבא לילדה בת 4 ועובד בהייטק כבר כמה שנים , אני אומנם לא עשיר ולא קרוב לזה , אבל כרגע לפחות אני לא מתלונן.

האם זה אומר שכל הבחורים בגילי צריכים לנסוע על מאזדה 3 / פוקוס / קורולה ? לדעתי לא

לדעתי הרכב הוא אינו רכב מנהלים , אולי דווקא רכב כניסה לעולם הפרימיום.

אני חושב שמי שקנה אותו כחדש ב240K ומוכר אותו לאחר 4 שנים בלבד ב80K - מציע עסקת חבילה מעולה לקונה הבא.

כי במחיר זהה בדיוק אתה קונה מאזדה 3 מאותו שנתון.

אבל :

כאן אתה מקבל מנוע טורבו מתקדם עם 250 כ"ס - מעבר לכח , זה גם מקנה לך יתרון יחסי בכביש , לפחות לי זה חסר במזאדה המון פעמים בעליות / עקיפות או סתם כשאני רוצה לנסוע מהר יותר

תיבת הילוכים עם 8 הילוכים , נורא קורץ לי אחרי שנים עם 4 בלבד. מאמין שכאן היא גם נעימה וטובה יותר

פינוקים - גג נפתח , מושבי עור , חישוקים מהממים , בקרת אקלים ..

בטיחות - למרות שהוא "רק" 2015 , הוא מגיע עם מערכות בטיחות מתקדמות

ונראות - אין הרבה כאלה על הכביש , במיוחד לא בגרסאת ה R שאני כלכך אוהב . ולי אישית זה קורץ.

אני בטוח שהטיפולים יקרים יותר , וגם הצצתי במחירון של מאיר , אבל לא ברמה של מרצדס ושות'

אין לי ספק שעלות חלפים/ חיישנים זה יהיה סיפור אחר , אבל בכל רכב זה יכול ללכת.

בכל מקרה כמו שאמרתי , אני אחכה קצת. גם כי 120 אלף ק"מ נשמע לי המון וגם כי הבנתי שממש ממש בקרוב נוחתת כאן הS60 החדשה.

אבל אין ספק שזה יהיה הרכב הבא שלי. אני מאוד טופס ממנו , גם כסף/ תועלת וגם הוא יוניקי !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בגיל 26 עם הוצאות של משפחה צעירה, קשה לי להאמין שתסתדר עם הוולוו. נו אפנס אבל רוב האנשים שכותבים שהם עובדים בהייטק, בד"כ עוסקים בכל מה שמסביב (ללא השכר המפומפם) אז אני מתנצל מראש על ההכללה. גם במידה ואתה מהנדס בתחילת הדרך עדיין השכר לא לוולוו.

כשלא ממש ישנה לך מבחינה כלכלית אם הרכב מבלה במוסך עם 3,000 ש"ח בשנה או 10,000 אז כבר לא תשאל בפורום. עוד כמה שנים וגם זה יבוא (;-

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי את זה כי אם אני קונה כזה רכב , סביר להניח שאשאר איתו לפחות 8-10 שנים ואז שווי הרכב כבר לא רלוונטי (מבחינתי לפחות)

לעניין הגיל , אני כבר אבא לילדה בת 4 ועובד בהייטק כבר כמה שנים , אני אומנם לא עשיר ולא קרוב לזה , אבל כרגע לפחות אני לא מתלונן.

האם זה אומר שכל הבחורים בגילי צריכים לנסוע על מאזדה 3 / פוקוס / קורולה ? לדעתי לא

אני חושב שמי שקנה אותו כחדש ב240K ומוכר אותו לאחר 4 שנים בלבד ב80K - מציע עסקת חבילה מעולה לקונה הבא.

כי במחיר זהה בדיוק אתה קונה מאזדה 3 מאותו שנתון.

אבל :

כאן אתה מקבל מנוע טורבו מתקדם עם 250 כ"ס - מעבר לכח , זה גם מקנה לך יתרון יחסי בכביש , לפחות לי זה חסר במזאדה המון פעמים בעליות / עקיפות או סתם כשאני רוצה לנסוע מהר יותר

תיבת הילוכים עם 8 הילוכים , נורא קורץ לי אחרי שנים עם 4 בלבד. מאמין שכאן היא גם נעימה וטובה יותר

פינוקים - גג נפתח , מושבי עור , חישוקים מהממים , בקרת אקלים ..

בטיחות - למרות שהוא "רק" 2015 , הוא מגיע עם מערכות בטיחות מתקדמות

ונראות - אין הרבה כאלה על הכביש , במיוחד לא בגרסאת ה R שאני כלכך אוהב . ולי אישית זה קורץ.

אני בטוח שהטיפולים יקרים יותר , וגם הצצתי במחירון של מאיר , אבל לא ברמה של מרצדס ושות'

אין לי ספק שעלות חלפים/ חיישנים זה יהיה סיפור אחר , אבל בכל רכב זה יכול ללכת.

בכל מקרה כמו שאמרתי , אני אחכה קצת. גם כי 120 אלף ק"מ נשמע לי המון וגם כי הבנתי שממש ממש בקרוב נוחתת כאן הS60 החדשה.

אבל אין ספק שזה יהיה הרכב הבא שלי. אני מאוד טופס ממנו , גם כסף/ תועלת וגם הוא יוניקי !

בתור אחד שמכיר את הרכב הזה מקרוב (עובד ב״מאיר״), מדובר בתמורה מעולה לכסף.

המנוע והגיר מאוד אמינים ונוסעים ללא בעיות מיוחדות.

שים לב אם הבחור ביצע טיפול 120000 ק״מ, מכיוון שבו מחליפים רצועת מנוע ורצועת טיימינג והעלות שלו היא -5500 ₪ במוסך מורשה.

הרכב עם ביצועים מעולים, גיר נעים ומערכות בטיחות מקוריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שמכיר את הרכב הזה מקרוב (עובד ב״מאיר״), מדובר בתמורה מעולה לכסף.

המנוע והגיר מאוד אמינים ונוסעים ללא בעיות מיוחדות.

שים לב אם הבחור ביצע טיפול 120000 ק״מ, מכיוון שבו מחליפים רצועת מנוע ורצועת טיימינג והעלות שלו היא -5500 ₪ במוסך מורשה.

הרכב עם ביצועים מעולים, גיר נעים ומערכות בטיחות מקוריות.

5500 שקל ? וואו !

אפשר לשאול מדוע ?

ותודה על המידע על ה60 החדשה ! יש תאריך ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

5500

תודה על המידע על ה60 החדשה ! יש תאריך ?

איך היא רלוונטית? או שאתה מקווה שהמחירים של הדגם הנוכחי/ישן יפלו אפילו עוד?

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך היא רלוונטית? או שאתה מקווה שהמחירים של הדגם הנוכחי/ישן יפלו אפילו עוד?

מקווה שהמחירים יירדו ,

וסתם סקרן לראות איך היא נראית במציאות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה שהמחירים יירדו ,

וסתם סקרן לראות איך היא נראית במציאות...

דווקא במקרה של הS60 המחירים שלה כיד שניה כלכך נמוכים, שלא נראה לי שלדגם החדש תהיה השפעה רצינית על מחירי יד שניה של הדור היוצא.

לגבי איך היא נראית, כמו שאמר אסף, S90 בקטן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

5500 שקל ? וואו !

אפשר לשאול מדוע ?

ותודה על המידע על ה60 החדשה ! יש תאריך ?

זה טיפול שכולל החלפת רצועת טיימינג, מנןע, פלגים, שמן וכל המסננים למיניהם.

החדשה תתחיל להיות משווקת בחודש הקרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כזה יקר אם ככה.

טיפול שמנים פילטרים ופלגים לבד עולה אפילו יותר מ1000 במורשה עבור רכבים פשוטים יותר. (תקנו אותי אם אני טועה).

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסובארו החלפת טיימינג במורשה עולה בסביבות ה5 אלף.

המחיר גבוה אבל לא חריג בצורה קיצונית.

הייתי מחכה לרכב עם ק''מ נמוך יותר.

אם במקרה תצטרך את הכסף יהיה לך יותר קל למכור רכב עם 80-90 אלף לעומת אחת עם 160 אלף.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנת אותי (כתבתי שאני לא מבין למה מישהו ב 26 קונה רכב מנהלים).

ההסתייגות שלי היא לא מבחינת העלות אלא הקטגוריה. מרגיש לי זקן מאוד כזה רכב. לא בגלל המיתוג של וולוו שכבר פחות רלוונטי.

לא כיוונתי לקורולה וכו'.

גם בני 26 בסופרב ומזדה 6 נראים לי מוזר.

אני יודע שאני במיעוט. אבל שאלת אז עניתי

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1608 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...