Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חכמת ההמונים בהחלפה לרכב חסכוני (הסתיים בייבוא BMW 330e)

Michazzz
שימו לב! השרשור הזה בן 558 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Mediterranean blue, בפנים שחור עור מלא

הרכב מדהים מכל הבחינות, היום הותקנה עמדת טעינה

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Mediterranean blue, בפנים שחור עור מלא

הרכב מדהים מכל הבחינות, היום הותקנה עמדת טעינה

הניחוש הראשון שלי היה Mediterranean אבל אז החלטתי שהוא נראה כהה מדי. טעיתי... [emoji1]

צבע מדהים, שכמעט הלכתי עליו (רכב ההדגמה שהיה לי ל24 שעות היה בצבע הזה) אבל בסוף הזמנתי עם קיט M, אז הלכתי על Estoril Blue.

42d837a5e2554fa438f9b7b384bb6c1d.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניחוש הראשון שלי היה Mediterranean אבל אז החלטתי שהוא נראה כהה מדי. טעיתי... [emoji1]

צבע מדהים, שכמעט הלכתי עליו (רכב ההדגמה שהיה לי ל24 שעות היה בצבע הזה) אבל בסוף הזמנתי עם קיט M, אז הלכתי על Estoril Blue.

42d837a5e2554fa438f9b7b384bb6c1d.jpg

רכב יפהפה, משנה את כל התדמית של bmw כשזה לא שחור או לבן, אני אצטרך לעשות חלונות כהים מאחור ובצדדים, בהולנד לא היה צריך כנראה..

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין של התדמית הבעייתית של הרכב הזה בארץ הוא באמת עניין אמיתי.

למרות שניתן לראות רופאים/עו״ד/בעלי עסקים עם הרכבים הללו, אבל עדיין כשיראו אותך בבימר שחורה, אתה עבריין...

בעייה בבחירת צבע אחר שהוא לא שחור או לבן:

עניין הסחירות, לך תמכור סדרה 5 בצבע כחול או כסוף בהיר

בברכה,

אסף בן עטיה

Owner @ Giggsi Cinema Sport's Bar

Alfa Romeo 159 1.9 Manual 2007

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיית התדמית הרבה יותר קטנה מבעבר. קיימת אבל בעיקר אצל כאלה שעדיין קצת תקועים מאחור...

מסכים לגבי הצבעים, וזה משגע אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניין התדמית אכן ממש לא מה שהיה בעבר, אך קיים (תלוי גם באזור בארץ, בדרום לדוגמא ממש קיים)

אותי פחות מעניינת התדמית, אני מתעניין בסדרה 5 פלאג אין

עניין הצבע הוא הבעייתי, אין ספק ששחור זה מאוד יפה ומאוד סחיר, אבל גם צבעים אחרים יפים ופחות סחירים.

רציתי לייבא אחת כחולה, כל מי שדיבר איתי מהתחום אמר: חתונה קתולית, אין איך למכור את זה אחר כך

בברכה,

אסף בן עטיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחשבה הזו, שהיא אולי נכונה, וריבוי רכבי הליסינג הם הגורמים למיעוט המכוניות הצבעוניות בישראל.

זה מבאס לדעתי.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניין התדמית אכן ממש לא מה שהיה בעבר, אך קיים (תלוי גם באזור בארץ, בדרום לדוגמא ממש קיים)

אותי פחות מעניינת התדמית, אני מתעניין בסדרה 5 פלאג אין

עניין הצבע הוא הבעייתי, אין ספק ששחור זה מאוד יפה ומאוד סחיר, אבל גם צבעים אחרים יפים ופחות סחירים.

רציתי לייבא אחת כחולה, כל מי שדיבר איתי מהתחום אמר: חתונה קתולית, אין איך למכור את זה אחר כך

אני מחזיק בסדרה שלוש לבנה ועדיין לא מבין מה הבעיה בצבע הכחול - לדעתי בין הצבעים ההולמים ביותר לסדרה שלוש ואני לא מבין למה מדובר בחתונה ״קתולית״ אולי זה לא יהיה סחיר ממש כמו לבן (או שחור) אבל אני לא צופה שהצבע בלבד יהיה גורם כל כך מעכב במכירה עתידית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שתצבור קצת ניסיון על הרכב אשמח לראות פוסט רשמים לגביו מנקודת המבט שלך.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב יפהפה, משנה את כל התדמית של bmw כשזה לא שחור או לבן, אני אצטרך לעשות חלונות כהים מאחור ובצדדים, בהולנד לא היה צריך כנראה..

גם אצלי היא לא הגיע עם חלונות כהים אבל הוספתי. מאחור יש אצלי וילון חשמלי מקורי מהיצרן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עושים בטסט עם חלונות כהים?

במרצדס הקודמת שלי הבאתי מארהב והיו בה חלונות כהים, בטסט הורידו לי אותם

בברכה,

אסף בן עטיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
שלום לכולם!

הרכב אצלי בשעה טובה,BMW 330 e iPerformance שנת 2018, פלאג אין עם 24,000 ק"מ.

המטבע אירו התחיל לרדת עד ל 3.8 אך מחירי המכוניות בארץ לא ירדו כלל.התחלתי לחקור וראיתי שיש הטבת מס על רכבים חשמליים, פלאג אין והיברידים לעומת רכבים רגילים, 42% לעומת 116%.ידעתי שאת הקורולה שהחזקתי רק שנה וחצי אני חייב למכור קודם כדי לא לקחת סיכונים בלהתקע עם שלושה רכבים (יש בבית b3 2008 ).הטויוטה נמכרה מעל המחירון ב 74,000 ₪ והתחלתי בתהליך.

יצרתי קשר עם דילר ישראלי שיש לו חברה גרמנית, אני צריך לחפש ולמצוא את הרכב הרצוי באתר www.mobile.de או באתר www.autoscout24.de , הוא בודק שהרכב מתאים לתקינה של ישראל, מדבר עם הסוכנות באירופה, מוודא שתאריך הייצור (לא עליה לכביש אלא ממש יציאה מהמפעל בגרמניה) הוא פחות משנתיים ורצוי אפילו שלא יעברו יותר משנה וחצי מתאריך הייצור. הדילר לוקח כ 3000-2000 אירו.

לאחר התייעצות איתו הוא קנה לי את הרכב שילמתי לו את המחיר לפני מע"מ (הוא מזדכה עליו מול רשויות המע"מ בגרמניה). המע"מ בגרמניה הוא 19% ובהולנד 21%.אני מעביר לו באירו את הכסף נטו מהבנק שלי ישירות לחשבון שלו בגרמניה.הדילר דואג להעברת הרכב לנמל ושליחתו לאשדוד. בסביבות 1500 אירו.

.....

בתודה והערכה, מיכה.

מזל טוב למיכה, תהנה המון מהרכב ותודה על השיתוף!

מצאתי את השרשור הזה רק היום, שבוע אחרי שקניתי BMW חשמלית בגרמניה, דרך אותו אתר mobile.de, ובלי ידע מוקדם בכל התהליך היו ועוד ישנם הרבה פרפרים בבטן. מעודד לשמוע על סיפור ההצלחה הזה!

מהניסיון החלקי שלי עד כה אני יכול לומר שגם אצלי המספרים והתהליך מאוד מאוד דומים, מה שאמור בסופו של דבר להביא רכב בן 10 חודשים במחיר של כ-55% ממחיר רכב חדש מקביל בישראל. מדובר ב-i3s 2019 עם הסוללה המוגדלת 120Ah (42kw. פרטים ומסקנות בסוף התהליך, לקראת סוף החודש.

בינתיים כדאי לספר למי שחושב בכיוון יבוא אישי, שב-1.1.20 מתוכננות להיכנס לתוקף תקנות מס חדשות שישנו את המשוואות (ואגב עוד יש אפשרות להתחיל עכשיו תהליך שיסתיים לפני סוף השנה, אבל צריך למהר ולהתקשר עם האנשים הנכונים):

המס על רכבי פלאג אין יעלה מ-20% ל-25%, לכאורה עלייה מינורית, אבל לראשונה תוטל תקרה בשקלים לגובה ההטבה: 60,000 ש"ח. בדוגמא של מיכה, מי שמייבא רכב שעלותו כולל משלוח נניח 35,000 אירו, אזי חישוב של 25% מס לעומת 83% (בניכוי קב' זיהום 2) פלוס מע"מ אומר שההטבה שנגזרת היא כ-76,000 ש"ח - כלומר 16,000 מעל לתקרה ולכן מס הקנייה שישולם בפועל הוא 25% ועוד 16,000 שקל, ועל זה מע"מ 17%...

אתם עוד איתי? אז נמשיך לחשמלי מלא: ב-3 השנים הקרובות מס הקנייה יישאר קבוע 10%, אבל ב-1.1.20 תיקבע תקרת הטבה בשקלים של 75,000 ש"ח. החישוב יביא לתוצאה שרק רכבים שמחירם כולל משלוח הוא עד 32,000 אירו ישלמו באמת רק 10% (עם ניצול מלא של התקרה), ורכבים יקרים יותר, כמו אאודי אי-טרון, יגואר איי-פייס וטסלה ישלמו עוד עשרות אלפי שקלים ובעצם הם די מחוסלים. ודאי יתייקרו גם אצל היבואנים בארץ.

אגב בדקתי אפשרויות לייבוא רכבים עממיים כגון נירו, טויוטה ופאסאט פלאג אין - לדעתי אין שם בשר וזה לא כדאי. ב-BMW יש בשר ועוד איך. השילוב של קיזוז המע"מ הגרמני (19%) כבר בשלב הקנייה יחד עם מס קנייה של 10% בארץ פלוס שער אירו קרוב לשפל כל הזמנים, מביא למחיר רכב בארץ שקרוב מאוד למחירו באירופה - מי היה מאמין. צריך אומץ והחלטיות :)

עריכה אחרונה על ידי Cadillac58
  • אהבתי 1

BMW i3s 2019

Hyundai Ioniq 5 4X4 2022

Still refueling: Cadillac Fleetwood 1958

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 558 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...