Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דרישת פיצוי מריינאייר לפי EU261 - ישראל לא מופיעה ברשימת המדינות שיש בהן בנקים.

natco
שימו לב! השרשור הזה בן 1818 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ריינאייר איחרו לי (4 שעות). טיסה ארוכה- מעל 1500 ק"מ. להבנתי מגיע לי פיצוי לפי EU261 מאחר ורכשתי את הרכטיס ישירות באתר שלהם.

הבעיה היא, שכשמגיעים לשלב בו רושמים לאיזה בנק להעביר את הפיצוי, ישראל לא מופיעה ברשימת המדינות שניתן לבחור בהן. (ראו בתמונה).

1111.jpg

מישהו כאן בטח כבר התנסה (?)

תודה מראש.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תושב האיחוד האירופי, ומול איזיג'ט התנהלתי באימייל בכל הסיפור הזה ופשוט שלחתי להם את פרטי חשבון הבנק כהודעה.

לחילופין, אם אחד הצדדים של הטיסה היה בארץ אתה יכול לפנות לנציג המקומי שלהם ולהסדיר את זה מולם.

[email protected]@[email protected]

רח' אחד העם 31652020403-5670700 :.טל03-5660974 :פקס

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או לתבוע לפי החוק הישראלי

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני תבעתי את ריאןאייר דרך אתר צד שלישי, לא הייתה בעיה לקבל את הכסף אלא דווקא לשלם לאתר שהגיש בשמי את התביעה (בסוף הורדתי אותם מהעץ של העברה בנקאית ושילמתי בפייפאל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם.

אנסה בדרכים שהציע ניטש, ואחזור לעדכן. (מעדיף להשאיר את הנציג הישראלי לסוף, אצלם בד"כ העניינים מסתבכים...)

כל מי שסיפרתי לו אמר שלא צריכה להיות בעיה לקבל מהם את הכסף, ואפילו יש להם ענף באתר עם טופס ממוחשב מאד נחמד, וכתוב בהתחלה שהם עונים תוך 10 ימים.

הכל נכון, רק שזה נתקע בשלב קריטי:|

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו כאן בטח כבר התנסה (?)

קרה מספר פעמים אצל קולגות עם חברות תעופה אחרות. הפתרון הפרקטי היה לקלוט את הפיצוי לחשבון האירופאי שלי ולהעביר להם את הסכום בשקלים מהישראלי. אשמח לעשות את זה גם בשבילך, אפילו עם שער המרה יותר משתלם מזה של הבנקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דריש, תודה רבה על ההצעה הנדיבה.

אם יכלו כל הקיצין, אשתמש בה.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוזר לעדכן כפי שהבטחתי.

כתבתי מייל לכתובת הזו:

[h=3][email protected][/h]קיבלתי תשובה תוך יומיים להעביר פרטי חשבון בנק ישראלי.

שלושה ימים אח"כ קיבלתי מייל נוסף שהכסף הועבר לחשבון שמסרתי.

ככה. פשוט. בלי ויכוחים או נסיונות התחמקות. 400 יורו פיצוי לכל כרטיס (על כרטיסים שעלו פחות מ300 הלוך-חזור, כן?).

והכי אהבתי- בסוף המכתב:

I hope that this does not deter you from choosing Ryanair for your future flights".

לא היו שמועות שהשירות שלהם איום ונורא?

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצוין!

השירות שלהם נחשב לאיום ונורא, אבל עושה רושם שהם משתפרים קצת לאחרונה.

איזיג'ט שילמו לי גם כן, אבל מרחו אותי כמה חודשים לפני שזה קרה.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, הכסף עוד לא ממש בחשבון, כן?

העברה מחו"ל, בנק דיסקונט וזה...

אם אראה את זה עוד שבועיים בעו"ש, זה יהיה הישג.

(גם במייל רשום שזה לוקח כעשרה ימי עבודה)

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שכבר סיפרתי, כאן, אבל אחזור: היה לי סיפור אם WOW AIR ז"ל, שלא הביאו את המזוודות שלי (ושל עוד 200 נוסעים) לרייקיאויק. זה היה לפני שהתברר שהחברה לא יציבה, ובכל זאת לקח איזה 4-5 חודשים עד שקיבלתי פיצוי. למזלי בחרתי בהעברת כסף (150 דולר למזוודה) ולא לשובר שלהם (250 דולר למזוודה), כי הייתי נשאר עם כמה ביטים ריקים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוזר לעדכן כפי שהבטחתי.

כתבתי מייל לכתובת הזו:

[email protected]

קיבלתי תשובה תוך יומיים להעביר פרטי חשבון בנק ישראלי.

שלושה ימים אח"כ קיבלתי מייל נוסף שהכסף הועבר לחשבון שמסרתי.

ככה. פשוט. בלי ויכוחים או נסיונות התחמקות. 400 יורו פיצוי לכל כרטיס (על כרטיסים שעלו פחות מ300 הלוך-חזור, כן?).

והכי אהבתי- בסוף המכתב:

I hope that this does not deter you from choosing Ryanair for your future flights".

לא היו שמועות שהשירות שלהם איום ונורא?

בעקרון אני מוכן שיעכבו אותי בכל טיסה עם חברה אירופאית, גם בוויז אייר קיבלתי פיצוי נדיב תמורת עיכוב של 12 שעות.

לילה בהרודס תל אביב + 2500 שקל פיצוי לכרטיס שעלה 1900 :lol:

בלי כאב ראש ובלי הבירוקרטיה הישראלית, מייל שעיכבו אותי ככה וככה שעות ושלפי החוק מגיע לי ככה וככה כסף. ענו שנכון ושאני אשלח חשבון בנק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...