Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אופל אסטרה מחשב דרך מזייף

Eli Pimpshtein
שימו לב! השרשור הזה בן 1834 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני נוסע כרגע על אסטרה 2016 1.4 טורבו :

במד צריכת הדלק היה כתוב 8.1 ליטר ל 100 שזה 12.34 ק"מ לליטר בפועל שתידלקתי קיבלתי 11.41 ק"מ לליטר הפרש של 8 אחוז זה נורמלי ?

לכל מי שחושב שהאסטרה חסכונית היא בולעת דלק יותר מהמאזדה 3 של אז פשוט נסעתי כמו זקנה בת 80 בכוונה לראות כמה הכי גבוה אפשר להגיע בדרך כלל צריכת הדלק היא 7-9 ק"מ לליטר התיבת הילוכים פשוט _ _ _ אין מה לעשות

עוד משהו ... שרואים את צריכת הדלק העכשווית לא ממוצעת הנתונים בכלל הזויים 30-20 ק"מ לליטר אבל מד הדלק פשוט רץ לכיוון האפס איך זה יכול להיות ? אני נוסע למשל על 80-90 אני מקבל צריכת דלק נהדרת של 15-16 ולפעמים גם 20 ו 30 אבל בפועל זה 11 גג היצרן עושה את זה בכוונה? אני אשמח לדעת תודה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאתה רואה זאת צריכה רגעית, אתה צריך להישאר במצב הזה כ 100 קילומטרים רצוף כדי לקבל את הצריכה הזאת.

אצלי באיביזה זה די מדויק, זיוף קל של 0.1-0.2 כשאני עושה את החישוב ידנית לעומת מה שהמחשב הראה מהאיפוס האחרון [מאפס כל תדלוק].

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

0.65 ליטר זו סטייה נורמלית.תחשב סטייה ממוצעת לאורך כמה תדלוקים ואז תדע בערך כמה להוסיף למחשב.

דיוק החישוב משתנה בין רכבים,יש כאלה ממש טובים ויש כאלה עם סטייה גדולה משלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוסע כרגע על אסטרה 2016 1.4 טורבו :

במד צריכת הדלק היה כתוב 8.1 ליטר ל 100 שזה 12.34 ק"מ לליטר בפועל שתידלקתי קיבלתי 11.41 ק"מ לליטר הפרש של 8 אחוז זה נורמלי ?

לכל מי שחושב שהאסטרה חסכונית היא בולעת דלק יותר מהמאזדה 3 של אז פשוט נסעתי כמו זקנה בת 80 בכוונה לראות כמה הכי גבוה אפשר להגיע בדרך כלל צריכת הדלק היא 7-9 ק"מ לליטר התיבת הילוכים פשוט _ _ _ אין מה לעשות

עוד משהו ... שרואים את צריכת הדלק העכשווית לא ממוצעת הנתונים בכלל הזויים 30-20 ק"מ לליטר אבל מד הדלק פשוט רץ לכיוון האפס איך זה יכול להיות ? אני נוסע למשל על 80-90 אני מקבל צריכת דלק נהדרת של 15-16 ולפעמים גם 20 ו 30 אבל בפועל זה 11 גג היצרן עושה את זה בכוונה? אני אשמח לדעת תודה .

נכון - כשנסעתי על אסטרה 2011 של חמותי התגעגעתי למאזדה 3 2005 שלי מבחינת צריכת הדלק.

מדדתי בערך 1 ל10 בנסיעה בינעירונית ברובה עם מזגן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד לא הבנתי איך היצרן הגיע ל 19 ק"מ לליטר בבינעירוני? לא הצלחתי להגיע ל 12 ונסעתי בכביש 1 על 80-90 בלי מזגן , דרך אגב באפליקציה של האנגי' הצריכת דלק מגיעה ל 14 ק"מ לליטר 7 ליטר ל 100 שזה הזוי

אני בטוח שהאשם בצריכת הדלק נמצאת בתיבת ההילוכים אופל חייבים להחליף אותה בגיר רובוטי כפול מצמדים או אפילו בגיר ידני

עריכה אחרונה על ידי Eli Pimpshtein
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בין מה שהיצרן מצהיר לבין הצריכה בפועל יש הבדל של כ 20%-25% לפחות.

גם בין מחשב הדרך של הרכב לבין מה שקורה בפועל יש הבדל אבל לא כזה גדול.

אצלי בהונדה סיווייק המחשב מדווח 8.3 ליטר ל 100 ק"מ שזה בערך 12.04 ק"מ לליטר ובפועל במדידה במשאבה הצריכה היא סביב 11.8- סטייה של כ 2%.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 אחוז סטיה זה מעולה אצלי זה 8 אחוז , מה שהכי משגע אותי זאת תיבת ההילוכים היא כל כך איטית להחריד שלא מרגישים את הטורבו נסעתי עם כמה רכבים שיש להם גייר רציף והגיר לא חנק ככה את המנוע וברכב אצלי זה גיר אוטומט רגיל 6 הילוכים ועל הנייר זה אמור להיות ספורטיבי יותר , הציעו לי להחליף את הרכב לאופל מוקה הבעיה שזה אותה גברת בשינוי אדרת כמעט אותו מנוע ואותו גיר ושניהם סובלים מעודף משקל

עריכה אחרונה על ידי Eli Pimpshtein
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי בשברולט סוניק RS עם אותו מנוע וגיר (1.4 טורבו 140 כ"ס) המחשב דרך קבוע בסטייה של סביב ה 0.7 ליטר ל 100 ק"מ.

דרך אגב תנסה אולי ניקוי מצערת תעזור קצת עם צריכת הדלק, אצלי הרכב היה עושה בהתחלה בעיר באזור ה 7 ק"מ לליטר (נסיעות עירוניות קצרות מאוד עם הרבה הנעות) והיום אחרי ניקוי מצערת וגם פלאשינג (השמן היה בוצי ומלוכלך 2500 אחרי טיפול יישור קו שעשיתי), הצריכה היא באזור ה 8-8.5 ק"מ לליטר בעיר ו 12.5-13 ק"מ לליטר מחוץ לעיר על 110.

אני גם מאוכזב מצריכת הדלק, ציפיתי ליותר טוב, במיוחד בעיר, אבל מכיוון שהרכב רוב הזמן נוסע נסיעות קצרות מאוד עם הרבה הנעות, מניח שזה סביר איכשהו.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1834 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...