Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה קורולה ספייס פלוס

green
שימו לב! השרשור הזה בן 825 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם זה מעניין מישהו אז גם בייבוא מקביל התחילו לטפטף האצ'בק וסטיישן, אני לא יודע מי היבואן אבל הרכבים נמצאים במגרשי ה-0 ק"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 181
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בספייס רגילה (לא פלוס), אפשר לפתוח רק עם שלט
באמת??

זה דיי מבאס, במיוחד שברור לחלוטין שחיישני קרבה כן יש בשלט.

אין דרך לאכוף את זה?.

ועוד שאלה,

האם הרצפה בתא המטען ניתן להוריד למטה, או שחייב להוציא את החלק אחוצה?

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בספייס פלוס, הפתיחה ללא שלט נמצאת על ידיות הכניסה. הידיות שונות ולכן אין כל אפשרות...

לגבי הרצפה בתא המטען, פשוט מחליקים אותו על המסילות למטה ואגב אפשר גם להפוך את הרצפה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק, תודה על העזרה.

קיבלתי את הרכב ומהמהירות לא שמתי לך והנחתי המון דברים שם.

הרצפה באמת גולשת למטה בלי בעיה.

ואוו איזה בגז' יש לאוטו הזה!!!!!!!

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן שאת בקרת השיוט האדפטיבית ניתן להפעיל גם כשהרכב עומד במקום ואז היא פועלת על מגבלת מהירות של 30 קמ״ש (אפשר כמובן להעלות את המהירות אם מהירות הפקק גבוהה יותר).

זה טוב למקרים שנוסעים בכביש בלי בקרת שיוט פועלת ואז מגיעים לפקק ונעצרים ורוצים להפעיל את בקרת השיוט כדי שהיא תעבוד בפקק.

כמו כן בקרת הסטייה מנתיב האקטיבית עובדת גם ממהירות אפס וההתראה על אי אחיזת ההגה כמעט שלא עובדת בפקקים.

כלומר בפקקים אפשר לנהוג כמעט באופן אוטונומי לחלוטין.

מלבד מצבים בהם סימוני הכביש לא טובים מספיק ואז מערכת בקרת הסטייה מנתיב לא עובדת ותוך הסתייגות נוספת שבמצבים מסויימים בפקקים מערכת בקרת השיוט עובדת באופן פחות מהוקצע מנהג אנושי (למשל לפעמים לוקח לה זמן לזהות שהרכב לפנים התחיל לנסוע במהירות לאחר שהפקק לפניו השתחרר קצת יותר, ברגע שהיא מזהה זאת היא מאיצה חזק את הרכב, רק כדי לבלום בחוזקה יחסית כאשר היא מזהה שאותו רכב עצר שוב. זה גם גורם לבזבוז דלק מיותר). אבל בהרבה מצבים אחרים המערכת עובדת יפה מד בפקקים ודומה לנהג אנושי.

אסייג שהמסקנות הללו שלי מבוססות על נסועה מועטה בפקקים, למזלי :)

אגב,

בקרת שיוט אדפטיבית מבקשת אישור נסיעה לאחר עמידה של כ5-7 שניות.

ניתן פשוט לתת לחיצה קלה על דוושת הגז וזה נותן אישור תנועה, במקום ללחוץ על בקשת שיוט על ההגה.

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה מעניין מישהו אז גם בייבוא מקביל התחילו לטפטף האצ'בק וסטיישן, אני לא יודע מי היבואן אבל הרכבים נמצאים במגרשי ה-0 ק"מ.

אפשר יותר פרטים ? איפה ? מחיר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם זה מעניין מישהו חצי שעה לפני פרסום מדגמי הבחירות :-)

אני מעדכן שמדדתי לראשונה צריכת דלק של נסיעה שרובה המכריע הוא נסיעה בינעירונית במהירות של 100 קמ״ש, רוב הדרך בקרת השיוט האדפטיבית פועלת, מזגן פועל, ברכב שני מבוגרים ושני ילדים, דרך מישורית, צריכת הדלק יצאה 26.5 ק״מ לליטר.

אני מעריך שאם הנסיעה הייתה 100% בינעירונית ללא נסיעה עירונית בכלל וללא בקרת שיוט אדפטיבית פועלת (היא גורמת לצריכת דלק גבוהה יותר לדעתי, בולמת מאוחר יותר מנהג אנושי במצבים מסויימים כאשר נהג אנושי פשוט מוריד את הרגל מדוושת התאוצה לפני כן ומאיצה בחוזקה למהירות שנקבעה כאשר נהג אנושי מאיץ בהדרגה יותר) צריכת הדלק הייתה נוטה לכ- 27 ק״מ לליטר.

האמת הופתעתי בעצמי, הפער לעומת צריכת דלק בנסיעה שהיא 100% עירונית באזור ההררי שאני נוסע בו, שעומדת על כ- 16.8 ק״מ לליטר, גדול מאד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיפ שלי למי שלא יודע שלחיצה ארוכה במערכת על map

תביד תביא אותך לוייז חזרה.

אפשר להגיע למערכת אנדרויד של גילקאר (ווייז) ב3 דרכים שאני מכיר:

1) לחיצה ארוכה על home במערכת מולטימדיה

2) לחיצה ארוכה על map במערכת מולטימדיה

3) לחיצה ארוכה על כפתור חץ "חזרה לאחור" על גלגל ההגה

טיפ לגבי האודיו, יש למערכת של גילקאר רמקול מובנה, בנפרד מהרמקולים של האוטו.

כלומר את הניווט של ווייז שומעים דרך הרמקול המובנה.

ניתן לשמוע את הניווט מהרמקולים של האוטו על ידי העברת מערכת המולטימדיה לקלט של "Aux".

אם עושים את זה, מומלץ לבטל את הרמקול המובנה על ידי לחיצה על כפתור רמקול Nav שיש בתוך המסך של המערכת של גילקאר (לא הכפתורים הפיזיים, זה כפתור תוכנתי בצד שמאל של הוייז).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי משום מה לחיצה על לחצן map מביאה להודעה שאין מערכת ניווט משהו כזה, רק לחיצה על לחצן home ואז על אפליקציית וייז במסך מפעילה את הוייז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...
  • שבועיים מאוחר יותר ...

שאלה,

במצב אורות דולקים, כאשר אני מכבה את הרכב, האורות לא נכבים ונשאר אורות מעבר.

בעצם במצב של חובת הדלקת אורות בחורף צריך כל הזמן לסגור אורות ידנית ברכב, שלא כמו ברכבים אחרים לאחר נעילת הדלתות הכל נכבה.

מישהו מכיר דרך לסדר את זה?

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 825 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...