Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה קורולה ספייס פלוס

green
שימו לב! השרשור הזה בן 826 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום קיבלתי את האוטו עליו אתם מדברים.

לפי מה שהבנתי מהסוכן מכירות זה בידיוק מה שקרה עם קורולה אקסייט,הם הזמינו אבזור מסוים וקיבלו קצת יותר משופר.בדגם ספייס פלוס היתה הזמנה של 30 יח(לפי מה שהם אמרו לי כמובן) עם גאנטים 17 ופנסי ערפל וללא גלגל רזרבי(עם ערכת תיקון).חוץ מזה אין הבדל.נכון כשהזמנתי את הרכב היו צבעים כחול מטלי ולבן פנינה,הלכתי על כחול מטלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 181
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתמול הייתי בטויוטה חיפה

הרכב שבתצוגה היה עם פנסי ערפל וגאנטים 17

נאמר לי שזה המפרט של הדגם +

תודה על המידע.

יד ימין לא יודעת מה עושה יד שמאל...

באיזה סוכנות בחיפה היית כי בסוכנות פריים מוטורס יד בתצוגה דגם עם ג'נטים 16 ללא פנסי ערפל.

עריכה אחרונה על ידי green
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום קיבלתי את האוטו עליו אתם מדברים.

לפי מה שהבנתי מהסוכן מכירות זה בידיוק מה שקרה עם קורולה אקסייט,הם הזמינו אבזור מסוים וקיבלו קצת יותר משופר.בדגם ספייס פלוס היתה הזמנה של 30 יח(לפי מה שהם אמרו לי כמובן) עם גאנטים 17 ופנסי ערפל וללא גלגל רזרבי(עם ערכת תיקון).חוץ מזה אין הבדל.נכון כשהזמנתי את הרכב היו צבעים כחול מטלי ולבן פנינה,הלכתי על כחול מטלי.

תתחדש!

אמרו לך מראש שזה יהיה המפרט של הרכב או גילית זאת רק כאשר קיבלת את הרכב?

בהתחלה כל דגמי הספייס פלוס היו אמורים להגיע ללא גלגל חילופי.

בהמשך הוחלף המפרט של הרכב ואני יצרתי קשר עם הסוכנות וביקשתי שיוודאו שברכב שלי ספיציפית יש גלגל חילופי.

אולי בגלל הפניה שלי החליפו לי את הרכב, ואחרת הרכב המקורי היה עם ג'נט 17 ופנסי ערפל.

השאלה אם אלו ההבדלים היחידים? אתה יכול לבדוק בבקשה עם משענת היד המרכזית בין הנהג לנוסע ומשענות היד בדלתות מרופדות בבד או בעור סינטטי? כמו כן אם המראה בתוך הרכב מתכהה אוטומטית או שהמראה רגילה ויש את ידית הכיוונון ליום ולילה? (אם תוכל להעלות תמונות של הנ"ל ושל הרכב בכלל זה יהיה מצויין :))

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי היום את מצב ספורט בכמה קטעים נוספים קצרים, לצורך הבדיקה, שכן היה לי פער בין ההתרשמות שלי מנסיעת המבחן בדגם הסדאן שבה הרגשתי ביצועים חזקים אפילו במצב רגיל ולא ספורט ואילו כאמור בבדיקה קצרה שאני ביצעתי ברכב שלי במצב ספורט לא הרגשתי הבדל בביצועים.

ובכן ההתרשמות העדכנית שלי היא שהעברה למצב ספורט כשלעצמו לא משנה את הביצועים כאשר דוושת התאוצה נשארת באותו מצב ואולם אם לוחצים על דוושת התאוצה חזק יותר, אז מקבלים ביצועים חזקים, בשרניים ולינאריים והתחושה היא לא כפי שציינתי של שילוב של מנוע אטמוספרי רזה עם גיר רציף.

פשוט בנירו עצם המעבר למצב ספורט אפילו ללא שינוי במצב הלחיצה על דוושת התאוצה ואפילו בליטוף הדוושה הביא לבוסט חזק של ביצועים והבדל בביצועים היה מאד מוחשי.

ואולם גם המסקנה המעודכנת הזאת היא ראשונית ומתבססת על קטעים קצרים מדי ועדיין על לחיצה עדינה על דוושת התאוצה ולא מאפיינת את כל מצבי הנהיגה.

אני פשוט נוסע בצורה מנהלתית בשלב זה של הרצה למעט הבדיקות הקצרות האלו (וזה אופי הנסיעה שאני מצפה להמשיך בו גם אחר כך למעט קטעים מסוימים של עליות שבהם אדרש ליותר כוח ולמעט לצורך בדיקות כדי לעדכן את השרשור הזה :))

בקיצור מסקנה מבוססת יותר לגבי הביצועים אגבש רק בהמשך.

דרך אגב בשלב זה גיבשתי גם מסקנת ביניים כללית שאני אוהב את הקורולה ספייס :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

בהמשך הוחלף המפרט של הרכב ואני יצרתי קשר עם הסוכנות וביקשתי שיוודאו שברכב שלי ספיציפית יש גלגל חילופי.

אולי בגלל הפניה שלי החליפו לי את הרכב, ואחרת הרכב המקורי היה עם ג'נט 17 ופנסי ערפל.

השאלה אם אלו ההבדלים היחידים? אתה יכול לבדוק בבקשה עם משענת היד המרכזית בין הנהג לנוסע ומשענות היד בדלתות מרופדות בבד או בעור סינטטי? כמו כן אם המראה בתוך הרכב מתכהה אוטומטית או שהמראה רגילה ויש את ידית הכיוונון ליום ולילה? (אם תוכל להעלות תמונות של הנ"ל ושל הרכב בכלל זה יהיה מצויין :))

יש לי את המפרט המקורי שבו ספייס פלוס הייתה עם ערכת תיקון במקום גלגל חלופי ומידת החישוקים בו היא 16 ואין פנסי ערפל. כך שלפחות בטוח שזו הייתה טעות ולא הזמנה לפי מפרט ראשוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן שגם את הוייז וגם את אפליקציות המוסיקה האינטרנטיות אפשר לשמוע ברמקולים של הרכב ולא רק דרך הרמקול הפנימי שיוניון מוטורס הרכיבו, פשוט צריך ללחוץ על לחצן AUX (ואז אני מעדיף לכבות את השמע של הרמקול הפנימי שלא יהיה ווליום כפול משני מקורות).

לגבי אפליקציות המוסיקה, לעיתים הן עובדות ולעיתים לא ואז יש סימן של עיגול מסתובב אבל הן לא עולות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו כאן לקח או התעניין בליסינג עבור הדגם הנ"ל ?

פחות קורץ לי פחות לרכוש אלא חושב לקח את הדגם המפואר באמצעות שיטת ליסינג כזו או אחרת.

ראיתי שגם לטיוטה יש שיטות מימון כאלו או אחרות, רק לא כל כך הבנתי אם כדאי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

גם המראה רגילה עם ידית מאחורה,הסלון נראה אותו דבר כמו בתמונות שלך.

תמונות בהמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן שבבדיקה במשאבה לאחר תדלוק ראשון, צריכת הדלק היא 19.2 ק"מ לליטר (רבע מהנסועה הייתה בכביש בינעירוני ושלושת רבעים מהנסועה הייתה בכבישים עירוניים שרובם המכריע באזור הררי. נתוני הנסועה הנ"ל מדויקים ולא על סמך הערכה- נסעתי רק נסיעה אחת בינעירונית על מיכל הדלק הזה וכל השאר הנסיעות היו עירוניות קצרות של כ- 7 - 10 ק"מ לכיוון).

שעון צריכת הדלק הממוצע הראה צריכת דלק של 20.2 ליטר לק"מ, כך שהסטייה היא של ליטר אחד.

הנסיעה היא עדינה וצופה את פני הדרך (ועדיין לכל רמזור אני מגיע כאשר נהגי השודים שעקפו אותי רק לפני רגע ממתינים ברמזור לפני או אפילו מאחורי אם לקחתי את המסלול הפנוי לידם :wink:. להרבה נהגים עוד לא נפל האסימון שבעיר הם מאיצים בין רמזור לרמזור וזה לא באמת מקדם אותם ואין לדעתי גם הנאה בלהאיץ ולבלום כל דקה. לא מאשים אותם גם אני הייתי ככה, אבל האסימון נפל אצלי בסוף).

אני מעריך שבנסיעה שהיא 100% עירונית ולא משולבת עם נסיעה בינעירונית צריכת הדלק הייתה גבוהה יותר, שכן הנסיעה הבינעירונית הייתה יחסית בזמן שהמיכל היה עוד מלא וצריכת הדלק החלה לעלות ככל שהנסועה הפכה לעירונית יותר (בהתחלה שעון מד הצריכה הראה צריכה של סביב ליטר ל- 22 ק"מ).

מעדכן גם שהרכבתי חיישני חניה (היו אמורים להרכיב לי בבונדד של היבואן אבל הם שכחו :shock: מאחר והחיישנים ניתנו לי בחינם ונרשמו בכתב יד על ההזמנה ולא הוזנו למחשב, לכן הפנו אותי למתקין ליד הסוכנות שעובד איתם במקרי הצלה כאלה).

הייתי נוכח בעת ההתקנה ואני לא מאחל לאף אדם שאוהב רכבים לראות את המחזה, פירוק דיפונים, חיתוך חוטים, קידוח חורים בפגושים, בהחלט גורם לדפיקות לב.

אבל המתקין עבד יפה ורואים שיש לו ניסיון והתוצאה יפה. החיישנים די שטוחים והם ממש בצבע תואם לצבע הרכב.

החיישנים הללו מגיעים עם צג מרחק ובתוכו הרמקול שאמורים לשים מעל המראה המרכזית, אבל אני לא רציתי להתקין אותו שם, שכן אני לא משתמש בצג המרחק ואני סומך על הצפצוף ויש גם את מצלמת החניה והתקנה כזאת מצריכה גם העברת כבל מתחת לדיפון הגג ובקורת הצד של הרכב, דבר שלא רציתי.

אז הוא התקין לי את הצג הנ"ל בתוך הדשבורד בחלק שקרוב לדלת, יש שם דיפון נפתח, הוא הצמיד את הצג עם אזיקון לחלק מתכת שיש שם עם חורים וכך ניתן עדיין לשמוע את הרמקול ולא לראות את הצג.

רצ"ב תמונות של החיישנים:

קורולה חיישנים רחוק.jpgחיישנים קרוב.jpg

להזכירכם כי הוצאתי את התא הנסגר והנפתח שנמצא בתא המטען. בחלק של הרצפה מתחתיו יש שני שקעים והרצפה לא שטוחה והגימור של הריפוד שקרוב למשענת המושבים פחות יפה, אבל כך הרווחתי מקום שהתא תפס. מלבד זאת יש שני תאים אחרים נפרדים בתא המטען, אחד בכל צד, שאפשר להניח בהם חפצים שלא יזוזו והם מספיקים. התאים גדולים מאד, ניתן להניח בכל תא למשל מיכל של 4 ליטר מים למגבים.

רצ"ב תמונה לאחר הוצאה של התא:

תא מטען ללא מגירה.jpg

רצ"ב תמונה של התא הנ"ל לפני שהוצאתי אותו:

תא-בתא-המטען-מוקטן.jpgFDACC830-16A1-4370-A3A5-CC6C73B8CD62.jpeg

טויוטה שמו לב ברכב הזה אפילו לאלמנטים עיצוביים קטנים, למשל למשענת המושבים הקדמיים בחלק שצמוד למשענות הראש יש צורה מיוחדת שמשלימה את משענת הראש, רצ"ב תמונה:

משענת מושב קדמי.jpg

ולסיום סתם תמונה יפה שנתקלתי בה עכשיו :):

קורולה פרופיל.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניראה מצוין הרכב.

חושב אולי לקחת אחת כזו בתור רכב חברה. בקרוב אמור להחליף את הקיים. מישהו פה קיבל כזו ברמת ספייס ולא ספייס פלוס? ראיתי במפרט שאין השחרת חלונות מאחור,צמיגים קטנים יותר ללא מגנזיום ומשטח הטענה. בטח ניראית לא משהו ללא מגנזיום. אבדוק אם יש באחת הסוכניות כזו.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
דרך אגב קבעתי מחר תור להתקנת חיישני חניה אחוריים שמגיעים לי ללא עלות מטויוטה.

(חיישנים רגילים ללא צג מרחק במסך המולטימדיה, אני לא צריך את זה מספיק לי הצליל של החיישנים ואמרו לי שההתקנה עם צג מרחק גם יותר מסובכת כי היא מצריכה העברת כבל מהחיישנים למסך המולטידיה ובחיישנים שאני בחרתי ההתקנה היא רק מאחורה ואני מעדיף כמה שפחות התעסקות ברכב).

מסרטון שראיתי על התקנת חיישני חניה, ישנה התעסקות לא קטנה ברכב, מדידות, חורים בפגוש, פירוק דיפונים, התחברות לחוט חשמל של הפנס האחורי (יש רכבים שקודחים גם בחלק פח בתוך תא המטען מאחורה אם אין חורים מתאימים שם).

יש הערות או הארות למישהו?

אצלי הותקנו ברכב חיישנים במעמד הכנת הרכב מחוברים למולטימדיה עם זיהוי מרחק וחיווי על גבי המולטימדיה

תתחדש באמת אחלה רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

A88F04AE-96C1-4B24-9DF5-A58F270662C4.jpg

לא חשבתי שהרכב שלי יעורר כזה עניין

אגב הייתי בפריים בחיפה

שם הוצע לי לראשונה הרכב

ונאמר לי שם ע״י הנציגה

שהגיעו כמה חתיכות עם חישוק17 מעט יותר יפים ומעוצבים

לא ייחסתי חשיבות לפנסי לד ערפל אבל הם אכן קיימים שניהם נותנים לרכב מראה קצת יותר יוקרתי אבל בהחלט לא החשובים שבהם

מלבד אלו כל השאר זהה לדעתי

אני בחרתי בסוכנות סגול החדשה בכרמיאל וקיבלתי יחס טוב ושירות מעולה.

לגבי התקנות מקומיות

חיישני רוורס עם חיבור למולטימדיה

וייז בהתקנה מקומית -מעבר אליו בלחיצה ארוכה על לחצץ חזור ↩️ בצד השמאלי של גלגל ההגה וזה מעביר למערכת נוספת שמותקנת על גבי המערכת המקומית בתצורת אנדרואיד.

לא מדובר באנדרואיד מלא אלא מוגבל מאוד עם כמה אםליקציות מקומיות כל שאני משתמש בעיקר בוייז.

פסי מיגון לדלתות

מגיני רוח

קודנית וכספת או איתוראן

הביטוח של טויוטה לא דורש מיגונים כלל אבל יוצא יקר יותר

בביטוח ישיר עלה לי מקיף 2800

תתחדש ותהנה

3BCC23AE-79BB-423E-8FF9-46D9C8CB5ACE.jpg

עריכה אחרונה על ידי Yaniv Bar Or
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

E1B7E4E1-F5CB-47D9-A355-39538A03434F.jpg

טויוטה הכריזו על אנדרואיד אוטו, אבל רק לכמות מצומצמת מאוד של דגמים

https://www.android.com/auto/toyota/

מניח שעם הזמן יתווספו עוד דגמים, אבל חבל שהם לא נותנים להוסיף רטרואקטיבית

מסתבר שמי שבוחר להתקין אנדרואיד וויז בהתקנה המקומית של גיל קאר מקבל בלי להתכוון

את האנדרואיד פתוח להתקנות כל אפליקציה שתרצו עם אכסון של 10GB

האפליקציות לא יוצגו במסך הראשי אבל לאחר ההתקנה תוכלו לפתוח אותן מהאפציקציות המותקנות שבהגדרות החנות שלכם

האמת שהגעתי לזה לגמרי בטעות שנפתח לי חלון כרום

ומשם ניגשתי לחנות האפליקציה שהייתה מותקנת בהסתר

הכנסתי פרטי חשבון והתקנתי מה שהייתי צריך

עוד חא הצלחתי לעשות שיקוף לאייפון אבל אני מניח שמרגע שחנות האפליקציות זמינה בפניי גם זה לא רחוק

אז אם מישהו צריך הסבר

0507618116

יניב

2EE32D38-CA4A-44DB-BCC3-32A9BD4D50AE.jpg

0DC99BDE-13CC-47FB-BD58-906A5F842026.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

199C1B79-921A-4286-A417-EB03C8C250A2.jpegDB26D3F0-058D-482C-99A7-38EA1B114BFD.jpeg65C33E69-44B1-4045-BF33-1EA6C0B08330.jpegDC848097-8F12-4360-9209-828FCC0FDBF5.jpeg18642C33-5D5C-4349-8F89-27F00D44D287.jpeg

שיקוף מסך לאייפון קורולה ספייס

טוב ניסיתי והצלחתי כפי שאמרתי בתגובה האחרונה

קורולה ספייס פלוס

עם התקנה מקומית של אנדרואיד אצל גיל קאר

הגיע פתוח ולגמרי במקרה נפתח לי דפדפן כרום שאפשר להגיע אליו

משם שמרתי את הדפדפן בעמוד הבית

נכנסתי לחנות האפליקציות

הורדתי אפליקציית airscreen

ומשם הדרך קלה מאוד לשיקוף מסך באייפון

לקורולה החדשה 2019 דגם ספייס פלוס

נסו ותהנו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 826 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...