Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה קורולה ספייס פלוס

green
שימו לב! השרשור הזה בן 825 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 181
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תתחדש על הרכב, עשית לי חשק להחליף לרכב הזה בדיוק, יש אפילו ריח של רכב חדש כשרק מסתכלים בתמונות שלך.

התעניינתי קצת אצל היבואן, בקשתי כמה תוספות שקיימות בחול - אבל הסירוב היה מוחלט, וממש חבל. מצרף כמה תמונות מלפני שבועיים מסוכנות טויוטה בברלין.2019-04-02 12.42.38.jpg2019-04-02 12.41.03 (1).jpg2019-04-02 12.41.08.jpg2019-04-02 12.42.27.jpg2019-04-02 12.41.03 (1).jpg

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! האם ראית את הרכב בתצוגה לפני ההזמנה?

אני יודע שהדגם המפואר מאובזר בג'אנט אחר(16'), פנסי ערפל ועוד דברים - משטח טעינה, לוח מחוונים דיגיטלי, צג לוח שעונים 7', ריפוד שחור בשילוב אפור ובטח עוד כמה דברים ששכחתי...)

מצ"ב תמונהIMG_0786.JPG

חבר מועדון החמש.

Mazda MX5 nc2 2010 RHT

BMW ///M235i M Performence 2014 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ראיתי את הספייס באולם התצוגה כי הוא עדיין לא הגיע לישראל (עד לפני כשבוע הוא עדיין לא היה בתצוגה).

הסתמכתי על בחינה של דגם הסדאן שכן היה באולם התצוגה וגם עשיתי עליו נסיעת מבחן ולאחר מכן ראיתי גם את דגם האצ׳בק שהגיע לתצוגה מאוחר יותר מדגם הסדאן.

דגם הספייס (רמת האבזור הפשוטה) מגיע עם חישוקי ברזל 15 וטסות.

הדגם שלי ספייס פלוס, מגיע עם חישוקי סגסוגת 16.

במפרט ישן שקיבלתי מסוכנות טויוטה היה תמונות של שני סוגי חישוקי סגסוגת אבל לא אמרו לי שיש אפשרות בחירה.

עכשיו בתמונות שצירפת אני רואה ברכב האחורי את חישוקי הסגסוגת שיש ברכב שלי וברכב הקדמי חישוקי סגסוגת אחרים.

אני לא יודע כיצד הם קובעים באיזה רכב יהיו איזה חישוקים ומדוע הם בכלל עושים זאת.

נראה לי שברכב הקדמי שצילמת כי חתך הצמיגים קטן יותר מהחתך בצמיגים ברכב האחורי ואולם הג׳נט נראה באותו גודל, אולי זה רק נראה ככה.

בדגם הספייס והספייס פלוס אין פנסי ערפל קדמיים (רק בדגם האצ׳בק המפואר- אקסייט יש).

שאר הדברים שציינת יש לי ברכב מלבד שילוב של בד אפור במושבים שמגיע רק ברכבים שצבעם החיצוני הוא לבן פנינה ושחור.

בחו״ל הרכב אכן כולל עוד תוספות רבות שלא מוצעות בישראל וגם יחידה היברידית עם מנוע 2 ליטר, וזה באמת מרגיז, אנחנו כמו מדינת עולם שלישי בקטע הזה, גם אני הייתי מוכן להוסיף עוד סכום בעבור תוספות מסויימות, לא מבין איך ביוניון מוטורוס לא מבינים שיש לקוחות כאלו והם יוכלו למכור גם רכבים יותר מאובזרים.

אבזור שהייתי מאד רוצה הוא חניה אוטומטית שקיימת בחו״ל שמגיעה כמובן עם חיישני חניה היקפיים.

בחו״ל הרכב גם מגיע לפחות במדינה אחת שראיתי בצביעה של גג שחור וצבע רכב אחר (כמו בדגם האצ׳בק, אבל בניגוד לדגם האצ׳בק לא כל הקורה האחורית צבועה בשחור אלא רק החלק העליון שלה שצמוד לגג). זה יותר יפה אבל פחות פרקטי מבחינת התחממות הרכב בשמש.

בחו״ל יש גם מושבים עם עור, ג׳נטים 18, פתיחה חשמלית לתא המטען, זיהוי שטחים מתים ותנועה חוצה (בישראל קיים רק בדגם הסדאן המפואר), גג פנורמי ובטח עוד דברים.

גיליתי היום שבשילוב להילוך אחורי פונקציית אוטו הולד לא עובדת וכאשר הרכב חונה בירידה ורוצים לנסוע אחורה לכיוון העליה כדי לצאת מחניה, הרכב מדרדר קדימה כאשר עוברים מדוושת הבלם לדוושות התאוצה. חשבתי שהדבר הזה עבר מהעולם.

לאישתי זה גורם לקושי ניכר בתמרון החניה מהסוג הנ״ל, לי אין בעיה כי אני פשוט לוחץ על דוושת הבלם עם רגל שמאל ועם רגל ימין לוחץ במקביל על דוושת התאוצה ומשחרר במקביל את רגל שמאל מדוושת הבלם.

ייתכן ששימוש בבלם היד החשמלי יעזור ואולם גם כאן אני צופה עדיין בעייתיות מאחר ששחרור הבלם החשמלי באמצעות דוושת התאוצה מביא לזינוק קצת גס בשביל תמרון חניה אלא אם כן אתה מאד עדין עם דוושת התאוצה. אפשרות אחרת שאני אבדוק היא שחרור הבלם החשמלי על ידי לחיצה על כפתור השחרור שלו עם היד בזמן שרגל ימין לוחצת במקביל על דוושת התאוצה.

גיליתי יתרון נוסף של המסך הצף של מערכת המולטימדיה- קל לתפעל אותו עם היד מאחר והמבנה הבולט והצר שלו מאפשר להחזיק אותו באמצעות כף היד כדי לקבל יציבות של היד ואז ללחוץ על המסך באמצעות האגודל בזמן שהיד עדיין מחזיקה במסך.

לגבי הכניסה והיציאה מהרכב ללא מפתח- גיליתי שהמערכת כן מזהה את המפתח גם כשהוא בתיק (לפחות בפעמים שניסיתי אולי תלוי בתיק) אבל המערכת עובדת בצורה כזו שצריך להניח את היד בתוך ידית הפתיחה כדי שהחיישן שנמצא בחלק הפנימי של הידית יזהה את היד ורק לאחר הזיהוי ניתן לפתוח את ידית הדלת ויש איזו השהיה קלה.

שעון צריכת הדלק הממוצע מראה שצריכת הדלק הממוצעת גוברת לאיטה לאור כך שחלקן של הנסיעות העירוניות באזור הררי הפך להיות מכריע והוא מראה ליטר ל- 20.5 ק״מ (בנסיעה עדינה, עוד לא מילאתי מיכל דלק ראשון ולא בדקתי במשאבה, אנחנו נוסעים יותר מעט מהרגיל מאחר ואנו בינתיים משתמשים גם ברכב השני עד שנמכור אותו).

הוצאתי את התא הנסגר שנמצא בריצפת תא המטען ושמתי אותו במחסן ומתחתיו גילתי שהחיבור של הדיפון של הריצפה עם גב המושבים פחות מהוקצע ובריצפה שם יש שני שקעים והיא לא שטוחה וזה נראה פחות יפה, אבל יש יותר מקום כך ואני מעדיף את זה (אין לי מה לשים בתא הזה, כל האבזור הנוגע לגלגל החילופי נמצא בערכה מתחת לריצפת הרכב מעל הגלגל החילופי). בינתיים הספקתי לנצל את גודל תא המטען להעמסת ציוד רב למסיבת יום הולדת וזה בהחלט נוח.

אבא שלי הגיע אלי עם היונדאי סונטה היברידית שלו ויצא לי להתרשם משני הרכבים במקביל, ובכן הסונטה הרבה יותר מרווחת בכל מימד (למעט מימד הגובה הפנימי שנראה שליושבים מקדימה הוא נמוך יותר בסונטה) וההרגשה בסונטה מפוארת משמעותית (עור וכיוצ״ב). אבל היא לא סטיישן אלא סדאן וזה פוסל אותה בשבילי. הקורולה ספייס עדיין לא רכב מנהלים מבפנים אבל מבחינה חיצונית היא נראית לדעתי גדולה מאד ומרשימה מאד ואף עלולים לחשוב שהיא משתייכת לסגמנט המנהלים.

הנסיעה בקורולה ממשיכה להרשים מבחינת נוחות המתלים, טויוטה עשו עבודה מצויינת.

עריכה אחרונה על ידי green
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדגם ששלחתי לך ישנם פנסי ערפל, אגב יש לך מנורות לד ברוורס?

לגבי המושבים בשילוב אפור, אני חושב שאתה טועה ורק בסדאן זה ככה(שילוב של מושבים בז כאשר הרכב בצבע לבן פנינה או שחור) אבדוק את זה.

A72BF1C4-444D-43B3-9D74-69135B7373C7.jpeg

חבר מועדון החמש.

Mazda MX5 nc2 2010 RHT

BMW ///M235i M Performence 2014 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המידע, מעניין מאד (ומרגיז) כי במפרט לא רשום שהרכב מגיע עם פנסי ערפל (בדגם האצ׳בק רשום למשל שיש פנסי ערפל בדגם אקסייט פלוס).

גם לגבי צבע הריפודים, מה שכתבתי זה מה שרשום במפרט ומה שאמרו לי בסוכנות.

יש לך תמונות של פנים הרכב, מעניין אותי לראות את צבע הריפודים ואם משענות היד הם מבד או מעור סינטטי.

גם הצמיגים נראים גדולים יותר (והג׳נט אולי יפה יותר), מה מידת הצמיגים אתה יודע?

מנורות לד ברברס, איך אני מזהה את זה?

אתה ראית הבדלים בין שני הרכבים שצילמת, בפנים, או במידות הצמיגים, או הבדלים אחרים?

אולי הביאו רמת גימור גבוהה יותר מזו של המשלוח הראשון, או שאלו רכבים למקורבים?

מאיפה התמונות אם אפשר לדעת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה רכב לאחרונה נסעתי בכזאת (דגם קודם נדמה לי) ובקרת השיוט האדפטיבית ושמירה על הנתיב מערכות שלדעתי, במיוחד בכבישים הצפופים של ישראל, פשוט חובה.

בדקתי אותה בנסיעה לקראת רמזור אדום (עם רכב מלפני) בלי לגעת בברקס - הרכב פשוט עצר בלי דרמות.

לדעתי מי שקונה רכב חדש חובה עם המערכות האלה.

Sent from my H3123 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם החיישנים שטוחים (מה שמכונה תואמי מקור) או רגילים? לטעמי האפשרות השנייה מכוערת מאד לרכב חדש.

שי

התקנת החיישנים התעכבה, בינתיים ביררתי עם המתקין והוא אמר שהוא יכול להתקין לי חיישני חניה שטוחים בעלות של 1,200 ש"ח (לפני זיכוי שאני אמור לקבל מטויוטה על חיישני חניה רגילים).

אבל המתקין אמר לי שההתקנה מחייבת את פירוק הפגוש וזה משהו שאני לא רוצה לעשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקנת החיישנים התעכבה, בינתיים ביררתי עם המתקין והוא אמר שהוא יכול להתקין לי חיישני חניה שטוחים בעלות של 1,200 ש"ח (לפני זיכוי שאני אמור לקבל מטויוטה על חיישני חניה רגילים).

אבל המתקין אמר לי שההתקנה מחייבת את פירוק הפגוש וזה משהו שאני לא רוצה לעשות.

אבוי, בחיים בארץ דברים לא חוזרים למקום!

היית שואל אם אתה יכול להיות ליד הרכב כשעושים את זה אם כבר תחליט ללכת על זה.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

green שלום, קודם כל מזל טוב על האוטו.

גם אני הזמנתי את הקורולה ספייס פלוס לפני חודש (בערך), ועדיין לא קיבלתי את הרכב, עושה רושם שכל התהליך שעברת הוא זהה כמעט אחד לאחד למה שאני עברתי, כולל הנושא של הביטוח והקודנית.

אני פשוט מבטח אצל "מגדל איחוד" דרך טיוטה למשך שנה, שנה וחצי עד אשר מחיר הרכב ירד מתחת ל 130,000 שקל לפי מחירון יצחק לוי, ואז תהיה לי אפשרות להמשיך לבטח דרך העבודה ללא קודנית.

הצבע שבחרתי הוא שחור מבחוץ ושחור אפור/לבן מבפנים, אין לי מושג איך זה נראה במציאות, אבל אני רוצה לציין שהרכב שלך נראה מרשים מאוד.

רציתי בכלל את הדגם של ה-2 ליטר, אבל כמו כל עם ישראל נאלצתי להסתפק ב 1.8 :-( (והייתי מוכן לשם יותר....)

לרכב גלגל רזרבי קטן שזה גם בעסה, אבל עדיף על ללא גלגל רזרבי בכלל (כמו בסונטה), ואם כבר השוותה לסונטה אז דע לך שגודל תא המטען בסונטה הוא 450 סמ"ק שמבחינתי זה פוסל אותה מיד.

בספייס פלוס אין שום אפשרות לבחור גלגלי מגנזיום מסוג אחר, יש רק סוג אחד (מהסוג שקיבלת באוטו שלך, וכל הבקשות והקשרים שהפעלתי להחלפת הגלגל לא עזרו), הסוג השני הוא בכלל לא מגנזיום אלה צלחות פשוטות והם מיועדות לספייס.

לא יודע, אבל נראה לי שהתמונה של הטיוטות סטיישן על המשאית לא נלקחה מהארץ, כי אין טיוטה ספיייס עם מגנזיום מסוג זה בארץ בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 825 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...