Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה קורולה ספייס פלוס

green
שימו לב! השרשור הזה בן 825 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 181
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חבל מאוד..

גם ככה אין מלאי וצריך להמתין איזה חודשיים.. למה לא מאפשרים הזמנה אישית לפי טעם הלקוח?

אנסה לשאול אצל יבואן מקביל אם הוא מאפשר הזמנה ברמת גימור גבוהה יותר..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל שידוע לי, אוטומקס מייבאים רק סדאן, ואצלם יש אופציה לשילוב בז' וחום בחלק מרמות האבזור/ צבעי מרכב.

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן באתר שלהם לא מופיעה הספייס, אבל אם הם מזמינים דגמים לפי דרישה - יש סיבה שיסרבו להזמין לי ספייס + ? (ברמת גימור שאבחר, נניח זהה לדגם שבסרטון הנ"ל, מושבים בהירים, חימום מושבים (לא באמת צריך את זה..) ועוד..)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעיון יפה לבקש שייבאו את הספייס פלוס בהזמנה מיוחדת, הייתי רוצה את הפיצ׳ר של חניה אוטומטית שכולל גם חיישני חניה הקפיים.

אתה יכול לברר על ייבוא של הדגם עם מנוע ה- 2 ליטר היברידי המפואר, הוא כולל כסאות שונים לגמרי הרבה יותר מפוארים/ספורטיביים מעור (אולי שילוב בד עור) ודיפוני דלתות מפוארים יותר ועוד אבזור.

יחידת ההנעה הזאת קיימת בג׳פון הקטן החדש של לקסוס שמיובא לישראל, כך שתוכל לבצע טיפולים במוסכי לקסוס, תרגיש גם מורם מהעם :)

אבל ייתכן שאוטומקס מייבאים רכבים ממדינה שבה נמכר רק דגם הסדאן ולא הסטיישן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסתכלתי על המפרטים של האקסייט אל מול אקסייט+, או הסדאן הפשוטות יותר אל מול הסדאן לימיטד.

ולא ברור לי למה הדגם המפואר יותר צורך יותר דלק ביחס לדגם הפשוט?

מידת צמיגים שונה נשמעת לי טענה לא הגיונית לנוכח המציאות ההפוכה במפרט של קורולה ספייס/ ספייס+, שבספייס+ הגלגלים גדולים יותר ולמרות זאת חסכונית יותר.

ייתכן ויש הבדלים במכלול ההנעה ההיברידית? יש מצב שבדגם המפואר של האקסייט/ סדאן המצברים מסוג ניקל מטאל בעוד שבפשוטות זה ליתיום (ובספייס ההיפך)?

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוסע לחו"ל ל- 17 ימים בהם הרכב יעמוד בחניה.התקשרתי למרכז שירות של טיוטה ואיש השירות אמר לי שהמצבר ברכבים היברידיים קטן והוא צופה שהמצבר יעבור פריקה מלאה והרכב לא יניע כאשר אחזור.לכן אצטרך להניע את הרכב עם כבלים. הוא אמר שהמצבר נמצא בתא המנוע (עוד לא פתחתי מכסה מנוע :)) וההנעה עם כבלים מתבצעת באופן רגיל.הוא הציע שאתן למישהו לנהוג ברכב, אבל אני לא נותן לאף אחד מלבדי ומלבד אישתי לנהוג ברכב (ויש גם ביטוח רק לשני נהגים ואצטרך להרחיב אותו).שכחתי לשאול אותו גם אם הפריקה לא פוגעת במצבר? זאת טרחה שצריך לקחת בחשבון למי שיש לו רכב היברידי ונוסע לתקופות ארוכות. האם מישהו נסע לתקופה כזאת עם רכב היברידי ויכול להגיד מה קרה, האם הרכב הניע/ לא הניע והאם הנעה עם כבלים הצליחה? (לגבי חוסר המרווחים בין השורות בהודעה הזאת- משום מה במחשב מסוים שאני משתמש בו גורם לזה).

עריכה אחרונה על ידי green
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא לנתק אותו לגמרי לפני שאתה נוסע וכך למנוע פריקה שלו (כתוצאה מצריכת זרם פרזיטית)?

בספר הרכב, כתוב שחלק מהמערכות יתאפסו כתוצאה מכך, ושצריך ליצור קשור עם הסוכנות לברר לגבי זה.

העניין הוא, שזה יקרה גם כך אם המצבר ייפרק - העניין כאן הוא למנוע את הפריקה שלו.

יש רכבים (לא היברידים), שיש אפילו פיוז יעודי למצבים האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
מעדכן שגם את הוייז וגם את אפליקציות המוסיקה האינטרנטיות אפשר לשמוע ברמקולים של הרכב ולא רק דרך הרמקול הפנימי שיוניון מוטורס הרכיבו, פשוט צריך ללחוץ על לחצן AUX (ואז אני מעדיף לכבות את השמע של הרמקול הפנימי שלא יהיה ווליום כפול משני מקורות).

לגבי אפליקציות המוסיקה, לעיתים הן עובדות ולעיתים לא ואז יש סימן של עיגול מסתובב אבל הן לא עולות.

התחדשתי בקורולה ספייס (סטיישן) דגם הליסינג.

אני לא מצליח לשמוע את המוסיקה דרך האפליקציה באמצעות הרמקולים של הרכב אלא רק באמצעות הרמקול של המולטימדיה וזה נשמע רע, למרות שלחצתי על AUX, אשמח אם מישהו יוכל להנחות אותי מה לעשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוסע לחו"ל ל- 17 ימים בהם הרכב יעמוד בחניה.התקשרתי למרכז שירות של טיוטה ואיש השירות אמר לי שהמצבר ברכבים היברידיים קטן והוא צופה שהמצבר יעבור פריקה מלאה והרכב לא יניע כאשר אחזור.לכן אצטרך להניע את הרכב עם כבלים. הוא אמר שהמצבר נמצא בתא המנוע (עוד לא פתחתי מכסה מנוע :)) וההנעה עם כבלים מתבצעת באופן רגיל.הוא הציע שאתן למישהו לנהוג ברכב, אבל אני לא נותן לאף אחד מלבדי ומלבד אישתי לנהוג ברכב (ויש גם ביטוח רק לשני נהגים ואצטרך להרחיב אותו).שכחתי לשאול אותו גם אם הפריקה לא פוגעת במצבר? זאת טרחה שצריך לקחת בחשבון למי שיש לו רכב היברידי ונוסע לתקופות ארוכות. האם מישהו נסע לתקופה כזאת עם רכב היברידי ויכול להגיד מה קרה, האם הרכב הניע/ לא הניע והאם הנעה עם כבלים הצליחה? (לגבי חוסר המרווחים בין השורות בהודעה הזאת- משום מה במחשב מסוים שאני משתמש בו גורם לזה).

בפריוס דור קודם לא היתה בעיה לכ 10 ימים בנתבג.

לאחר 6 שנים, המצבר המקורי (45 אמפר) התרוקן לאחר יומיים.

ההתנעה היתה פשוטה עם סוללת חירום שנמכרת בכ 200+ ש"ח (למרות שהמצבר בתא מטען בפריוס, והפתיחה חשמלית...). לפחות למדו להעביר את המצבר לתא מנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 825 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...