דף 11 מתוך 11 ראשוןראשון ... 891011
מציג תוצאות 151 עד 158 מתוך 158

נושא: טויוטה קורולה ספייס פלוס

נהג נמרץ (> 500 הודעות) הסימלון של TDI

בעניין: טויוטה קורולה ספייס פלוס

אולי אתה על המצב האמצעי, של אורות חניה?
    כמדומני שבקורולה הזו המצבים הם:
    אורות דולקים
    אורות חניה
    אוטומטי

2. הסימלון של מנהל-המערכת

חשבתם פעם מה הוא הרכב הכי מתאים לכם?

היי, אני היועץ האוטומטי של קארספורום לבחירת רכב
    אני אשמח לעזור לך בבחירת הרכב הבא שלך. אני כבר מחכה לך ומבטיח שתוך פחות מ-2 דקות נמצא את הרכב המושלם בשבילך. ואם לא, השירות חינם.
    סתם! , אני צוחק. השירות תמיד חינם! כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ כאן

נהג נמרץ (> 500 הודעות) הסימלון של timur2008

ציטוט TDI כתב: הצג הודעה
    אולי אתה על המצב האמצעי, של אורות חניה?
    כמדומני שבקורולה הזו המצבים הם:
    אורות דולקים
    אורות חניה
    אוטומטי
    אתקן את עצמי, אורות חניה ממשיכים להיות דולקים, אם אתה במצב אורות דולקים, לאחר כיבוי ונעילת הרכב.
    רנו פלואנס דיזל 2014
    טויוטה קורולה 2007

לפי מה שאני מבין בספר רכב של טויוטה. במצב אורות חניה נדלקים אורות יום( הלדים הלבנים באמצע ולא בפנסים) זה בעצם תאורת יום שלהם. ואם מעבירים את המתג למצב תאורת אורות דולקים, במצב של כיבוי הרכב, אורות חניה ימשיכו להיות דולקים וייכבו לאחר 20 דקות. במילים אחרות, במצב של חובת הדלקת אורות, מתג האורות צריך להשאר במצב auto.
    השאלה האם זה תופס מבחינה חוקית?

רנו פלואנס דיזל 2014
    טויוטה קורולה 2007

חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות) הסימלון של green

תתחדש על הרכב, תעלה תמונות שנהנה

לא יודע את התשובה, אבל בעצמי זיהיתי בעיה שקשורה לכך בקורולה, לא ראיתי שיש מצב של כיבוי אורות בזמן נסיעה??!!

״כיבוי״ האורות הוא במצב ״אוטומטי״ אבל במצב זה האורות נדלקים אוטומטית בכל מצב של חשיכה מסוימת, אפילו בנסיעה של איזה כמה מטרים ספורים מתחת עצים, או סתם מנהרה של כמה מטרים ספורים הם נדלקים ומיד נכבים ביציאה מאותו קטע וזה סתם מציק וגם נראה לי שגורם לתמיהה מהנהגים שחושבים שאני מהבהב להם.

האמת שאצלי מדובר ברכב עבודה.
    טויוטה ספייס לבנה, כמו שיש כבר מלא על הכביש.
    הנושא של האורות דיי מעצבן, מוזר שאין אחד שיש לו תשובה לזה.
    ברכב כל כך משוכלל שלא יהיה כיבוי אורות אוטומטי ברגע של כיבוי מנוע וסגירת הדלתות, נשמע לי מטורף לחלוטין.
    רנו פלואנס דיזל 2014
    טויוטה קורולה 2007

עוד משהו מעצבן, הכפתורים להדלקת תאורת הפנים ליד המראה המרכזית לא מוארים, ומתי רוצים להדליק את תאורת הפנים? בלילה נכון ואי אפשר לראות את הכפתורים, מגששים באפילה.

בקיה נירו פתרו זאת בקלות תוך חסכון בעלויות ייצור, המנורות עצמן שקל להבחין בהן שימשו גם כלחצנים להדלקה וכיבוי התאורה.

לגבי כיבוי אורות החוץ, אצלי כשהאורות על מצב אוטומטי ואני מכבה את הרכב ויוצא האורות כן נכבים לגמרי. אני לא משתמש במצב של אורות דלוקים.

נערך לאחרונה על ידי green : 29/10/19 ב-15:21

ציטוט green כתב: הצג הודעה
    עוד משהו מעצבן, הכפתורים להדלקת תאורת הפנים ליד המראה המרכזית לא מוארים, ומתי רוצים להדליק את תאורת הפנים? בלילה נכון ואי אפשר לראות את הכפתורים, מגששים באפילה.

בקיה נירו פתרו זאת בקלות תוך חסכון בעלויות ייצור, המנורות עצמן שקל להבחין בהן שימשו גם כלחצנים להדלקה וכיבוי התאורה.

לגבי כיבוי אורות החוץ, אצלי כשהאורות על מצב אוטומטי ואני מכבה את הרכב ויוצא האורות כן נכבים לגמרי. אני לא משתמש במצב של אורות דלוקים.
    ומה תעשה אחרי שתצא חובת הדלקת אורות?
    רנו פלואנס דיזל 2014
    טויוטה קורולה 2007

9. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

הודעה פירסומת

עומדים לחדש את ביטוח הרכב?
    לחצו כאן וקבלו הצעות לביטוח online

בדקתי ואצלי במצב אורות דלוקים, עם כיבוי הרכב נשמע צפצוף התראה על אורות דלוקים.

חוץ מזה אני ממשיך להנות מהרכב, לדעתי רכב מאד מעודן, הן מבחינת יחידת ההנעה החלקה ובעלת זמינות כוח יפה וגם הרבה יותר מכך כשצריך, ההרגשה לדעתי הרבה יותר בשרנית ממנוע אטמוספרי, אפילו ממנוע 2 ליטר אטמוספרי (הרכב נסע בקלילות מחיפה לאילת ובחזרה, לרבות עליות ארוכות בדרך חזרה מאילת), שמאפשרת נהיגה של שגר ושכח ללא צורך בתפעול ידני של הגיר שלא קיים ממילא (כאשר החסרונות של גיר רציף לא מורגשים כמעט לחלוטין למעשה לדעתי) והן מבחינת נוחות המתלים.

מעבר לכך האפשרות להגיע לתנוחת נהיגה נכונה, הן מבחינת המרחק מההגה ומהדוושות והן מבחינת כיוונון גובה מושה הנהג, כך שאפשר להניח את הידיים על משענות הידיים תורמים מאד לנוחות הנהיגה.

זה בשילוב עם "אוטו הולד" שהוא ממש פיצ'ר נוחות חובה לטעמי (לא להתבלבל עם "היל הולד"), בצירוף בלם יד חשמלי שנפתח אוטומטית עם שילוב לדרייב ונסגר אוטומטית עם שילוב פארקינג, בשילוב עם כניסה ויציאה ללא מפתח, מערכת מולטידמיה טובה עם תחנות רדיו אינטרנטיות שרק בהם אני משתמש למעשה כאשר המסך ממוקם גבוה במיקום נוח, ובנוסף חומרי איכותיים, בצירוף מרווח יפה ל- 4 אנשים ותא מטען גדול ושימושי (תתפלאו שאת ה- 600 ליטר הללו ניצלתי לא אחת לנסיעות לים או לבריכה עם מתנפחים למיניהם, כסאות ושמשיות וציוד נלווה וכן בנסיעה לאילת שחזרתי ממנה בין היתר עם ציוד נוסף שנרכש ללא מע"מ ) וחומרי פנים איכותיים, סוגרים חבילת נוחות ושימושיות מלאה ומוצלחת ללא חסרונות למעשה למר ישראלי הממוצע.

גם הכניסה והיציאה מהרכב הנמוך היא בסך הכל בסדר, זה ממילא אירוע שלוקח 5 שניות, מאמץ קל וזה נגמר.

את תנוחת הנהיגה עצמה הייתי מעדיף יותר גבוהה, אבל גם היא עדיין בסדר.

ויש כמובן את החסכון הרב בדלק.

רכב מוצלח מאד לדעתי.

נ.ב.

חסר לי תפעול חשמלי לתא המטען עם הרגל, פיצ'ר נחוץ מאד לטעמי כאשר מוציאים דברים מתא המטען עם שני הידיים.
    נערך לאחרונה על ידי green : 08/11/19 ב-15:10

דף 11 מתוך 11 ראשוןראשון ... 891011

נושאים דומים

1. תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 30/10/14, 0:09
  2. טויוטה קורולה סאן פלוס 2007
    By garik111 in forum ייעוץ ברכישת רכב
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 18/10/13, 0:23
  3. תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 06/02/13, 13:41
  4. תגובות: 25