Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו קליאו 1.2 תקציב 26000 +-

Tomer Anidjar
שימו לב! השרשור הזה בן 1820 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום וברכה,

אני מתעניין ברכישה של רנו קליאו 2013 -2015 מנוע 1.2 טורבו עדיפות ידנית במידה וקיים לדגם

אשמח לעזרה : יש לרכב שלל תתי גירסאות - מה ההבדלים ביניהם?

אני מעוניין ברמת הגימור הגבוהה

הצורך שלי עם הרכב זה שימוש מהבית לעבודה לרוב

חיסכון בדלק, ביטוח וטיפולים, וכמובן בטיחות ואמינות - עד כמה הרכב אמין ?

דברים שכדאי לי לבדוק בנוגע לרכב יד שניה

תודה

עריכה אחרונה על ידי Tomer Anidjar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידני זה 0.9 טורבו או 1.2 אטמוספרי ( וחלש ). אין ידני עם 1.2 טורבו, רק רובוטית כפול מצמדים.

אני במקומך הייתי מתמקד ב 0.9 ידני כי הוא לא יקר, חסכוני, אמין ודי זריז.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידני זה 0.9 טורבו או 1.2 אטמוספרי ( וחלש ). אין ידני עם 1.2 טורבו, רק רובוטית כפול מצמדים.

אני במקומך הייתי מתמקד ב 0.9 ידני כי הוא לא יקר, חסכוני, אמין ודי זריז.

תודה על התגובה

1.2 ראיתי שיש דגם עם 118 כ"ס או 120 כ"ס

איך הגיר הרובוטי שלה ?

מצאתי קצת חומר על ה 0.9 שהוא אכן זריז עם 90 כס, הבנתי שהמנוע בעצירה די רועד, בגלל שיש לה 3 בוכנות.. ולא ממש בא לי על רעידות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם העדפה לגיר רגיל, אין מה לקנות את הדגם הרובוטי. מחשב הגיר ומצמדים זה לא שיא האמינות ברכב הזה.

בקשר לרעידות, תעשה סיבוב על הרכב עם מנוע 0.9.

יש לקרובי המשפחה קליאו כזאת מ 2014 - לא הרגשתי רעידות בעמידה שהפריעו לי. וכן, הרכב עם 0 תקלות ב 5 שנים ו 120 אלף קילומטרים.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיר רובוטי דו מצמדי באופן כללי פחות אמין, לא רק בקליאו זה נכון אפילו יותר לפולקסווגן, פורד וכו׳

הגרסת 0.9 טורבו ידני אמינה ומומלצת, רק לא לקחת קילומטראז׳ גבוה מדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיר רובוטי דו מצמדי באופן כללי פחות אמין, לא רק בקליאו זה נכון אפילו יותר לפולקסווגן, פורד וכו׳

הגרסת 0.9 טורבו ידני אמינה ומומלצת, רק לא לקחת קילומטראז׳ גבוה מדי.

שאלה,

אם האוטו מטופל בזמן והק"מ מתחיל לטפס מעלה, הרכב הופך להיות בעייתי למרות שיעבור טיפולים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב אמין ולא ידועות בעיות מיוחדות אבל מהידע שלי מנועי טורבו קטנים הם לא מנועים שיחזיקו 500,000 קילומטר וכנראה שגם לא הרבה אחרי 250,000, לכן ההמלצה שלי היא לא קשורה לקליאו ספציפית אלא מדברת בכלליות על אופי המנועים האלה.

ממליץ לך לחפש קילומטראז׳ יחסית נמוך שתוכל להנות מהרכב לאורך זמן ללא בעיות משמעותיות של בלאי.

המזגן ב 0.9 חלש למדי, בשבילי הוא עושה את העבודה אבל אם אתה רגיש מאוד לחום כדאי לבדוק את העניין. תנסה לעשות את הנסיעת מבחן שלך ביום שמשי וחם ותבדוק איך הוא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בהחלט אבדוק את ה 0.9 ונתרשם ממנה

ואם הגיר האוטומט פחות אמין אז עדיף לי ידני

תודה

חיפוש קצר יעלה פה תלונות על תקלה במחשב הגיר בגרסה הרובוטית במנוע 1.2- היא עדיפה פחות משמעותית מהגירסה הידנית.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב אמין ולא ידועות בעיות מיוחדות אבל מהידע שלי מנועי טורבו קטנים הם לא מנועים שיחזיקו 500,000 קילומטר וכנראה שגם לא הרבה אחרי 250,000, לכן ההמלצה שלי היא לא קשורה לקליאו ספציפית אלא מדברת בכלליות על אופי המנועים האלה.

ממליץ לך לחפש קילומטראז׳ יחסית נמוך שתוכל להנות מהרכב לאורך זמן ללא בעיות משמעותיות של בלאי.

המזגן ב 0.9 חלש למדי, בשבילי הוא עושה את העבודה אבל אם אתה רגיש מאוד לחום כדאי לבדוק את העניין. תנסה לעשות את הנסיעת מבחן שלך ביום שמשי וחם ותבדוק איך הוא.

תודה רבה לך ולכולם עשיתם לי סדר בראש

חג שמח

:beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1820 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...