Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה כולל תפקיד של משנע רכבים?

טירון רכבים
שימו לב! השרשור הזה בן 1822 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבעיה היא שזו משרה עם DEAD END ושכר מינימום.

אתה כבר ככה הולך לעבוד שנה מהחיים בשכר מינימום?-לפחות תעשה משהו שיקדם אותך.

היית שנה משנע רכבים,אחרי שנה אתה בול באותו מצב מבחינת אופציות תעסוקה וידע.

העולם צריך גם מהנדסים ומכונאים שעושים יותר ממינימום-תהיה אחד מהם.

כפי שרשמתי,הייתי בדיוק באותו מצב.

הייתה אמורה להיות לי שנה בין הצבא ללימודים וחשבתי מה לעשות בה,התלבטתי בין משרת לא לעשות כלום כמו זו לבין מכונאי רכב,התועלת מהשנייה רבה יותר

והשכר אותו שכר.

יש עבודות מסריחות עם שכר גבוה,שם אני מבין לעשות ויתור לטובת שכר.אבל במקרה הזה לא.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 153
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• אחראי פורום

אתם יודעים, לפעמים אנשים צריכים פשוט להתפרנס, בלי מחשבות מעמיקות לפני זה או מה יהיה אחרי זה.

מישהו פה לא עשה עבודה בחייו שהיא בכיוון אחד לשום מקום?

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן אדם שאל על עבודה בשכר מינימום, שהדרישות בה זה נשימה, דופק ורישיון נהיגה בתוקף, ולוקח 5 דקות כולל הפסקת שירותים ללמוד אותה ואתם כבר בניתם לו מסלול קריירה לכל החיים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן אדם שאל על עבודה בשכר מינימום, שהדרישות בה זה נשימה, דופק ורישיון נהיגה בתוקף, ולוקח 5 דקות כולל הפסקת שירותים ללמוד אותה ואתם כבר בניתם לו מסלול קריירה לכל החיים.

לא מדבר על פותח הנושא כי אני לא מכיר אותו.

אבל מכיר כמה וכמה אנשים שאם היו מקבלים את העצות הנכונות בזמן הנכון היו במקום אחר לגמרי.

אם הוא קרא,וזה נתן לו כיוון חשיבה חדש,מעולה.

אם הוא חושב שכולם פה חבורה של פוצים מתנשאים,לא נורא-נזק זה לא עשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אני מתכנן על עבודה אצל יבואן ולא ליסינג, את זה שללתי מראש כי אני רק יכול לדמיין איזו אווירה כאוטית יש שם. אני מנחש ומקווה שאצל יבואן גדול העבודה לא תהיה כמתואר פה עם לחץ בלתי הגיוני וסיטואציות הזויות ולא מסודרות של חניון סגור שבגינן אני חוטף דוחות או פרצוף עקום על איחור או סתם עצבים על כך שנהגתי במהירות חוקית ונאלצתי לעמוד בפקק ולא להשתמש בכל האמצעים האפשריים על מנת להגיע בדיוק בשעה שנקבעה.

במצב כזה של סבל אני כמובן אעזוב מבלי לחשוב, השכר הוא אכן מינימום למרות שיש החזרי נסיעה וארוחות אבל אין פה מן הסתם תנאים מיוחדים שבגינן שווה לסבול.

אני חושב על זה בגלל שזו עבודה שמתחברת למשהו שאני בסכ״ה נהנה לעשות שזה לנהוג, אני אפילו לא רואה בנהיגה במרכז הארץ עם גיר ידני עינוי, בשבילי זה אפילו נחמד למדי כי זה מביא לי עניין לשמור על נסיעה רציפה במצב של תנועה פקוקה יחסית, אפילו מהאתגר המטופש הזה אני טיפה נהנה. בנוסף כמובן זה יהיה כיף להתנסות בכל הליינאפ של היבואן כולל רכבים שכנראה לא אגיע אליהם בימי חיי (לפחות לא כשהם חדשים)

אני מאלו שלא יכולים ללמוד למרות שכן סיימתי בגרות מלאה ועשיתי פסיכומטרי שהוא לא לגמרי בושה (מעל 600) אבל המשמעת שלי היא בקרשים ואני בין האנשים היותר עצלנים וחסרי מוטיבציה שנראו בכדור הזה, את הדברים האלו עשיתי ללא למידה משמעותית, לא חושב שישבתי יותר משעה ברצף על ללמוד משהו בחיים, בפסיכומטרי למשל עשיתי סימולציה אחת במשך כל הקורס (היה סוג של חובה במסגרת הקורס עם פיקוח של המורה, בבית בזמני הפרטי בחיים לא עשיתי על דעת עצמי) וגם שם בכיתי בפנים מרצון שזה יגמר כבר.

בנוסף גם אין לי תחום לימודים/מקצועי שמעניין או מושך אותי מספיק, אני סוג של ילד אבוד ואני לא יודע מה אני רוצה או אמור לעשות, אז לבינתיים אני מתגלגל, בתקווה שמתישהו יהיה כיוון שאני באמת רוצה לעשות או שנידונתי להתגלגל כל חיי וזהו.

תודה לכל העוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^

זה לא משהו לא פתיר

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי לאחרונה בסוג כזה של עבודה. הכל תלוי במגרש שתעבוד בו והאנשים שתהיה איתם. המלצה חמה היא לבקר את המקומות לפני שאתה רץ לראיון עבודה.

ביקור ושאלה אם מחפשים עובדים, יכול להתאים מאשר להתחיל לחפש ברשת לעבור ראיון עבודה ואז לגלות שזה מגרש רכבים מחורבן ולא נוח.

והכי חשוב לבדוק את החוזה עבודה שאתה חותם עליו. חלק מהיבואנים יכולים להיות עם חוזים דקרוניים. חלקם יש אחלה תנאים נוספים, בדוק באופן ספציפי לגבי כל מגרש מה שכן לא ללכת למגרשים של השכרות יומיות\ליסינג תפעולי, מקסימום ליסינג in house - נציג תפעול בחברה גדולה שהיא בעצם עבודה אצל לקוח של היבואן, ככה שהעבודה היא מול אנשי הייטק כמו מיקרוסופט\דל\צ'קפוינט.

בכל אופן ממליץ על עבודה מסוג זה אם אתה לא ממש מחפש להרוויח המון כסף בזמן קצר

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא יודע מה לעשות דבר עם כמה שיותר אנשים.

תשאל אותם על העבודה,מה הסדר יום וכל מה שעולה לך לראש.

אחרי שנה יימאס לך להזיז קורולות ממקום למקום.

תחום הרכב בארץ לא מפותח ומשרות מעניינות אין הרבה.

תשאל גם פה,יש המון אנשים מהתחום והמעטפת ותקבל אחלה עצות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין עבודות dead end. יש אנשים dead end. בכל עבודה, במיוחד בחברה בגודל בינוני כמו יבואן רכב או חברת ליסינג, אפשר להתקדם. מנציג שינוע למתאם נסיעות מבחן, לסוכן מכירות, למנהל אולם, מנהל איזור, מנהל מכירות ארצי ועד לסמנכ"ל מכירות ואפילו מנכ"ל, עם לימודים תוך כדי העבודה אפילו ע"ח החברה. או לנציג תפעול, אחראי צי מקומי, ארצי, וסמנכ"ל תפעול. לא חסר.

בכל תחום/עבודה שעסקתי בו בחיים, תמיד התחלתי מהתחתית הכי תחתונה של שרשרת המזון, מעולם לא נשארתי באותו תפקיד ליותר מחצי שנה-שנה. ה"סוד" הוא פשוט לא לזרוק זין ולהיות הכי טוב שאתה יכול, לחשוב מחוץ לקופסה ומעבר למטר-על-מטר של התפקיד שלך ותמיד לראות (ולהגיד למנהלים שלך) איך ואיפה אפשר לשפר את עבודת החברה. שים לב - לא "להתלונן על מה שעושים", אלא להגיד איפה ואיך אפשר לשפר.

אם תראה את העבודה, כל עבודה, כזמנית או כזו בלי אופק להתפתח, היא תהיה כזו. אם תראה אותה כעבודת שער למשרות יותר שוות ומכניסות - היא תהיה כזו.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטויות.

בהחלט יש עבודות dead end מובהקות.

עם כל הכבוד לסיפורי "החלום האמריקאי" אף אחד לא הופך מנהג שינוע למנהל איזור.

יש הבדל בין להתחיל לעבוד *במקצוע*, לצבור ניסיון רלוונטי ובהדרגה להתקדם בהיררכיה הארגונית ובין לבצע עבודה שקיימת רק בגלל שהרובוט שאמור להחליף את העובד עדיין עולה יותר מידי כסף.

לדעתי כל דקה שמבזבזים על עבודה שלא מעניקה כישורים להמשך הדרך זו דקה מבוזבזת. על אחת כמה וכמה אם אותה משרה משלמת שכר מינימום.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הגשמתי את החלום האמריקאי אתה אומר?

עדיף חלום ושאיפות על ציניות במקום עבודה.

חד משמעי.

אם זה היה החלום שלך אז כנראה שכן :-D

SPIRE, עבודות כפיים הן הרבה פעמים משרות כאלה-חרט,רתך,נגר וכו'.

הם מגיעים למשכורות לא רעות עם הזמן,אבל העבודה אותה עבודה.

במקרה הזה הם בונים על תחלופת עובדים,אף אחד לא ייתן לך העלאה וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עובד בחברת השכרה גדולה בנתבג ואצלנו שינועים זה להעביר רכבים הטרמינל 1 לטרמינל 3. בכללי אצלנו בחברה נהגי הפצה מפזרים רכבים בין כל הסניפים בארץ, עובדים לפי הזמנות וסניפים שצריכים קטגוריות רכבים ספציפיות והם בחוסר אז נהגי השינוע מביאים להם, הם לוקחים גם רכבים למוסך, לטסטים וכאלה. כמובן שגם יש המון מוביליות אבל בשביל רכב או שניים לשלוח מובילית שיכולה להעמיס 5 והיא יותר דחופה לסניף אחר אז שולחים נהג שינוע. אם אתה מחפש להיות נהג שינוע אבל לא רק אלא גם תפקיד מגוון ואתה גר במרכז אין ספק שהכי טוב לעבוד בנתב"ג, אומנם זה משמרות אבל המשכורות הרבה יותר גבוהות מנהגי שינוע בסניפים ברחבי הארץ שלרוב מקבלים מינימום. אם תרצה עוד מידע אתה מוזמן לשלוח הודעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...