Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה כולל תפקיד של משנע רכבים?

טירון רכבים
שימו לב! השרשור הזה בן 1816 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש עבודה ונתקלתי במודעות של כמה מיבואניות הרכבים הגדולות שמחפשות משנע רכבים, המשרות הן בהיקף מלא וחלקן אפילו מעל 8 שעות וכוללות ימי שישי.

אני נהנה לנהוג אבל אני לא יודע מה בדיוק ישנעו במשך שעות על גבי שעות בכל יום, זאת באמת עבודת נהיגה נון סטופ? אני פשוט מתקשה להאמין שיש להם כל כך הרבה רכבים לשנע כל הזמן שהם יכולים להעסיק בנאדם 9 שעות רק סביב זה בכל יום כולל ימי שישי.

מישהו התנסה פעם בעבודה כזו ויכול לאמר איך זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 153
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

משנע רכבים הוא לוקח רכבים לבדיקות קניה, טסט, מוסכים, הסבר תפעול ללקוח, שטיפות, השלמת חוסרים ברכבים ועוד מלא דברים.

תמיד יש עודף רכבים, הרבה עבודה, עבודת שטח לא קלה, לחץ ובחלק מהחברות גם כוננות לילה.

רוב הזמן אתה מבלה על הכבישים.

יש יתרון אחד ויחיד שמלהיב צעירים ללכת על עבודה כזאת- נהיגה על רכבים\ רכבים חדשים.

וכל היופי הזה בשביל שכר מינימום.

לא סתם יש להם תמידית חוסר\ תחלופה גבוהה של נהגים.

תחשוב שנית.

מקסימום תתקבל לעבודה, לא יראה לך העבודה, תתפטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה הולך אצל יבואנים.

בחברות ליסינג העבודה הזו מאוד לחוצה ואתה כל הזמן על ההגה.

בגדול אתה עובד כללי, עושה מה שצריך-לסדר רכבים במגרש,לקחת לטיפול,למסור ללקוח וכו'.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שנאמר מעלי, עבודה של להעביר רכבים: לוקחים רכב לטיפול, למוסך לתקלות, להעביר טסטים, רכב חליפי אחרי תאונה.

עבודה לנהגים צעירים ומתלהבים מלנסוע על רכבים חדשים.

העבודה מתישה, רוב הזמן אין לך אפילו מקום לשבת. שכר מינימום. לא תמיד יהיה לך טרמפ להלוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות, חלק מהאפיל הוא אכן הקטע של לנהוג על רכבים חדשים אבל ברור לי שתוך שבועיים עוברים כבר על כל הליינאפ הקיים של היבואן ומשם זו עבודה רוטינית כמו כל עבודה.

בעניין הלחץ, אם אכן רוב היום אתה על ההגה איזה לחץ כבר יכול להיות? הרי המעסיק לא יכול לאמר לך להגיע ליעד תוך זמן שהוא מעבר לנסיעה רגועה במהירות חוקית על הכביש, כל עוד אתה נוהג במגבלות החוק לא יכול להיווצר סטרס. או שאני נאיבי ואכן מצפים ממך גם אם באופן לא רשמי לנהוג בזריזות ברמה שהיא מעבר למה שהחוק מתיר. במצב כזה אכן יכול להיווצר לחץ וזה גם מסוכן מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנסוע כל היום בפקקים זה לא נעים. המעסיק יכול לעשות לך פרצוף כל פעם שתגיע יותר מאוחר ממה שרצה וזה יוצר לחץ.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה נמצא ברכב שהוא לא שלך.

מתקשרים אליך והדיבורית לא מחוברת/אתה צריך להתקשר ללקוח.(תתקשר ותיתפס-הדוח עליך)

לא תמיד יש איפה לעצור.(כנ''ל)

באים אליך בתלונות על איחורים שלא בשליטתך.

חשבתי גם על העבודה הזו אחרי צבא לדעתי עדיף להעביר את היום בתור מכונאי במוסך.

אותו שכר אבל לפחות אתה לומד משהו.

בסוף החיים לקחו אותי לכיוון אחר,אז לא הלכתי לא לזה ולא לזה.

עריכה אחרונה על ידי halperin96

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע בן כמה אתה או מה תחומי העניין החשובים לך.

היום, ככל שתתחיל קריירה מוקדם יותר, היתרון שיהיה לך בעתיד הוא עצום בצורה שאתה כרגע לא מבין, לצערי.

עצתי שהייתי נותן לילד העתידי שלי - אם יש לך יכולת ומסוגלות ללמוד מקצועות משמעותיים באוניברסיטאות - לך ללמוד.

אם אתה לא בן אדם של ללמוד (וזה בסדר גמור) תיקח את התחום שאתה אוהב, ושאתה טוב בו, ותתמחה בו.

כעבודה ראשונה תתקבל בלי שאלות ובלי דרישות, העיקר לעבוד בתחום שיקדם אותך, בעתיד, זה ישתלם לך יותר מהסיפורי "אני מרוויח 5 ספרות במכירת ציורים מבית-לבית בארה"ב עבודה חלום" (ששוכח להגיד לך שהוא מוציא גם סכום זהה אם לא גבוה מזה, במחייה ובילויים ובסוף חוזר לארץ עם פחות ממה שהלך).

העבודות "בין עבודות" האלו לא מקדמות אותך לשום מקום.

אם הייתי יכול, היום הייתי חוזר אחורה לגיל 21 נותן לעצמי כאפת שטות, וחוזר להווה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שלא אתה לוקח רכב, נוסע איתו 9 שעות, עם הפסקות מנוחה מדי פעם.

שולחים אותך לקחת רכב מחניון סגור ולא סדרו לך אישור כניסה. אם אתה משאיר את הרכב בחוץ יקבל דוח - עליך.

תתקשר שיסדרו לך אישור כניסה יצעקו עליך שהרכב כבר היה צריך להיות במוסך.

הבאת אוטו למוסך ואמרים לך לקחת אותו חזרה כשהוא יגמור.

אתה תקוע בחור בלי מקום נורמלי לשתות קפה או להשתין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מאוד משתנה.

בחברות הליסינג העובדה תובענית וקשה הרבה יותר.

אתל יבואני הרכב העבודה יותר מתונה, השכר והתנאים מסביב טובים יותר ותחלופת העובדים קטנה משמעותית.

קח בחשבון שכמעט כל החברות מעוניינות בעןבדים מעל גיל 24.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לחלוטין עם stum.

אני מניח שאתה בחור צעיר. צריך לחשוב לטווח ארוך.

האם מתאים לך להיות פותח סתימות בביוב או פותח סתימות בעורקים? את זה אתה תחליט. אבל העקרון הוא אותו עקרון: השקע את זמנך ומרצך בבניית העתיד. להיות שליח על טוסטוס או שליח על טויוטה יכול להיות פרק גישור, משהו לכמה חודשים בזמן שאתה מתארגן ללימודים, לומד לפסיכומטרי או מחפש מקום להתמקצע בו. לא משהו לטווח ארוך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם זה מה שהוא רוצה לעשות עד הפנסיה?

העולם עדיין צריך מאבטחים, מלצרים, קופאים, משנעי רכבים ודיילי שירות.

לא כולם יכולים להיות מהנדסי תוכנה ורופאים מנתחים, וגם אתה לא יכול להיות בעולם שבו יהיו רק אקדמאים, עד שימציאו רובוטים לזה, עדיין יהיה צריך מישהו שיעשה את העבודות הפשוטות (וגם מישהו שיתקן/יבדוק/ישנע/יאבטח/ימכור/ייתן שירות לאותם רובוטים שיבואו).

זה בעצם למה יש שחיקה בערך של ההשכלה הגבוהה - יש תעשיה של תארים, המוני בוגרים שלמדו כי בלי תואר אתה נדפק לגמרי, שמתביישים לעבוד בעבודות פשוטות (ובצדק, הרי בשביל מה הם למדו?), ומחסור עצום בידיים עובדות במקצועות הלא "נחשבים".

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואדים - אולי תתעמק במה שנכתב?

לפחות אני לא כתבתי שצריך לימודים אקדמיים. הבחור צריך לבדוק את עתידו. האם להיות אורתופד או נגר? האם לכתוב תוכנה או לכתוב שירה? יבחר לפי יכולותיו ולפי תחומי העניין שלו. העולם זקוק לכולם. כן, גם למשנעים. אבל בחור בן עשרים וקצת (אני מניח שזה גילו) צריך לחשוב מה יעשה בגיל 30 ואחר כך 40 ואחר כך עד הפנסיה. כיצד הוא מתפרנס בכבוד ולא משתעמם עד מוות. אז אין בעיה אם ישנע רכבים משך כמה חודשים, אבל שגם יחשוב מה השלב הבא.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואולי יתחיל לשנע רכבים, וזה מה שימשוך אותו, מה הבעיה עם זה?

אתה מסתכל על זה ממרום גילך, מבין שהוא צריך לבחור כיוון בגיל מוקדם, ובצדק. אם אני הייתי חוזר לגיל 22, כנראה ישר הייתי הולך הנדסת אלקטרוניקה/תוכנה או משהו אחר שיכוון אותי לתעשיית הייטק, כי זה המקום שאני התגלגלתי אליו עכשיו, ונראה לי טבעי שאתגלגל לתחום הזה, ואני בטוח שזה מה שגם אתה חושב על התחום שלך את אותו הדבר, ואם היית חוזר לגיל 22 גם היית לומד משהו קשור לתחום הזה.

אבל - ויש אבל גדול - אתה לא יכול לצפות מבן 22 שיידע מה הוא רוצה לעשות עם עצמו. הוא עדיין בודק כיוונים ומתנסה בדברים. אתה לא יכול להגיד לו "תיסגר עם כיוון", כי הוא לא יכול להיסגר על כיוון, הוא לא יודע מה הכיוון.

אז יילך ללמוד משהו שלא מעניין אותו, ואז יהיה לך או בוגר מדעי הכלום שעובד בתור מוכר בפיצוציה, או במקרה הטוב עוד אוכל שניצלים מצוי, שעושה את העבודה בלי טיפת עניין.

אם הוא ישנע רכבים, ויאהב את זה, ומבחחנתו הוא יהיה משנע רכבים הכי טוב בעולם, כי הוא יעשה את מה שהוא אוהב. אז שישנע רכבים.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...