Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כשהרכב חם הוא לא מניע (הונדה crv 1999)

eliavzaq
שימו לב! השרשור הזה בן 1800 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים אני פונה אליכפ נואשות אחרי שכבר התייאשתי מהרכב

יש לי הונדה CRV שנת 99 נפח 2000

יש לי בעיה מוזרה כשבבוקר לצורך העניין אני מניע את הרכב הוא מניע בלי שום בעיה

לאחר נסיעה של כ 10 דק (שהמנוע מגיע לטמפרטורת עבודה)

אם אכבה אותו וארצה להניע שוב הרכב לא יניע

תחילה החלפתי סטרטר ל"משופץ" ואז התקלה חזרה לי שוב לאחר מכן שמתי לב שעדיין כשהרכב מתחמם לאחר נסיעה של 10 דק רבע שעה הוא לא יניע

אבל לאחר המתנה של כ 10 דק שיתקרר הוא מניע פיקס

המצב תקין , חוטי חשמל תקינים יש מצב שזה משהו שמגיע מהמנוע?

תודה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להתחיל מבדיקת לחץ דלק- החשודה הראשונה היא משאבת הדלק (סימפטום שקרה לי ב 3 מכוניות ישנות שונות (פיגו 309,מיצובישי לנסר הישנה ואופל קדט)

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר את הסיפור של הבחור שטען ש"בכל פעם שאני קונה גלידה בטעם וניל, הרכב שלי לא מניע".

מה הקשר בין גלידת וניל ומכונית פונטיאק?

סיפור שקראתי והוא מלמד על איך לחשוב מחוץ לקופסא.

יום אחד התקבלה בחברת ג'נרל מוטורס תלונה מאד משונה. לקוח אמריקאי התלונן על רכב הפונטיאק החדש שקנה.

"כל ערב אחרי הארוחה המשפחתית, אני נוסע עם הפונטיאק לחנות הגלידות וקונה גלידה לקינוח הארוחה. בכל יום אני קונה גלידה אחרת. כאשר אני קונה גלידת וניל, כשאני חוזר לרכב האוטו לא מניע. כאשר אני קונה גלידת שוקולד, או גלידת אגוזים, תות שדה או קרמל או כל סוג אחר של גלידה, האוטו מניע ואין לי בעיה. האם יכול להיות שהפונטיאק שלי שונא גלידת וניל?"

מנהל פונטיאק אכן חשב שהתלונה מוזרה, ולא הגיונית, ובכל זאת שלח מהנדס אל ביתו של המתלונן.

בכל ערב לאחר ארוחת הערב , יצאו שניהם בנסיעה לקנות גלידה.

ביום הראשון קנו גלידת אגוזים. וכשחזרו לרכב הוא הניע ללא בעיה. ביום השני קנו גלידת ערמונים, והרכב הניע גם כן. ביום השלישי קנו גלידת וניל. וראה זה פלא, הרכב סירב להניע.

המהנדס סירב כמובן להאמין שהפונטיאק אלרגית לגלידת וניל, והחליט להמשיך בבדיקתו.

הוא המשיך לנסוע באותה שעה יום יום , לאותה חנות, ורשם את זמן היציאה מהבית, זמן הנסיעה, הזמן שלקח לקנות את הגלידה וכו'

תוך זמן קצר הוא מצא את הפתרון.

גלידת הוניל, בשל היותה הגלידה הכי פופולרית הייתה ממוקמת בכניסה לחנות, במיכל נפרד וזמן קנייתה היה קצר ביותר. נכנסת, לקחת, שילמת, יצאת.

שאר הגלידות היו ממוקמות בצד האחורי של החנות, ובדרך כלל השתרך לידן תור קטן, כך שזמן הקניה היה ארוך יותר.

כעת נשאר לפתור רק את השאלה : למה כשזמן הקניה היה קצר הרכב לא הניע?

חיש קל עלה המהנדס על הפתרון. הבעיה הייתה בסתימת אדים. כאשר לקח יותר זמן לקנות גלידה, המנוע היה מספיק להתקרר, וסתימת האדים הייתה נפתחת.

כאשר הלקוח קנה גלידת וניל, בגלל הזמן הקצר לחזרה לרכב,המנוע לא הספיק להתקרר סתימת האדים לא הספיקה להשתחרר והרכב לא הניע.

בעקבות בדיקתו שונתה מערכת הדלק ברכבי פונטיאק. והרכב הפסיק להיות אלרגי לגלידת וניל.

עריכה אחרונה על ידי שביט

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1800 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...