Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עשן לבן וחריקות מגלגל ימני -קיה ריו 04

moshenagar
שימו לב! השרשור הזה בן 1825 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

יש לי קיה ריו מודל 2004, אוטו די ישן אבל סוחב, ובעקבות רעשים מהמיסב בגלגל קדמי ימין החלפתי אותו בשבוע שעבר.

היום לקחו את הרכב לטיול בצפון, ובחזור סיפרו לי שיש עשן מהגלגל הקדמי ורעשי חריקות.

זו בעיה בבלמים? שוב פעם המיסב? (יש לציין שהחלפתי כבר את המיסב הספציפי הזה גם שנה שעברה והשנה שלפניו, הגלגל הזה פשוט בעייתי)

תודה רבה והמשך חג שמח :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיסב גלגל לא צריך לשבוק תוך שבוע גם אם הוא באיכות נמוכה מאוד.

או שההרכבה שלו מבוצעת בצורה לא נכונה או שיש בעיה בנאבה, יש לבדוק את הנאבה אצל חרט שהציר לא עקום.

לאחר מכן לבצע החלפה של המיסב במיסב איכותי ובהרכבה מקצועית כפי שצריך, ולא פחות חשוב הוא להדק את האום של הציריה במומנט הנכון לפי הנחיות היצרן.

ובמצב נסיעה כאשר יוצא עשן מהגלגל ללא סיבה יש לעצור ולהזמין גרר, ישנם מקרים שהמייסב נתקע לגמרי ונועל את הגלגל, סכנה בטיחותית ממדרגה ראשנה.

עריכה אחרונה על ידי ba323f
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיסב גלגל לא צריך לשבוק תוך שבוע גם אם הוא באיכות נמוכה מאוד.

או שההרכבה שלו מבוצעת בצורה לא נכונה או שיש בעיה בנאבה, יש לבדוק את הנאבה אצל חרט שהציר לא עקום.

לאחר מכן לבצע החלפה של המיסב במיסב איכותי ובהרכבה מקצועית כפי שצריך, ולא פחות חשוב הוא להדק את האום של הציריה במומנט הנכון לפי הנחיות היצרן.

ובמצב נסיעה כאשר יוצא עשן מהגלגל ללא סיבה יש לעצור ולהזמין גרר, ישנם מקרים שהמייסב נתקע לגמרי ונועל את הגלגל, סכנה בטיחותית ממדרגה ראשנה.

נכון מאוד...לא שמתי לב שהוא רשם שעבר רק שבוע מאז שם אותו. אני זוכר שפעם שמעתי באמת שבקאיות האלה יש איזה משנו סידרתי עם הנאבה.

תודה רבה!

צדקתם, זה באמת משהו עם הנאבה שגורם למיסב כל פעם לשבוק - פעם בשנה בערך הייתי מחליף.

מקווה שלהחליף אותו יסדר את זה, כבר פחדתי שזה גיר או משהו יותר גרוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1825 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...