Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פתרון נורמלי למוזיקה בבית

avargel
שימו לב! השרשור הזה בן 1811 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ספוטיפיי? יוטיוב? אפליקציות אחרות?

ומאיזה מכשיר מזרימים? כיום משתמשים מהטלפון, אבל הגיע הזמן לפתרון ראוי.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי ספוטיפיי (בעיקר, גם קצת יוטיוב) דרך המחשב שהפך להיות מחשב מולטימדיה עם הזמן. מחובר קבוע למגבר ולמסך.

אופציה נוספת, יש ללוג'יטק מתאם BT. קניתי כזה להורים שלי והוא עובד פצצה. מחברים אותו למגבר, ואליו אתה מתחבר עם מה שאתה רוצה.

מה לא ראוי בסטרים מהטלפון?

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רספברי פיי עם Volumio כמערכת הפעלה יעודית להזרמת מוזיקה.

אם יש מגבר עם DAC מובנה אז לא צריך שום דבר נוסף (מחברים את הפיי למגבר עם USB) . אם אין אז רצוי להוסיף DAC שמתיישב על הפיי. יש כמה חברות בתחום Allo boss נחשבת מומלצת ומעט יותר יקרה מהשאר. לי יש את iQaudio.

לאוזן הלא בררנית שלי הפתרון של הפי עם iQaudio נשמע טוב יותר מChromecast audio אותו הוא החליף.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמאזון ECHO DOT עם ספוטיפיי (מנוי בתשלום), בדור השלישי הרמקול שופר וראוי לשמיעה, אבל יש לו יציאת אזניות שאפשר לחבר לכל רמקול או מגבר שרוצים.

אפשר לשלוט במוזיקה מאפליקצית ספוטיפיי בטלפון, כשהניגון בפועל הוא מהאקו ישירות (כלומר הטלפון לא משמש להזרמה).

אפשר גם לבקש ממנה בפקודות קוליות לנגן מה שרוצים, בלי הטלפון.

בלי קשר זה אחלה דבר לשליטה בדברים אחרים בבית, במחיר מצחיק.

אם רוצים רמקול חזק ואיכותי יותר יש את ה-ECHO.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שזה תלוי תקציב והעדפות שמע.

מבחינתי לא פחות ממגבר סטריאו עם בלוטות׳ מובנה או פיתרון בלוטות׳ (משתמש בDAC בלוטות׳ Audioengine B1) וזוג רמקולים. אין שום בעיה להזרים מהטלפון מבחינת איכות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספוטיפיי נחמד - אבל באפל מיוזיק יש יותר מוזיקה ואני מעדיף את הממשק.

Can't go wrong with either.

מבחינת נגינה - הרוב אני עושה דרך האמזון Echo show שיושב לי בסלון (אפשר להגדיר את המקור של המוסיקה מאמזון , ספוטיפי , אפל וכו) או על האפל טיוי שמחובר לטלוויזה.

ב2 המקרים זה בשליטה קולית (אלקסה או סירי) וזה עובד 95% מהפעמים.

הילדים גם מתים על לצעוק על זה את הבקשות שלהם :) (Alexa - play baby shark.... כפול 234235 פעמים ביום)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש מערכת סטריאו ישנה שהרמקולים שלה מחוברים להכל בבית (כולל DVD )- כשאני לא מול המחשב אני שומע משם הכל- קצת מיושן אבל פתרון חינמי (מעבר לתשלום על צריכת חשמל) ויעיל.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^

יש לי כמה כאלה (מערכת סטריאו ישנה פלוס סאונדבר, הכל עם bt).

אנמ רוצה לחבר את כולם למקור אחד (כרגע ספוטיפיי מהטלפון).

הראספברי פיי המדובר יכול לשמש לזה?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...