Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזגן למשרד. רק אלקטרה או תדיראן ?

Transporter
שימו לב! השרשור הזה בן 1820 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי מספר משרדים קטנים, כל אחד מהם בגודל 3 על 3

בחלק מהם אני צריך להחליף את המזגנים הישנים לכאלה יותר חזקים

מדובר על מזגן שעובד בין 5 ל 15 שעות בשבוע.

כל מי שהתייעצתי איתו המליץ על אלקטרה או תדיראן, הסדרות הגבוהות, כך שמזגן 1.25 עולה סביב 1800-1900 ש"ח

השאלה האם כשמדובר במזגן שעובד יחסית מעט (לא מזגן של בית שעובד 24\7) ההתייחסות זהה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובמה המפעלים הסיניים מהם מיבאות תדיראן ואלקטרה עולים על השאר (טורנאדו, מזגני האייר והייסנס, שני יצרנים סיניים ענקיים, LG וכדומה)?

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובמה המפעלים הסיניים מהם מיבאות תדיראן ואלקטרה עולים על השאר (טורנאדו, מזגני האייר והייסנס, שני יצרנים סיניים ענקיים, LG וכדומה)?

זה שכולם מייצרים בסין לא אומר שכל המוצרים יהיו זהים.

אני בעצמי מייבא תאורה מתקדמת מסין, יש מאות מפעלים, הציוד אפילו נראה אותו דבר, אבל האיכות \ אמינות \ עמידות שונה לגמרי ממוצר למוצר וכך גם המחיר.

אין לי נסיון עם מזגנים מהסוג הזה מאחר ובבית יש לי מיזוג מרכזי ובמשרד מאז ומתמיד היה אלקטרה שעכשיו צריך להחליף.

השאלה שלי אם בעקבות העובדה שהמזגן הולך לעבוד מעט שעות בשבוע אפשר להתפשר על מותג פחות טוב מהסדרות המובילות של אלקטרה ותדיראן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרי (GREE) של תדיראן, האייר, הייסנס ומידאה (בעבר נמכרה כ"טורנדו" ואח"כ כאלקטרה, וכיום גם נמכרים בשמם) הם יצרנים סינים גדולים ומובילים. אני לא חושב שלשם על המדבקה יש הרבה השפעה על איכות המוצר. פעם חשבתי שלשם תהייה משמעות על טיב השירות, אבל אכלתי מרורים משירות תדיראן ולכן שיניתי את דעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרי (GREE) של תדיראן, האייר, הייסנס ומידאה (בעבר נמכרה כ"טורנדו" ואח"כ כאלקטרה, וכיום גם נמכרים בשמם) הם יצרנים סינים גדולים ומובילים. אני לא חושב שלשם על המדבקה יש הרבה השפעה על איכות המוצר. פעם חשבתי שלשם תהייה משמעות על טיב השירות, אבל אכלתי מרורים משירות תדיראן ולכן שיניתי את דעתי.

מה שאמרו לי אלה שהמליצו

זה שמזגנים מהסדרות הגבוהות של אלקטרה ותדיראן לא נוטים להתקלקל

ברור שכל דבר יכול להתקלקל ושוב אין לי נסיון עם מזגנים

אבל בציוד שאני מתעסק בו, יש מפעלים שהאלקטרוניקה שלהם הרבה יותר טובה, החומרים שהם משתמשים יותר איכותיים, ולכן המוצר מחזיק יותר זמן, והמחיר משקף את זה.

ושוב

יש מצב שבגלל שאני מפעיל אותו מעט שעות בשבוע כך או כך זה לא ישנה מאיפה נרכש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מזגן שלא מתקלקל. כל השמות שהזכרתי מומלצים בעיניי (הייתי שם את מידאה בראש). יש לי גרי (תדיראן) שהתקלקל עוד בשנת האחריות.

קנה ממי שנותן אחריות (מלאה, אמיתית) ארוכה. לא שאלת, אבל שקול לקנות מזגן ON/OFF ולא אינוורטר - שיהיה ניתן ומשתלם לתקן אותו גם בתום האחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשעברתי למשרדים גדולים שלא הייתי צריך למזג הכל, שמתי בחדרים אינוורטורים של תדיראן 1כ"ס. היו מעולים. ממליץ להוסיף חיישן תנועה. כי הם שקטים שלא מרגישים ושוכחים לכבות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ בעיקר תדיראן, שזה בעצם גריי, סוס מנצח ומוכח,
מצטרף להמלצה.

יתרון נוסף של תדיראן ואלקטרה זה שמזגניסטים ישראלים יודעים לטפל בהם, ואין בעיה עם חלפים בארץ.

מעבר לזה - אצל ההורים שלי בבית יש שלושה מזגני תדיראן, הכי ישן זה ספיריט 25 בן 11, אחרי זה אינוורטר 120 בן 3, והכי חדש אלפא 10 בן חצי שנה.

כולם עובדים סבבה לגמרי בלי שום בעיה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...