Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רציתי להזמין פילטר k&n, ייתכן והמוצר השתנה ולא מתאים?

שימו לב! השרשור הזה בן 1820 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המליצו לי לפני מספר חודשים להזמין פילטר k&n E-9289 לפוקוס אקובוסט 2012

אני חושב שזה הפילטר ש misterb התקין בזמנו

עכשיו שאני רוצה להזמין ובאמאזון התמונה שלו השתנתה . באתר יש בדיקה אם הפילטר מתאים לרכב והיא אומרת שלא (אבל זה כנראה בודק לארה"ב, אין שם את המנוע שלי כאופציה). מה הסיכויים שהמוצר השתנה ושאם אזמין הוא לא יתאים לרכב שלי? יש דרך אחרת לבדוק?

בתמונה מימין המוצר כפי שהוא היה בזמנו (ועכשיו לא נשלח לישראל) ומשמאל כפי שהוא מוצג עכשיו

FILTERS.PNG

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לחפש את המוצר באתר שלהם לפי הרכב שלך (שנתון,מנוע..) ואז לחפש אותו באמאזון לפי הקוד דגם של המוצר עצמו.

אם אתה לא מוצא את הדגם הספציפי שלך באתר שלהם ובוודאות הם ייצרו פילטר שמתאים לרכב שלך. הייתי שולח להם מייל.

הסיכוי שמוצר עם קוד דגם ספציפי ישתנה (בצורה שלו) הוא מאוד נמוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה אני :)

באמת מוזר שהשתנה באמזון, נכנסתי לרכישה שלי מפעם, וזה באמת נראה שהתמונה השתנתה. אני נוטה להאמין שזה עדיין אותו מוצר, אבל כדי לא להמר - אתה יכול להזמין מאיביי בערך באותו מחיר כולל משלוח לארץ יוצא כ-360 ש"ח :

https://www.ebay.com/itm/K-N-E-9289-Replacement-Air-Filter-/222606686902

המק"ט של הפילטר הוא E-9289, שמתאים לערכה המלאה (שלא צריך אותה) שנקראת 57s-4000.

https://www.knfilters.com/search/product.aspx?prod=E-9289

https://www.knfilters.com/cold-air-intakes/cars-and-trucks/57s-4000-performance-air-intake-system

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשתי אמרה לי לא להזמין מאיביי כי אז זה יותר מסובך, צריך לשחרר מהמכס

בניגוד לאמזון שהם מטפלים בזה בעצמם וזה פשוט מגיע עד הבית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תלוי במוצר. חלק מהמוצרים באיביי (כמו במקרה הזה) מאפשרים שימוש ב - Global Shipping Program, שזה כמו באמזון בגדול - אתה משלם מראש סכום ידוע על כל העלות של המיסים ושחרור ממכס ומקבל את המוצר עד הבית. במקרה הזה העלות של זה היא 23$ נוספים מעל העלות של 78$ של המוצר עצמו, וביחד זה כ-100$. אתה יכול להזמין ללא חשש.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר מה הם מציעים ובאיזו עלות. הבלופין נותן שיפור מורגש למדי, והוא בדוק ואמין ומאפשר לצרוב למקורי מתי שאתה רוצה וחזרה כמובן.

בזמנו התחלתי תהליך של בניית תוכנת קאסטום עם עוז מאוטוטק בראש העין, הוא עשה לי 2 גירסאות כבר והיה צריך עוד קצת עבודה כדי לסיים אבל אז הלך לי המנוע (בגלל הצינורית, הייתי עם הבלופין באותו זמן בכלל), ולא חזרתי אליו אחרי זה. הוא בזמנו עשה את זה בחינם, אני נתתי לו את האפשרות לפתח את התוכנה, ואז הוא היה יכול למכור אותה לרכבים אחרים (דובר אז על סדר גודל של 2.5K אני חושב). שווה אולי לבדוק איתו שוב, אולי הוא ירצה לשתף פעולה ולסיים את זה.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי שהוא מאוד מקצועי. העלות יותר מ3K אני חושב. אתה זוכר את מחיר הבלופין ולמה דווקא הם? הרי יש עוד תוכנות שניתן להזמין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבלופין עולה 378 פאונד כולל משלוח, ועל זה יהיה תשלום מע"מ ואולי עמלת שחרור, אז משהו כמו 2300 ש"ח סה"כ.

העדפתי מוצר מדף עם אפשרות התקנה עצמית בתור התחלה, והמחיר גם היה נוח יחסית.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1820 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...