Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דפיקה בגיר סקודה רומסטר 2008.

eliran135
שימו לב! השרשור הזה בן 1799 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, לפני כשבועיים רכשתי סקודה רומסטר מודל 2008 ככל הנראה קניה לא טובה אבל נקנתה לזמן קצר לעבודה בגרושים אז לא כזה קריטי. בכל מקרה יש לי בעיה אשר מורגשת הרבה פחות באוטו חם אבל כשהאוטו קר ממש מורגשת. יש דפיקה והחלקה קלה בגיר בין הילוך ראשון לשני ומעט מעט בכניסה לשלישי. השאר בסדר אם כי מרגיש שהם נמתחים קצת יותר ממה שהם אמורים אבל לא נהגתי על רומסטר אחרת ככה שאין לי באמת למה להשוות.

בכל מקרה התושבות גיר ומנוע נבדקו ותקינות. ייתכן שהרכב עמד תקופה לא יותר משנה. בכל מקרה עבר טיפול והחלפת נוזלים(לא שמן גיר)

בנוסף, יש סל"דים מסוימים שאני יודע שלאוטו קל להחליף בהם הילוכים אז אני בדרך כלל שומר עליהם ובהם האוטו מחליף חלק הילוך.

השאלה היא אם מישהו מכיר את הבעיה בגיר הזה. הלכתי למוסך שניסה לדחוף לי תושבות(אני לא אשקיע במורשה לאוטו כזה) וכשהאוטו על הליפט הראיתי לו נזילת שמן מהגיר והוא אמר שזה לא שמן גיר (היה צהוב דיי בהיר ומהאיזור של בין הגיר למנוע לדעתי) יכול להיות שיש קשר?

והכי חשוב..... מה הנזק להערכתכם...

תודה לעוזרים.

נ.ב מדובר במנוע 1600 עם גיר טיפטרוניק 6 הילוכים פולקסווגן ולא בdsg

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לבדוק היטב מהיכן הנזילה-בין המנוע לגיר זה יכול להיות מה שמכונה מחזיר שמן אחורי.

נזילה כדאי לתקן בכל מקרה.

בדוק במכון גירים/מוסך את צבע שמן הגיר-אולי כדאי להתחיל מהחלפת שמן (לפחות חלקית אעפ"י שלא הכי זולה) ואם זה לא יעזור, ידועה בעית בלוק שסתומים שדרוש שיפוץ בעלות של איזור 4000-4500.

ראה שרשור דוגמא וקרא את תגובותיו של ספי,חבר הפורום ובעל מכון לשיפוץ גירים:

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?396756-%D7%94%D7%97%D7%9C%D7%A4%D7%AA-%D7%9E%D7%95%D7%97-%D7%92%D7%99%D7%A8-%D7%9C-%D7%A4%D7%90%D7%A1%D7%90%D7%98-2006-FSI-2-0

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פי מה שאתה מתאר נשמע שהגיר מחליק...בכל מיקרה אין מנוס מכן לקפוץ למכון גירים ידוע ומוכר שייבדוק מקרוב. אם במידה והגיר אכן נחוץ שיפוץ אז ניתן להשיג גירים כאלה מפירוק/יבוא במחירים שויים לעומת שיפוץ שמי יודע אם יחזיק. אם תצטרך גיר כזה תעדכן פה ונחפש לך...מאמין שאוכל למצוא לך בלי בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פי מה שאתה מתאר נשמע שהגיר מחליק...בכל מיקרה אין מנוס מכן לקפוץ למכון גירים ידוע ומוכר שייבדוק מקרוב. אם במידה והגיר אכן נחוץ שיפוץ אז ניתן להשיג גירים כאלה מפירוק/יבוא במחירים שויים לעומת שיפוץ שמי יודע אם יחזיק. אם תצטרך גיר כזה תעדכן פה ונחפש לך...מאמין שאוכל למצוא לך בלי בעיה.
מכון גירים מומלץ ואמין באיזור השרון?

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1799 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...