Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש המלצות למסך טלויזיה 65 אינץ' לסלון

Fazer
שימו לב! השרשור הזה בן 1800 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כיון שההבנה שלי במסכים נמוכה - כיום יש לי פלזמה 50 אינץ' של סמסונג - הלכתי לאלמ להסתכל על מסכים.

ברמות המחיר הנמוכות, באזור ה 3500 ש"ח, הציעו לי סמסונג 65NU7100 או LG 65UK6300 עם מסך IPS.

מהמעט שמצאתי ברשת על המסכים האלו הבנתי ששניהם מאוד בסיסיים מבחינת יכולות, מצאתי כתבה אחת מחו"ל שאמרה שהסמסונג ממש בסדר בתור מסך, וכתבה אחת מהארץ שטענה שמערכת ההפעלה של LG כנראה טיפה יותר מוצלח, אבל לא מצאתי ביקורות מפורטות לכאן או לשם.

אז באתי למקום היחיד שיש בו ידע לגבי כל הנושאים שבעולם, ואשמח להעזר במומחים: ברור לי שאלו דגמי בסיס, אבל המחיר מאוד מפתה (פחות ממחיר של אייפון...), אבל מצד שני מפחיד אותי ליפול עם מוצר לא מוצלח. האם הדגמים האלו טובים לצפיה יומיומית? האם שווה להשקיע יותר באיזשהו דגמי ביניים (אם בכלל יש כאלו)? עוד עצות לעזור בבחירה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה חשוב לך? רק לחבר לממיר ולראות? או שגם אפליקציות מובנות וחיבורים חכמים (רשת,BT,WIFI)

בנוסף אם גם איכות הצפייה חשובה אני חושה שOLED היום זה הטוב ביותר. אבל יקר יותר משמעותית

STI 2004

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה חשוב לך?

אם היה לי כסף ל OLED לא הייתי שואל - ברור שזה הכי טוב, אבל זה גם עולה פי 3.

בגדול היום אני צופה במה שמציעים ב YES, ולפני שבועיים עשיתי מנוי לנטפליקס - כך שאשמח אם יהיה WIFI כדי לחבר לנטפליקס ויוטיוב, BT יהיה נחמד, אם כי אני מודה שלא לגמרי ברור לי מה עושים עם BT בטלויזיה... מעבר לזה אני לא אנין טעם מדי.

הזהירו אותי שמהפלזמה שלי אני ארגיש ירידה באיכות אם אעבור למסך LED (אני לא מספיק מכיר את הטכנולוגיות כדי להבין למה זה), אבל זה קצת גורם לי לחשוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה, מדוע אתה רוצה להחליף ועד כמה זה דחוף. אולי כדאי להמתין עד לתקציב יותר רציני?

הפלזמה שלך עושה בעיות? קטנה מדי? חסרות לה פונקציות שאי אפשר בלי זה יותר?

לשלם 3500₪ ולקבל תמונה פחות טובה ממה שיש כיום לא נשמע לי להיט.

בזמנו הלכתי לקנות טלויזיה led של סמסונג וחזרתי הביתה עם פיליפס, כי אהבתי יותר את התמונה שלה. אבל בכל מה שקשור לפונקציות smart, סמסונג באותו המחיר עדיפה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה, מדוע אתה רוצה להחליף ועד כמה זה דחוף. אולי כדאי להמתין עד לתקציב יותר רציני?

התקציב לא ישתנה - זה לא שאני לא יכול להוציא 9000 על OLED, אני פשוט לא חושב שזה מוצדק להוציא כאלו סכומים בשביל לראות את יונית מקריינת חדשות או את המתחרים בהישרדות. 3000-4000 נשמע לי סביר כדי לקבל מסך יותר גדול (הנוכחי כבר מרגיש קצת קטן...), ויכולות סמארט יותר מתקדמות (למרות שבמסך הנוכחי לא השתמשתי בכלל בסמארט כי מסובך להגיע אליו והוא נורא איטי).

הרצון הוא בעיקר להתחדש במסך יותר גדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקציב לא ישתנה - זה לא שאני לא יכול להוציא 9000 על OLED, אני פשוט לא חושב שזה מוצדק להוציא כאלו סכומים

לא חייבים לשלם 9000 שקלים. סביב 5000 ש"ח אפשר למצוא QLED של סמסונג שיש בה WIFI, גם BT (להאזנה באזניות אלחוטיות, למשל).

https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=998275

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מסך ברמות המחירים האלה יאכזב אותך מבחינת עומק התבעים הכהים, בהשוואה לפלזמה, עתיקה ככל שתהיה.

עד כמה יאכזב? אינדיווידואלי, אי אפשר לענות על זה במקומך. רוב האנשים שאני מכיר בכלל לא מבינים על איזה הבדל אני מדבר :-)

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי את המסך הבא באוקטובר האחרון בכ-4100:

https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=991518

מרחק צפייה מהטלוויזיה 3.5 מטר, רואים בעיקר נטפליקס, יוטיוב ואולי כמה מהאפליקציות המובנות מדי פעם.

לדעתי איכות התמונה מעולה, הסמארט לא איטי ובכלל הממשק של LG נוח מאוד.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקציב לא ישתנה - זה לא שאני לא יכול להוציא 9000 על OLED, אני פשוט לא חושב שזה מוצדק להוציא כאלו סכומים בשביל לראות את יונית מקריינת חדשות או את המתחרים בהישרדות. 3000-4000 נשמע לי סביר כדי לקבל מסך יותר גדול (הנוכחי כבר מרגיש קצת קטן...), ויכולות סמארט יותר מתקדמות (למרות שבמסך הנוכחי לא השתמשתי בכלל בסמארט כי מסובך להגיע אליו והוא נורא איטי).

הרצון הוא בעיקר להתחדש במסך יותר גדול.

סמארט - סטרימר יעשה את העבודה בצורה טובה יותר ולאורך זמן, בטח ברמות מחירים האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני בערך שבועיים גם נאלצתי לקנות טלוויזיה חדשה והלכתי לכיוון ה-7100/7400 של סמי, רק ב-50-55 אינץ' (סלון קטן, יותר מזה מרגיש אוברקיל). מפה לשם, קניתי Q6f ב-55 אינץ' ואני לא מתחרט לרגע. OLEDים כמובן לא רואים אותה ממטר, הם אשכרה נראים יותר טוב מהמציאות, שזה מדהים לטעמי, אבל גם יקרים להחריד. אני חושב שה-Qled האלה הם פשרה ממש טובה בין לבין. הם LCD רגיל לחלוטין, אבל עם פאנלים קצת יותר מתקדמים שנותנים יותר צבעים (10BIT לעומת 8), קצב רענון מהיר יותר (120 הרץ במקום 60), HDR ועוד כל מיני שטויות חביבות.

שים לב שיש להם גם Q7f, אבל הפאנל זהה וההבדל הוא רק בפיצ'רים שמסביב.

מבחינת מהירות המ"ה והפונקציות סמארט, יש נטפליקס, יוטיוב, אינטרנט ועוד כל מיני. מה שהכי מגניב בטלוויזיה הזאת, והיה הופך אותה לשווה לגמרי גם אם המסך היה שחור לבן וברזולוציה של 360P, זה שהשלט שלה עובד גם בלי קשר עין (שאלת למה BT, לזה) והיות ואני צופה רק דרך סטרימר ומשתמש בשלט שלו לכל השליטה חוץ מהכיבוי/הדלקה, אני אפילו לא צריך להוציא את השלט של הטלוויזיה מהמגירה! פותח את המגירה, לוחץ על הכפתור, סוגר המגירה! משוגע! אני חי בעתיד!!!

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני בערך שבועיים גם נאלצתי לקנות טלוויזיה חדשה והלכתי לכיוון ה-7100/7400 של סמי, רק ב-50-55 אינץ' (סלון קטן, יותר מזה מרגיש אוברקיל). מפה לשם, קניתי Q6f ב-55 אינץ' ואני לא מתחרט לרגע. OLEDים כמובן לא רואים אותה ממטר, הם אשכרה נראים יותר טוב מהמציאות, שזה מדהים לטעמי, אבל גם יקרים להחריד. אני חושב שה-Qled האלה הם פשרה ממש טובה בין לבין. הם LCD רגיל לחלוטין, אבל עם פאנלים קצת יותר מתקדמים שנותנים יותר צבעים (10BIT לעומת 8), קצב רענון מהיר יותר (120 הרץ במקום 60), HDR ועוד כל מיני שטויות חביבות.

שים לב שיש להם גם Q7f, אבל הפאנל זהה וההבדל הוא רק בפיצ'רים שמסביב.

מבחינת מהירות המ"ה והפונקציות סמארט, יש נטפליקס, יוטיוב, אינטרנט ועוד כל מיני. מה שהכי מגניב בטלוויזיה הזאת, והיה הופך אותה לשווה לגמרי גם אם המסך היה שחור לבן וברזולוציה של 360P, זה שהשלט שלה עובד גם בלי קשר עין (שאלת למה BT, לזה) והיות ואני צופה רק דרך סטרימר ומשתמש בשלט שלו לכל השליטה חוץ מהכיבוי/הדלקה, אני אפילו לא צריך להוציא את השלט של הטלוויזיה מהמגירה! פותח את המגירה, לוחץ על הכפתור, סוגר המגירה! משוגע! אני חי בעתיד!!!

אפשר לשאול מהיכן קנית?

אני מתלבט בינה ובין ה- nu8000 תוכל אולי להסביר במה היא עדיפה?

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי במחסני חשמל, אבל אפשר למצוא אותה בזול יותר.

אני לא יודע במה היא שונה מה-8000, בה לא התעמקתי, אני השוויתי אותה ל-7400/7100 (שעד כמה שהבנתי הן דומות עד זהות).

אבל אפשר למצוא השוואות באינטרנט די בקלות, לפחות של המפרטים.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...