Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בוצה במיכל מים - מזדה 626 שנת 2000

R2B
שימו לב! השרשור הזה בן 1830 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

626 2000. היום בבדיקה שמן מים התגלתה בוצה בתחתית מיכל עיבוי ובפקק הרדיאטור. היה חסר הרבה נוזל קירור. השמן נראה תקין הרכב לא התחמם לפני כן ולא עכשיו כך שהכל תקין

מילאתי נוזל קירור ובנתיים הרכב נוסע כרגיל. לא מתחמם ולא יוצא עשן לבן.

האם ודאי שראש מנוע בדרך למותו?

a912a1d3ef6e6582ec9197c0edd91c3a.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי לפני שמתחילים להילחץ לבצע בדיקת לחץ למערכת הקירור ולבדוק מהיכן הדליפה (הלא קטנה כנראה) אם צריך להחליף חלקים זה הזמן (צנרת/רדיאטור/משאבת מים/טרמוסטט וכד'- יתכן וכבר בשלב זה תתגלה בעיה במנוע אם יש מעבר דחיסה למערכת הקירור.

אם אין בריחת לחץ מהמנוע,יש לשטוף את כל מערכת הקירור ולהחליף את נוזל הקירור -את הכל עד כמה שניתן ומכאן להמשיך לבצע מעקב- אם התופעה תחזור יש לבצע בדיקת לחץ הפוך כדי לדעת את מצב המנוע אבל זה רק בשלב הסופי.

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה.

מניסיוני כאשר יש חור בצינור אז יש ממש שפריץ חזק ורעש של התזת המים. בעבר החלפתי 2 צינורות ברכב הזה בגלל חור.

במידה ואני לא ימצא את הבריחת מים והמפלס עדיין ירד. ישנה דרך לוודא אם המים מתערבבים לשמן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב ישן אז עדיין המישקעים שנוצרו עם הזמן בתחתית מיכל העיבוי ועל מיכזה הרדיאטור לא יכולים להעיד על כלום. בתור התחלה בצע בדיקת לחץ למערכת הקירור כדי לראות שכן מזהים לאן נעלמים המיים. מה מראה מדיד השמן? תקין מבחינת מיפלס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול הרכב תמיד היה מאבד קצת שמן. אבל לא משהו דרמתי. כאשר אני שומר להיות בין החצי לרבע כי אם אני ממלא פול זה מאבד מחצית יחסית מהר. בדקתי שסתום pcv ונמצא תקין.

כרגע המצב היה רבע ורוקנתי עליו את כל שארית הגלון.

אני בהמשך מעקב אך נראה תקין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לבדוק גם צריכת שמן באופן מסודר-הרכבים הללו לאחר 200K ק"מ כברא מתחילים לצרוך שמן ולפעמים גם מגיעים למצב בו נדרש תיקון חצי אוברול (שיפוץ ראש+החלפת טבעות בוכנה).

רק שבלא מעט מקרים החצי אוברול הזה מתגלה כברכה לבטלה ואז מחליפים מנוע- לא אומר שזה המצב אצלך אבל כן,זה קורה במאזדות הללו.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1830 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...