Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לוח שעונים פוקוס 2008

shohamartzi
שימו לב! השרשור הזה בן 1798 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר קריאה של כמה פוסטים בנושא הבנתי שהבעיה של נורות חיווי שנדלקות ונכבות או שעוני טורים ומהירות שנופלים וחוזרים, שזו בעיה בהלחמות בלוח השעונים.

יש מישהו מאזור נתניה שיכול לעזור ולתקן לפני שאני הולך לחשמלאי/מכון ספידומטרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?581954-%D7%91%D7%A2%D7%99%D7%99%D7%AA-%D7%97%D7%A9%D7%9E%D7%9C-%D7%9C%D7%95%D7%97-%D7%A9%D7%A2%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%9D-%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%93-%D7%A4%D7%95%D7%A7%D7%95%D7%A1-2008

קרא את עדכון הפתרון של המשתמש קישו לגבי עניין ההלחמות.

אם אין לך ידע לפרק את היחידה,תצטרך לגשת למכון לספידומטרים לטיפול.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנסיעה מנתניה לכפר סבא (גם בתח"צ) לא כזו נוראית- בשביל חסכון גדול של כמעט 1500 ש"ח הייתי עושה את זה.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצלחתי לפרק את לוח השעונים והגעתי למצב הזה. איך ומה צריך לתקן?

אני לא יכול לפרק יותר את הלוח כי בחלק הקדמי מחובר המסך ואני לא מצליח לפרק אותו.e4bcaf5de7cf95a17b0d7cd62daba882.jpg27f38802f50c03ed94c71f8c0fff0c98.jpg

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. ניתן לפרק את המסך

2. קצת קשה לראות ע"פ התמונה, אבל יש מצב שההלחמות הפגומות נמצאות בצד השני של המעגל

3. בוידאו הבא, ניתן לראות כיצד לפרק, לזהות את ההלחמות הפגומות ולתקן אותן. שים לב שמדובר בלוח שעונים דומה לשלך אך לא זהה.. יחד עם זאת הוידאו מפורט מספיק כדי להבין כיצד לבצע את הפירוק והתיקון הנדרש:

4. אם אין לך יכולות הלחמה טובות אז כדאי שתלך למעבדת אלקטרוניקה / מכון לתיקון ספידומטרים

נ.ב - לחבר שלי לקחו כ-600 ש"ח עבור התיקון במכון לספידומטרי - שזה סכום הזוי.. אם אינני טועה מחיר דומה פורסם בפורום ע"י מוסך שי-לי באור יהודה.

5. מצרף קישור לפוסט רלוונטי עם התגובה שלי שכוללת נתונים נוספים על התקלה: https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?625855-%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%93-%D7%A4%D7%95%D7%A7%D7%95%D7%A1-2009-%D7%AA%D7%A7%D7%9C%D7%94-(%D7%90%D7%95%D7%9C%D7%99-%D7%91%D7%9C%D7%95%D7%97-%D7%A9%D7%A2%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%9D-)&p=5369304&viewfull=1#post5369304

עריכה אחרונה על ידי fusion-x
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה. הצלחתי לנתק את המסך ואכן ההלחמות היו בצד השני. מתכנן מחר לקחת את הכרטיס למעבדה שתעבור על ההלחמות למרות שבעין רגילה לא נראה שיש בעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אחרי קצת חששות, הצלחתי לפרק את הלוח, לקחתי אותו למעבדה ושם החליפו את ההלחמות. אפילו הבחור שם היה סקפטי אבל איך שהוא התחיל לעבוד הוא הבין שבאמת יש בעיה בהלחמות.

התקנתי מחדש את הלוח וכל הבעיות נעלמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פירקתי את הלוח בעצמי,אחרי צפייה בכמה סרטונים. את הלוח לקחתי למעבדת אלקטרוניקה בנתניה בשם "לי-רז" ועלה 50 שקלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1798 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...