Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רחוב מסדה בחיפה - מישהו מכיר?

iluxxxa
שימו לב! השרשור הזה בן 1825 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עתלית? טירת הכרמל?

עתלית לא רעה וכמה וכמה חיפאים שאני מכיר עברו לשם. טירת כרמל מעניינת בגלל הבניה החדשה הרבה, אבל צריך לראות איך היא תתפתח מבחינת אוכלוסיה. החלק הותיק שלה לא מהמושכים בארץ.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עתלית לא רעה וכמה וכמה חיפאים שאני מכיר עברו לשם. טירת כרמל מעניינת בגלל הבניה החדשה הרבה, אבל צריך לראות איך היא תתפתח מבחינת אוכלוסיה. החלק הותיק שלה לא מהמושכים בארץ.

אני מחזיק באותו רושם כמו שלך לגבי שני המקומות..

תראה זה לא שרע ביקנעם, רוב האוכלוסיה מצויינת ומשכילה באזור הביג ומעלה, הבעיה מתחילה כשרוצים לצרוך תרבות, שירותים ממשלתיים, לימודים אקדמיים, לפגוש אנשים קצת יותר בורגנים, הכל מצריך עליה לעיר הבירה של יקנעם - חיפה.

טירה נמצאת באזור מעולה - צד אחד הכרמל המדהים, צד שני הים התיכון במרחק יריקה, צמודה לאזור תעסוקה מצויין המת"מ ולעיר גדולה, המחירים עוד לא השתגעו - הבעיה היא החלק הותיק של האוכלוסיה, אם אין לך ביטחון בעיר בה אתה חי זה לא שווה כלום.

עתלית - חוף מעולה במרחק הליכה, מחירים סבירים, מדובר כנראה בעיר שברמת ההתפתחות דומה למה שיקנעם הייתה לפני עשור בערך.

מהרושם שלי עיר של ים - בית וזהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה זה לא שרע ביקנעם, רוב האוכלוסיה מצויינת ומשכילה באזור הביג ומעלה, הבעיה מתחילה כשרוצים לצרוך תרבות, שירותים ממשלתיים, לימודים אקדמיים, לפגוש אנשים קצת יותר בורגנים, הכל מצריך עליה לעיר הבירה של יקנעם - חיפה.

מסכים לכל, חוץ מהקטע של אנשים יותר בורגנים. אבל זה לא באג, זה פיצ'ר, זה בדיוק הקטע של לחיות בעיר קטנה ולא בעיר מחוז. זה לא יכול להיות אחרת.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשרוצים לקנות דירה, בודקים מה חשוב לקונים בסולם* מ- הכי חשוב ל- לא כל כך חשוב, ובשקלול של תקציב, אפשר לבצע בחירה הכי טובה.

[*לפי 10-15 פרמטרים]

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשרוצים לקנות דירה, בודקים מה חשוב לקונים בסולם* מ- הכי חשוב ל- לא כל כך חשוב, ובשקלול של תקציב, אפשר לבצע בחירה הכי טובה.

[*לפי 10-15 פרמטרים]

הבעיה לא איך לבחור, אלא המידע הקיים על אזור x

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...