Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש FUN עד 70-75K

iAmital
שימו לב! השרשור הזה בן 1733 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חג שמח :-o

כיום אני רוכב על דו גלגלי כדי להימנע מהפקקים בבוקר, וכדי להגיע בזריזות מראשל"צ לת"א, אבל מדגדג לי לעבור לרכב, לחנות בבוקר ברכבת ולהשתמש בה.

אני מחפש רכב שיהיה לי כיף, אבל בגלל שזה סובייקטיבי אגדיר מה זה כיף בשבילי - נהנתי לנהוג על איביזה 1.2TSI DSG, ברור שהיא לא הייתה כל כך חזקה אבל היה בה ריגוש כלשהו - כנראה מהדחיפה שהטורבו נותן.

כמות מקומות - לא רלוונטי.

מרווח - מאחורה (אם יש) לא אכפת לי, אבל מקדימה חשוב. אני בחור בגובה 1.86.

תוואי נסיעה - נסיעות קצרות לרוב, 10 ק"מ בתוך העיר ביום יום.

גיר - לא קריטי, אבל אם צריך לדרג - אז אוטומט עדיף.

אמינות - סופר חשוב לי, לא רוצה לפתוח את הבוקר עם תקלה ברכב. מחפש ראש שקט בעניין הזה.

צריכת דלק - משום שלרוב הנסיעות לי קצרות, לא כל כך רלוונטית. כמובן שאם כבר אז עדיף שתצרוך פחות.

יד וק"מ - יש לי בעיה, כנראה פסיכולוגית ואני לא יכול לקחת רכב שהיום הוא יד 4+, וק"מ שמעל הממוצע (20-23 א' ק"מ בשנה)

שינויים עתידיים - הייתי מעוניין שברכב תהיה אפשרות בעתיד קצת לשנות כדי לעורר את ההתלהבות שוב (בולמים, מערכת פליטה, צ'יפ - אם מדובר בטורבו, וכו')

חשבתי על מיאטה NC, שירוקו (אבל אם כבר 4 מקומות, למה לא גולף GTI?), מיני קופרS

יש לכם המלצות נוספות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא 208 gti?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאני פחות מתחבר לגודל, שכחתי לציין זאת בפוסט. לא אכפת לי אם היא תהיה מרווחת מאחור או לא (אם יש מאחור בכלל), אבל אני די סולד מרכבים קטנים מאוד כמו 208GTI או פולו.

עלתה לי אופציה שהייתה לי בעבר בראש ונראה שהיא אופציה מאוד מאוד מעניינת, ועונה "קצת" על הכל - LEXUS IS250 מתוחת הפנים 2011+

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השירוקו בערך באורך של הגולף, כאשר ה208 בגודל של הפולו.

מיני קופר אולי שמה להן בגודל, אבל נראית גדולה יותר. בכל מקרה - הדרישות שלי ממנה לא כל כך נכנסות בתקציב.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וולוו V40 משנתון 2014-2015,

אני מקווה שמישהו כאן ידע לפרט מניסיון מה אמינות התיבה הרובוטית (לא יכנס לך בתקציב שנתון 2016 עם גיר אוטומטי).

רעיון נוסף אבל קשה למציאה - DS3 משנתון 2016, בעיקר ה-1.6 טורבו ידנית (גם ה-1.2T האוטומטית נחמדה).

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שהעלאתם בשרשור אני בינתיים בחיפושים אחר אקזמפלרים מתאימים של :

מיאטה NC

IS250 שנת 2011 והלאה

V40 2 ליטר

כנראה החיפושים מעלים חרס..

יש הצעות נוספות של דגמים שיכולים לעניין?

איך לאון FR שנת 2012 DSG6?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק את הפוקוס אקובוסט החדשה(החל מ 2016), מנוע 1.5 טורבו שמגיע לארץ בגירסה מוחלשת של 150 כ"ס (מדובר בשינוי תוכנה בלבד, ולכן טיונינג מביא אותך לאזור 200+ כ"ס).

הרכב בחשב לאמין, בדגם הזה מדובר בגיר פלנטרי ולא ברובוטי בעייתי כמו בדגם הקודם, כמו כן האבזור נדיב, היכולות הדינאמיות טובות לקטגוריה ואיכות החומרים בפנים טובה.

הרכב נסחר במחירים נמוכים בגלל הסטיגמה מהדור הקודם, לדעתי מדובר בקנייה מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

הפוסט חזר להיות רלוונטי מתמיד, והתקציב עלה בעוד כמה שקלים.

כרגע בחיפושים :

גולף gti

Scirocco 2.0

A3 2.0

S60 T5 R design plus

BMW 320

Mazda MX5

כמו שאתם רואים אני לא נעול על קטגוריה לרכב, אלא מחפש רכב אמיתי ושיידע לפנק.

תודה לכם.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה בפורום מישהו (כמה הודעות מעליך...) שמוכר DS3 ידנית עם 165 כ״ס במצב של חדשה (5000 ק״מ) ועם אחריות יצרן לעוד יותר משנתיים, אולי שווה לך לברר ולקבל רכב שמור ובמצב הרבה יותר טוב מכל רכב אחר שתביא מהרשימה הזו ברמת המחירים הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1733 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...