Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה פאביה 2013 1.4 גיר רגיל

perez123
שימו לב! השרשור הזה בן 1828 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, קניתי לא מזמן סקודה פאביה 2013 עם מנוע 1.4 גיר רגיל.

רציתי להתייעץ איתכם לגבי כמה דברים.

לגבי ההילוכים - זה משנה אם אני מעביר הילוך מוקדם מידי ( מבחינת הקמש והסלד ) או מושך את ההילוכים?

לגבי רצועת טימינג - הרכב עבר 64,000 קמ וברישיון מצויין שהרכב עלה לכביש בינואר 2013, לפי הבדיקה שעשיתי לפני שקניתי הבודק ציין שכרגע הרצועה נראית בסדר, כל כמה זמן צריך להחליף אותה?

ולגבי תחזוקה כללית של הרכב, יש לך טיפים או דברים שאתם יכולים ללמד / להכווין אותי ללמוד עליהם שרלוונטים אלי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי סקודה רומסטר, 210 אלף קמ, עם אותו מנוע, ידני, שנת 2012.

רכב אמין ביותר. הקלאץ עדיין מקורי.

מערכת מים קצת רגישה. החלפתי פעמיים משאבת מים, מיכל עודפים וצינור מערכת קירור סעפת יניקה.

כמו כן הוחלפו מוטות מיצבים קדמיים.

חוץ מזה שום תקלה, הכל עובד כמו ביום הראשון בו נרכש.

אני ממליץ לך להחליף רצועת טיימינג, למרות שההחלפה היא כל 120 אלף.

המנוע לא מאוד גמיש,ולכן כדאי להעביר הילוכים מעל 2200 סלד. שיא המומנט סביב 3000 סלד.

הרכב אצלי צורך בממוצע לאורך התקופה 14 קמ לליטר, שזה מצויין.

עריכה אחרונה על ידי amirash
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הכוונה המנוע לא גמיש?

והבנתי שהעברת הילוכים מוקדמת תורמת לצריכת דלק נמוכה, זה נכון?

זאת אומרת שהמנוע לא 'מושך' בטורים נמוכים.

העברת הילוכים מוקדמת תורמת לצריכת דלק נמוכה, אבל אם המנוע לא מספיק גמיש אז אתה עלול למצוא את עצמך בלי מספיק כוח להאיץ. אתה כבר תתרגל לרכב ותראה מתי הוא מגיב טוב ומתי אופטימלי להעביר הילוכים. זה היתרון ברכב ידני- אתה שולט במנוע לא הוא בך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1828 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...