Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביקשתם - קיבלתם. 208GTI ב 133,000 ש"ח, על הכביש כולל רישוי וצבע מטאלי.

קבוצת לובינסקי
שימו לב! השרשור הזה בן 1822 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עזוב מה רשום באתר שלהם.

130 אלף היה המחיר ל-208GTI בשנה - שנה וחצי האחרונות. אני זוכר בוודאות כי שקלתי לשדרג מ-208 רגילה ל-208GTI.

מצאתי כתבה מ-2017:

https://wheel.co.il/%D7%9E%D7%91%D7%A6%D7%A2-%D7%99%D7%9E%D7%99-%D7%94%D7%90%D7%A8%D7%99%D7%95%D7%AA-%D7%A4%D7%99%D7%92%D7%95-208-gti-%D7%97%D7%93%D7%A9%D7%94-%D7%91-129900-%D7%A9%D7%A7%D7%9C/

ללובינסקי יש נטייה לעשות "מחיר מבצע" ומחיר מבצע בעצם הופך למחיר הרשמי של הרכב. אבל לפי מחירון הרכב שווה יותר. משהו הזוי לחלוטין.

כן ולא.

130K היה אז מחיר מבצע לשלושה ימים. המחירון אכן היה 135K (ואני זוכר את הירידה הזו היטב, קרה בטח בגלל הקופרה).

בכל מקרה מאז המבחר ירד כי אין יותר קופרה וגם פולו GTI ידנית כבר אין, ומחיר המחירון עלה ל 142. אז האם תוכל לקנות 208GTI חדשה יד 0 בפחות מהמחיר שמוצע פה? כנראה שלא.

לדעתי ה GTI החדשה תעלה יותר מ 140K, אבל נחיה ונראה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם כך לתת לחברי הפורום ב134,990 זה יותר יקר ממה שלקוח רגיל יקבל ללא היותו חבר פורום...

לא בא לקנטר אלא באמת להבין היכן טעיתי או שהטעו אותי.

לעניין הרכב עצמו: הוא היה ונשאר מוצלח ומתומחר נכון, רק שכעת אין לכאורה באמת מבצע ובתמורה ל'מבצע' מקבלים רכב שכנראה אוטוטו הופך להיות 0 ק"מ ויש לו דגם מחליף מעבר לפינה.

קודם כל, זה 133 ולא 135. דבר שני, אני לא רואה איפה ההטעיה פה. אם אכן המחיר הוא אותו מחיר לכולם, אז בסך הכל מדובר בעניין של ניסוח. שווה אולי לחכות לתגובה של לובינסקי. ייתכן ויש פרטים נוספים שלא נלקחו בחשבון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי עם חבר לפני שבועיים בסוכנות של פיג'ו בשורק לגבי 208 רגילה. לא התגמשו איתנו בכלל כי אמרו שהם פשוט לא מייבאים יותר את ה 208 הישנה ולכן כל מה שנשאר להם לעשות זה לסיים את המלאי הנוכחי, ולכן אין להם סיבה אמיתית לקרוע מחירים.

ה-208 החדשה תושק בתחילת 2020 ותגיע לישראל, להערכתי, באמצע 2020.

איש מכירות רוצה להגיד שהחברה מחזיקה בבונדד מלאי לשנה?

מתקשה להאמין.

אני עדיין מחזיק בדעה שמי שמחפש 208GTI ולא לחוץ על הרכב צריך להמתין עד סוף השנה. אני חושב שהיצרן יעשה מכירת חיסול בשביל לנקות את המחסנים לקראת הדגם החדש והנחה תגולגל ללקוחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מרדף אין סופי אחרי שום דבר. תמיד יכול לצאת הדגם הבא ותמיד יכולה להיות הנחה יותר גדולה.

זה אחלה מחיר לספורטיבית מהירה ומאוד נוחה, ולמי ששאל - כן, זה רכב שיכול להתאים גם למי שלא מחפש ללכת לנהוג במסלולים.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, זה 133 ולא 135. דבר שני, אני לא רואה איפה ההטעיה פה. אם אכן המחיר הוא אותו מחיר לכולם, אז בסך הכל מדובר בעניין של ניסוח. שווה אולי לחכות לתגובה של לובינסקי. ייתכן ויש פרטים נוספים שלא נלקחו בחשבון.

פורסם קודם ב134,990 ללא אגרת רישוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-208 החדשה תושק בתחילת 2020 ותגיע לישראל, להערכתי, באמצע 2020מלאי.

המכירות באירופה יחלו בספטמבר השנה. מעריך שתגיע לפה לפני אמצע 2020, אבל כמוך אני רק מעריך/מנחש.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק כתבתי פיג'ו וקפצה לי מודעה בפייסבוק על 308gt עם מנוע בנזין 225 כ"ס וגיר אוטומטי במחיר של 170.0 אשח במקום 175 אלף, וגם זו צריכה להיות מכונית מעניינת.

מאוד מעניינת. ובקרוב גם לא תהיה זמינה יותר, אז מי שרוצה כזו now is the time.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

בוקר טוב ושוב חג שמח.

אנחנו שמחים על העניין שהמכוניות מושכות.

למען הסר ספק - כל הנחה שאנחנו יכולים להסיע אליכם - אנחנו משתדלים להניע אותה מיד.

למי שביקש 308GTI (ולא נכנס לאתר שלנו),

יש כרגע הנחה של 20,000 ש"ח, נותר רכב בודד, עם צביעה אדום/ שחור - במחיר של 189,990 ש"ח, במקום 209,990 ש"ח.

יש עוד רכב בצבע לבן פנינה במחיר של 192,990 ש"ח.

המחירים לפני רישוי.

למי שהתעניין ב 308GT - כפי שרשמתם, יש הנחה של 5000 ש"ח שמביאה את מחיר הרכב ל 169,990 ש"ח.

(225 כ"ס, ב 5500 סלד, ו 30.6 קג"מ ב 1900 סל"ד)

המשך חג נעים,

צוות לובינסקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 1822 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...