Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרי נדלן - האם כדי להשקיע בקבוצת רכישה?

p_306_m
שימו לב! השרשור הזה בן 1800 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני עוקב כבר הרבה זמן על הפרויקטים שפרי נדלן מציעים, חלקם נמסרו וחלקם בתהליכי בניה.

אני לא מוצא שום מידע "שלילי" על הפרויקטים המדוברים מלבד מידע שמצאתי בשנים 2017-2014, לגביי הפשרת קרקעות או היתרי בניה שהיו או לא היו.

המחירים מאוד אטרקטיביים והגיוניים והייתי רוצה לשמוע חוות דעת על החברה הזאת, האם יש פה אנשים שהשקיעו, "לקחו את הסיכון" ורכשו דירה מפרי נדלן.

תודה מראש,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם ראיתי פרויקטים שלהם.

חוץ מזה שהם מוכרים דירות שאפילו הקרקע לא הופשרה קצת הזוי מבחינתי לתת 500 אלף על דירה של 1.2 שהם מכרו

יש סיכונים בקבוצת רכישה יותר לא מבחינת הערבון על הכסף?

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון עצוב של אחותי, תבדוק בעיריה בתב"ע את הקרקע אם היא מיועדת בכלל אי פעם לבנייה או משהו אחר, היות ובמקרה שלנו היא בכלל הייתה מיועדת לחניה ציבורית, ואף לאחר שנה מהחוזה התחילו לבנות את החניה הציבורית ולא קיבלנו את כספנו חזרה, וכספי ביטול סכום לא מבוטל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את החברה, אבל משהו מריח רע מקילומטר. בשוק הישראלי לא הייתי מתקרב לקבוצות רכישה, נראה לי מתכון לאסון.

בכללי, אני לא כ״כ מבין למה אנשים שיש להם מעט כסף הם חובבי סיכון כל כך גדולים. אתם רואים מה קרה עם ענבל אור, קבוצת אדמה וכו׳, למה כשיש לאנשים מעט כסף הם מוכנים להמר אותו ?

הייתי מבין אם אנשים עשירים ״מהמרים״ על כספם, אבל בתור בן אדם שיש לו תקציב לקניית בית, לא עדיף ללכת על האפשרות הפחות מסוכנת ? בכל זאת מדובר על המון המון כסף.

עריכה אחרונה על ידי קאררה

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את החברה, אבל משהו מריח רע מקילומטר. בשוק הישראלי לא הייתי מתקרב לקבוצות רכישה, נראה לי מתכון לאסון.

בכללי, אני לא כ״כ מבין למה אנשים שיש להם מעט כסף הם חובבי סיכון כל כך גדולים. אתם רואים מה קרה עם ענבל אור, קבוצת אדמה וכו׳, למה כשיש לאנשים מעט כסף הם מוכנים להמר אותו ?

הייתי מבין אם אנשים עשירים ״מהמרים״ על כספם, אבל בתור בן אדם שיש לו תקציב לקניית בית, לא עדיף ללכת על האפשרות הפחות מסוכנת ? בכל זאת מדובר על המון המון כסף.

בגדול קבוצת רכישה שמנוהלת טוב חוסכת לך בסביבות ה-15% משווי הדירה שזה הרווח הממוצע של יזם בפרויקט.

הקבוצה היא בעצם היזם והיא מתקשרת מול קבלן ראשי שבונה לה את הפרויקט, הכל שאלה של מי הקבלן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון עצוב של אחותי, תבדוק בעיריה בתב"ע את הקרקע אם היא מיועדת בכלל אי פעם לבנייה או משהו אחר, היות ובמקרה שלנו היא בכלל הייתה מיועדת לחניה ציבורית, ואף לאחר שנה מהחוזה התחילו לבנות את החניה הציבורית ולא קיבלנו את כספנו חזרה, וכספי ביטול סכום לא מבוטל.

באיזה פרוייקט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין *כלום* בתחום אבל נרתע מכאלו שמפרסמים כל כך אינטנסיבי.

+200000!

הם מוכרים דירות בקרקע שטרם בכלל הופשרה, וגם אם תופרש יהיו שם בערך 2/3 מהדירות שהם רושמים.

זה מה שאני יודע על פרויקט הסטודנטים ברחובות.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+200000!

הם מוכרים דירות בקרקע שטרם בכלל הופשרה, וגם אם תופרש יהיו שם בערך 2/3 מהדירות שהם רושמים.

אכן כן.

יש פרויקט שלהם בבת-ים שהתקשרתי לפני חודש הם טוענים שמכרו את כול הפרויקט נשאר

דירה אחת. ואפילו אין אישורי בנייה אלא היתר חפירה בלבד.

לא מבין איך אפשר לשים כסף על החשבון שלא בטוח אם בכלל שהבניה תצא לפועל

ואם כן במחיר שהם כותבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+200000!

חבל שהדירות האלה מיועדות רק לסטודנטים. הבניין הזה ברחובות הולך להבנות במיקום פנטסטי, ובמחיר שהם משווקים אותן לא הייתי מתנגד לאחת כזו לגור בה.

עריכה אחרונה על ידי iluxxxa
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן כן.

יש פרויקט שלהם בבת-ים שהתקשרתי לפני חודש הם טוענים שמכרו את כול הפרויקט נשאר

דירה אחת. ואפילו אין אישורי בנייה אלא היתר חפירה בלבד.

לא מבין איך אפשר לשים כסף על החשבון שלא בטוח אם בכלל שהבניה תצא לפועל

ואם כן במחיר שהם כותבים.

היתר חפירה בא לאחר אישור תכנית (תב"ע).

יש לקרוא את הוראות התכנית ולהבין במה מדובר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתר חפירה בא לאחר אישור תכנית (תב"ע).

יש לקרוא את הוראות התכנית ולהבין במה מדובר.

הבנתי תודה על ההסבר :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...