Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריינג' רובר איווק 40k$ בארה"ב, בארץ 400k ש"ח

me5000
שימו לב! השרשור הזה בן 1802 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רגע, אתה לא זה שמבקש שמדינת ישראל תתן לך כזה חינם?

לעצם העניין - לכל מדינה בעולם מדיניות מיסוי שונה. מיסי הרכב בישראל גבוהים יחסית, בעוד שבארה"ב המיסוי על רכב נמוך.

אתה מוזמן לעבור לארה"ב, להנות ממיסוי נמוך על רכב ועל דלק ומעוד כמה יתרונות, וגם לסבול מכמה חסרונות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירים הגבוהים של ריינג' רובר בארץ ביחס למחירים בחו"ל מול המתחרות גורמת לריינג' רובר לככב בייבוא האישי.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה נוח לזרוק מספר ולתת לאינטרנט להצטרף אל המרמור.

מזל שיש מי שבודק- MSPR בסיסי כ42,000 דולר בתוספת הובלה ומיסוי מגיעים קרוב מאוד למחיר שציינת (שסביר שיש עליו הנחה מכובדת, כמקובל).

וכיוון שאני לא זורק סתם מספרים לאוויר, וגם אין לי פנאי לחקור לעומק כדי להרגיע מרמורם של זורקי מספרים, אציין כי רמת הגימור ה"נמוכה" שהיבואן מביא היא HSE אשר מחיר הבסיס שלה בארה"ב הוא 51,000 דולר (עם מיסים והובלה מעל המחיר הבסיסי בישראל).

לגבי ה"רווח" של היבואן בישראל/בחו"ל- אתה מוזמן לפתוח סוכנות ליבוא רכב בישראל \ בארה"ב במקום להתמרמר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שקורה כשלקוחות מוכנים לשלם כל מחיר על רכב.

מחיר רכב שיצא מכל פרופורציה.

מקרה קלאסי של רווח {עצום}, ליבואן, נטו.

אחרי שיעמדו שנה, ולא ייקנו אותם, יעבירו אותם על שם חברת היבואן, והמחיר יירד פלאים.

ועדיין ירוויחו עליו, כמה עשרות אלפי שקלים טובים.

עריכה אחרונה על ידי yossiaviel
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגיל מקפצים מיד אלו שמזדרזים להגן על היבואן ולספר לנו ש א. ככה זה ואם לא מתאים לך, אז במקום לקנות אוטו קנה מזוודה. ב. יש חשבון וזה לא בדיוק המספרים הנכונים או הדגם הנכון, ומתעלמים באופן הזה מההנחה הדי מסתברת שיש יבואנים שאוהבים רווח גדול על כל חתיכה ויש כאלו שמספיק להם פחות העיקר למכור כמה שיותר. צרפו לזה את העובדה שיש כאן יבואנים בלעדיים מה שמעקר כל אפשרות של תחרות אמיתית, למרות קיומה הזניח של אפשרות יבוא אישי והנה לכם התשובה לשאלה לגיטימית לגמרי של הפותח. ולי אגב אין מספרים ולכן אני מדבר בלשון של הנחות הגיוניות ולא עובדות, אבל כדאי להציץ ולהשוות ולראות שיש כלי רכב שנמכרים במחיר די קרוב למחיר בחו"ל ויש כאלו שמחירם מוגדר בכפולות של מחיר חו"ל. ואפשר בהחלט לעשות חרם צרכנים או משהו כזה, אבל קשה לי קצת לדמיין את הקליינטים של האוטו הזה עומדים ברחוב עם שלטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה כנראה לא מכיר את השוק, על כל מרכיביו- המוצר והלקוחות.

המוצר- ב"40 אלף" (שגם זה לא מדויק כמובן) מתקבלת גרסת בסיס שבעבר הוצעה ללקוחות בישראל בריינג' רובר ספורט. כאן מגיע שלב הלקוחות- אף אחד לא קנה. אף אחד לא יקנה רכב עם אבזור בסיסי בשביל לחסוך 10-20 אחוזים, גם בגלל שלאחר מכן בשוק המשומשות הפער מצטמצם והם יצטרכו לחתוך את המחיר באופן רציני אל מול גרסאות בכירות וגם בגלל שהאבזור הנוסף שווה ערך להרבה יותר מההפרש.

הסכמי בלעדיות זה עניין שבין היבואן ליצרן. המדינה לא מגבילה יבוא בשום צורה, אתה מוזמן לפתוח סוכנות ולהיות יבואן מקביל (ואז לגלות שבעצם המחיר די סביר, אי אפשר להרוויח, אני לא יכול להציע בפחות מהיבואן הרשמי, לסגור את העסק ואז לחזור לפה ולהבין)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העובדה הפשוטה היא שקיימות מכוניות שמחירן בחו"ל קרוב משמעותית למחירן בארץ מאשר המכונית הזו ומדובר בדגמים ברמת איבזור דומה. את הסכום בו היצרן מוכר את האוטו ליבואן איני יודע, מעריך שגם אתה לא ולכן כל שנכתוב בענין אינו יותר מספקולציה ובדיוק בשל כך כתבתי שמדובר בהנחה מסתברת ולא בידיעה ממשית. קיום סוכנויות בלעדיות כאן הוא המצב בפועל והוא חוסם כל תחרות ומאפשר תג מחיר שכזה, לא נכנס לשאלה למה אין כאן סוכנויות מקבילות, אין מחלוקת שזה המצב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל אלה שהגנו עליי(או יותר נכון על ההגיון בשרשור)

פשוט שמתי לב לתופעה של פערים שהם לא הגיוניים במחירי רכבים בין הארץ לחו"ל, אני מדבר על פער שהוא מעבר לפי 2 וקצת שזה עוד הגיוני לצערנו. פה מדובר בכמעט פי 3.5

ולמי שנתפס בעניין של הגרסאות זה קשקוש כי האבזור בחו"ל זול ביותר, אתה יכול לקבל רמת אבזור גבוהה בהפרש של אלפים בודדים מגרסאת הבסיס וזה עוד מבלי לקחת בחשבון את ההנחות הניתנות בסוכנות עצמה. בקיצור יש חזירות לא הגיונית של יבואנים בארץ.

לעולם אל תאמינו להם שהם לא מרוויחים, תראו את חברות הסלולרי שבו 500-800 אם לא יותר בחודש והיום מתקיימות יפה מאוד מ 30 ש"ח בחודש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משרד התחבורה אשם בכך שהוא מאפשר סוציאליזם חזירי: עם כל הכללים והחוקים זה כמעט בלתי אפשרי ליבא באופן מסחרי רכב, וכך אנחנו נשארים רק עם היבואנים הגדולים. אלה בתורם יכולים לדרוש סכומי עתק כיוון שאין כמעט אפשרויות אחרות לרוכשים, והתוצאה: מחירים הזויים.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה נוח לזרוק מספר ולתת לאינטרנט להצטרף אל המרמור.

מזל שיש מי שבודק- MSPR בסיסי כ42,000 דולר בתוספת הובלה ומיסוי מגיעים קרוב מאוד למחיר שציינת (שסביר שיש עליו הנחה מכובדת, כמקובל).

וכיוון שאני לא זורק סתם מספרים לאוויר, וגם אין לי פנאי לחקור לעומק כדי להרגיע מרמורם של זורקי מספרים, אציין כי רמת הגימור ה"נמוכה" שהיבואן מביא היא HSE אשר מחיר הבסיס שלה בארה"ב הוא 51,000 דולר (עם מיסים והובלה מעל המחיר הבסיסי בישראל).

לגבי ה"רווח" של היבואן בישראל/בחו"ל- אתה מוזמן לפתוח סוכנות ליבוא רכב בישראל \ בארה"ב במקום להתמרמר.

יש רק טעות אחת בהנחות שלך. היבואן לא משלם מיסים על המחיר לצרכן ברה"ב אלא על המחיר שהוא משלם ליצרן, שהוא נמוך ממנו משמעותית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

אוקיי, שרשור נהי ובכי מס' 500 בנושא.

מה אתם מתכוונים לעשות חוץ מליילל באינטרנט?

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1802 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...