Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התנהלות אחרי תאונה(ביטוח)?

שימו לב! השרשור הזה בן 1822 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

היום בערב רכב שלא שמר מרחק ממני נכנס בי בעת עצירה ברמזור, החלפנו פרטים ביטוח רישניות וכאלה, עכשיו אמת פעם ראשונה שזה קורה לי ואין לי מושג איך להתנהל..

מישהו יכול לתת לי קצת רקע איך אני אמור להתנהל?

ועוד משהו קטן הנזק הוא לא משמעותי לפי מה שנראה לעין, קילופי צבע ומכות קטנות בפגוש האחורי, החברת ביטוח שלנו (הפוגע, הנפגע)

היא אותה חברת ביטוח, יש מצב שהם ינסו למעזר לי את הנזק?

סליחה על החפירה זה פשוט חדש לי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך לפחח שיבדוק כיצד יותר יסודי את המכה וייתן לך הצעת מחיר

חזור לכאן לשמוע חוות דעת נוספת

לפי זה תדע איך להתנהל.

חברת ביטוח באופייה זה גוף שרוצה לשלם כמה שפחות

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו בגלל שהנזק לא בשמים וזה לרוב שריטות קילופי צבע ואולי עיוות או שניים חשבתי לעשות את מה שאתה אומר לסגור עם הבנאדם ישירות שישלם את זה מכספו כי אני לא חושב שהעלות בשמיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את גובה הנזק תן לבעל מקצוע להעריך ואז תבוא בהצעה לפוגע

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי אצל מוסך הסדר ושמאי בדק לי את הרכב פגיעה רק בטמבון אבל סהכ תיקונים קטנים ללא החלפת טמבון..

אבל רק משהו שקצת מוזר לי סוכנת הביטוח שלי אמרה לי לגשת ולהגיד להם שיעשו לי הסדר צד ג', לפי מיטב הבנתי לא מתקנים לי את הרכב עד לרגע שחברת הביטוח של הפוגע מאשרת, האם ככה זה עובד או שלא הבנתי נכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מחיר התיקון?

עקרונית מתקנים את הרכב, אתה נותן צ'ק דחוי ל-90 או 60 יום, ובפרק זמן זה אתה אמור לקבל החזר מהפוגע או מהביטוח שלו.

אם מדובר בנזק קטן (פחות מההשתתפות העצמית פלוס עלית הפרמיה של הפוגע) כנראה שעדיף לו לשלם מכיסו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1822 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...